29.04.2023, 10:15 • 24. kolo • Jan Hochman

Tipsport: 1.4 4.06 5.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+3

90+3. HRDLIČKA - 4:2

90+3

Teplice B právě vstřelily branku!
Hosté ještě korigují konečný stav na 4:2 z domácího pohledu. Hlavou se po standardce prosadil PAVEL HRDLIČKA.

70

70. PROCHÁZKA - 4:1

70

Hosté snižují na 1:4. Ránu Jamircha vyrazil Richter jen před sebe, kde byl nejrychleji DOMINK PROCHÁZKA, který prudkou střelou propálil domácího golmana střelou na bližší tyč.

53

53. Tomáš KUBÍN - 4:0

53

Tým Jablonec B právě vstřelil branku!
Začátek druhého poločasu jako přes kopírák. První střelu domácích dokázal Četverik vyrazit, ke smůle hostů jen před dobíhajícího TOMÁŠE KUBÍNA, který dokázal dopravit míč do odkraté části branky i přes to, že se na brankové čáře snažil zachránit situaci jeden z teplických obránců.

47

47. ROZKOVEC - 3:0

47

Jablonec začíná skvěle i druhý poločas. Parádní bombou z voleje přidává třetí gól domácích ONDŘEJ ROZKOVEC, jehož rána se odrazila od břevna do sítě. Střelec se při zakončení zranil a musí střídat.

7

7. KUBÁK - 2:0

7

Parádní kombinace středem hřiště, po které se míč dostal až na kopačku ADAMA KUBÁTA, který pravou nohou z hranice pokutového území přehodil teplického brankáře a Jablonec v sedmé minutě vede už o dvě branky.

2

2. RITTER - 1:0

2

Domácí zahrávali rohový kop, na který si naskočil ADAM RITTER, hlavičkou o zem přeloboval Četverika a míč zaplul přesně do šibenice teplické branky. Jablonec se bleskově ujímá vedení.

4:2

konec (2:0)

Branky: 2. Ritter, 7. Kubák, 47. Rozkovec, 53. Kubín – 70. Procházka, 90+3. Hrdlička

Karty:   89. Kubín (JBB) – 90. Korselt (TEB)

FK Jablonec B: Richter – Diviš, Vošahlík (C), Heidenrecih, Nykrín, Gaši, Rozkovec, Kubín, Ritter, Podzimek, Kubák
Náhradníci: Malý, Velich, Stibor, Karban, Kničl, Werani, Reiner

Trenér: Benjamin Vomáčka

FK Teplice B: Četverik – Sarr, Ljevakovič (C), Emmer, Procházka, Trnovec, Kodad, Gornický, Jamrich, Lukáš, Čičovský
Náhradníci: Hrdlička, Nsuzu, Korselt, Charvát

Trenér: Ladislav Amrich

Rozhodčí: Nenadál – Ježek, Braun