Španělská LaLiga

Atlético Madrid – Cádiz CF

5:1

konec (2:0)

03.05.2023, 22:00 • Estadio Wanda Metropolitano (Madrid) • 33. kolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.28 5.85 12.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 5:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:9. (23:56:35)
Je konec! Atlético zvládlo domácí duel s Cádizem a vítězí 5:1. Už ve 2. minutě poslal domácí do vedení Antoine Griezmann. Stejný hráč se navíc prosadil také ve 28. minutě. Pět minut před přestávkou mohl skóre navýšit Morata, ale z malého vápna trefil břevno. Po změně stran už ale Morata síť rozvlnil. V 58. minutě po ruce jednoho z hostů proměnil penaltu Carrasco. Za Cádiz sice krásnou střelou snížil Lozano, ale o minutu později vrátil Atléticu čtyřbrankové vedení Molina.

90+3

90+2

Witsel si pokryl míč tělem a napadající soupeř jej poslal k zemi.

90+1

Nastavují se tři minuty!

90

V samotném závěru zůstává na trávníku ležet Correa, který dostal míčem do obličeje.

89

Santiago Arzamendia dostal přihrávku na levou stranu, výborně si převzal míč a odcentroval. Obrana Atlética nepřesnou pobídku nechala propadnout do autu.

88

Cádiz zahrával přímý kop na polovině Atlética. Jeho rozehrávky se ujal Alejo, nicméně jeho centr přiletěl do rukavic brankáře.

87

Střídání v týmu Atlético Madrid:
ze hřiště odchází Nahuel Molina, přichází Matt Doherty.

86

Atlético vhazovalo na pravé straně, nicméně Cádiz už se koncentruje na obranu, aby utkání neskončilo ještě větším debaklem.

85

Atlético se dostalo do pokutového území, ale nikdo v červenobílém dresu tentokrát nezakončil.

84

Do dalšího zakončení se pro změnu tlačil Correa, ale nedokázal si obhodit ani prvního obránce. Bude z toho jen roh pro Atlético.

83

Griezmann po rychlém přechodu do ofenzivy poslal centr na zadní tyč, ale rozběhnutý spoluhráč na jeho pobídku nedosáhl.

82

Cádiz se dostal na polovinu Atlética, nicméně kombinace hostů skončila jen nepřesnou přihrávkou na pravé křídlo. Duel se už jen dohrává.

81

Cádiz zahrával další rohový kop. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, kde ve vzduchu zasáhl Axel Witsel.

80

Domácí opět reklamovali ruku jednoho z obránců Cádizu, ale sudí dal jasným gestem najevo, že penaltu pískat nebude.

79

Na další přihrávku do vápna si brousil zuby Lozano, ale Hermoso jeho náběh zachytil a nepustil hráče Cádizu do zakončení.

78

Rodrigo de Paul u postranní čáry podkopl rozběhnutého soupeře, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. V kombinaci budou pokračovat hosté.

5:1

konec (2:0)

Branky: 2. Griezmann (Carrasco), 28. Griezmann (Lemar), 50. Morata (Hermoso), 58. Carrasco (pen.), 74. Molina (de Paul) – 73. A. Lozano (De la Rosa)

Karty:   21. Carrasco (ATM), 38. Lemar (ATM), 45. Molina (ATM) – 17. Y. Diarra (CAD), 39. Alejo (CAD)

Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 5:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:9.

Atlético Madrid: Grbić – Molina (87. Doherty), J. Giménez, Witsel, Hermoso, Carrasco (65. Correa) – Koke, de Paul, Lemar (72. Reguilón) – Griezmann, Morata (71. Barrios).
Náhradníci: Gomis, Iturbe – Kondogbia, C. Martín, Saúl.

Cádiz CF: Ledesma – Carcelén, Meré, Mbaye, Arzamendia – Alcaraz, Y. Diarra (46. A. Lozano) – Alejo (72. De la Rosa), Ále. Fernández (62. Mari), Bongonda – Negredo (62. C. Ramos).
Náhradníci: D. Gil – Escalante, Fali, Espino, Carlos García, Guardiola, R. Parra.