3:4

po prodl. (1:0, 2:3, 0:0 - 0:1)

29.04.2023, 14:30 • Zimný štadión P. Demitru, Trenčín • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 2.0 4.21 3.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Aj dnes prehrávame s Nemeckom 3:4, tentokrát po predĺžení. Vyhrávali sme 3:1, no v 40. minúte sme dvakrát inkasovali, zápas následne dospel do predĺženia, kde sme zle striedali a naše jediné vylúčenie v zápase Nemci hneď potrestali víťazným gólom. (16:50:43)

61:12

Nemecko dalo gól!
Fischbuch zamiešal pukom na vrchole kruhu, prihral na os klziska na modrú MORITZOVI MÜLLEROVI, ktorý trafil ponad Latkóczyho pravý betón.

Začalo sa predĺženie.
Po troch tretinách remizujeme s Nemeckom 3:3. O malú chvíľu sa začne 5-minútové predĺženie troch proti trom.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

58:59

Fischbuch vystrelil po prihrávke Sturma spoza hráča, puk až na Latkóczyho neprešiel.

58:36

Po Sturmovej strele Latkóczy prerušil hru.

58:23

Jedlička sa nepredral cez troch hráčov, stráca puk.

57:19

Pozor na Nemcov, Latkóczy chytil bekhendovú koncovku nemeckého útočníka, ktorý hľadal medzierku medzi jeho betónmi.

56:46

Na druhej strane Regenda strieľal spoza Nowaka, puk bol tečovaný vedľa bránky.

56:21

Nowak nastreľoval puk na bránu trafil Regendu.

54:52

Baláž prihrával bekhendom Kudrnovi, ten ale nemal šancu puk spracovať.

53:15

Nemeckí hráči sú opäť pred Latkóczym, ten kryje strelu od modrej.

52:04

Nemci v gólovej šanci, Noebels prihrával pred bránu, Latkóczy sa ale hodil po puku, znemožnil Nemcom skórovať a pomohol aj Lantoši na bránkovej čiare!