konec (2:0, 0:0, 1:1) Stav série: 2:0

17.04.2023, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Baráž • Anna Ardonová

Tipsport: 1.64 4.47 4.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeji hezký zbytek večera. (20:51:20)
Třetí barážové utkání proběhne ve čtvrtek 20. dubna od 17:30 na Zlínském stadionu Luďka Čajky.
Nejlepší hráči utkání: Ondřej Slováček (KLA) a Denil Kindl (ZLN).
Do konce třetiny však již vyloučení nestihlo proběhnout. Kladno do zápasu naskočilo útočněji, nicméně ve druhé třetině se Zlín více do zápasu dostal a šel si za snížením. Gól vstřelil až ve 48. minutě na 1:3, a i když už 3 minuty před koncem odvolali Zlínští gólmana a ještě si vylepšili přesilovou hru na šest proti čtyřem, další gól už nepadl. Za Kladno se dnes prosadili Ondřej Slováček, Matěj Beran a Jakub Babka. Za Zlín byl úspěšný Petr Kratochvíl.

60:00

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
Ondřej Slováček – 2 min., krosček.

Rozhodčí ještě zvedl ruku, že bude vylučovat.

59:31

Na střídačce zůstává.

59:28

Huf jede na střídačku, ale je opět přerušena hra.

59:24

Zlín je na puku a ujíždí.

59:20

40 vteřin do konce třetiny a 50 vteřin do konce vyloučení se bude vhazovat u branky Hufa, který se vrátil.

59:09

Plekanec obloučkem posílá kotouč až k brance Zlína.

58:51

Kladno se osvobozuje.

58:27

Zlín zůstává v útočném pásmu, i když měl Kubík hned po vhazování příležitost puk vyhodit.

58:11

Zlín má velkou šanci na snížení, protože si zahraje přesilovou hru šest proti čtyřem.

58:11

Kristaps Sotnieks – 2 min., podrážení.

57:57

Kladnu je odpískáno zakázané uvolnění a Huf je fuč. Hosté hrají v šesti.

57:44

Zlín nemá kotouč pod kontrolou a Huf ještě vyčkává.

57:40

Huf je kvůli vhazování zpět v brance.

57:40

Kladenský kapitán zůstal ležet na ledové ploše, ale naštěstí se oklepal a sám odjel na střídačku.

57:27

A opět je puk pryč od kladenské klece až v pásmu Zlína.

57:13

Kladno posílá obloučkem puk jen do středního pásma.

56:47

Kotouč letí metr od branky Zlína a vhazovat se opět bude před Brízgalou.

56:38

Kladnu je odpískáno zakázané uvolnění, což ještě dává Beranům šanci na snížení a vyrovnání. Huf zůstává na střídačce.

55:08

Klepiš s Michnáčem se vydali dva na jednoho, ale kotouč skončil jen na Klepišově brusli a tak ho nemohl správně zpracovat.

54:10

Kindlovu střelu od modré Brízgala vyrazil před sebe, kde ještě mohl zlínský kolega dorážet. Brízgala to však nepovolil a po puku se s lapačkou natáhl.

52:53

U hostující branky se zase strhla mela mezi Zikmundem a zlínskými hráči.
Dnešní utkání sleduje 5200 diváků. Kladenský zimní ČEZ stadion je opět vyprodaný.

50:55

Tentokrát zkusil Slováček vypálit od modré, puk se jen od Hufa odrazil a před ním mohl Plekanec dorážet. U puku však nebyl jako první.

50:11

Matyáš Filip – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín:
Tadeáš Talafa – 2 min., hrubost.

50:11

Babkova střela od modré skončila jen v Hufově náručí.

47:55

Gól platí, Zlín snižuje na 1:3.

47:55

Rozhodčí ještě kontrolují, zda nebyl puk do branky kopnutý.

47:55

47:55 Petr KRATOCHVÍL - 3:1

47:55

Zlín právě vstřelil branku! Zlín snižuje na 1:3!
Autorem branky je PETR KRATOCHVÍL, od jehož brusle se puk odrazil až mezi betony Brízgaly. Na Kratochvíla nahrával Denis Kindl. Asistence: Denis Kindl a Mikuláš Zbořil.

46:44

Slováček se postavil do střely a vyslal kotouč jen do roku hřiště.

46:00

Kladno dál okupuje pásmo hostů, ale větší šanci si nevybojovalo.

44:50

44:50 Jakub BABKA - 3:0

44:50

Kladno právě vstřelilo branku! Kladno navyšuje skóre na 3:0. JAKUB BABKA objel zlínskou branku a zasunul kotouč odrazem o Hufův beton. Asistence: Ondřej Bláha, Jaromír Pytlík.

44:00

Slováček ztratil puk za Hufovou brankou a Zlín tak může jet do obranného pásma Kladna. Nicméně Kladno zařídilo, že je puk opět jen ve střední třetině.

43:29

Miroslav Indrák – 2 min., hrubost.

Zdeněk Sedlák – 2 min., hrubost.

43:29

Ze závaru před kladenskou brankou vyšel vítězně Brízgala, který drží puk mezi betony a přerušuje hru.

42:48

Kubíkova střela z otočky zasáhla jen brusle bránícího hráče před ním.

42:23

Ondřej Bláha – 2 min., hrubost.

Jakub Husa – 2 min., hrubost.

41:51

Žabičku od mantinelu Huf bez problémů vyrazil.

40:20

Hra se zasekla u levého mantinelu v pásmu Zlína, kde úspěšnější byli hosté, kteří se vydávají dopředu. Tam ale žádnou šanci neměli.

40:01

Další třetina začne přibližně 19:56 .
Druhá třetina žádný gól nepřinesla, i když lépe do třetiny naskočili hosté, kteří Brízgalu hned několikrát ohrozili. Ani přesilové hry nebyly využity, a tak se musí Berani tlačit za gólem hlavně v poslední dvacetiminutovce, aby si alespoň jeden bod z Kladna odvezli.

40:00

39:28

Vhazování půl minuty před koncem třetiny proběhne před Brízgalovou brankou.

38:47

Sedlák ve velké příležitosti zkoušel zasunout kotouč za ležícího Brízgalu, ale ten kotouč zastavil.

38:17

A na druhé straně pohrdl podobně velkou příležitostí i Plekanec! Ten se ocitl také úplně sám před Hufem, kterého si roztáhl na brankovišti, ale puk za brankovou čáru nedostal.

37:52

Pospíšil nabral rychlost a po pravé straně se uvolnil až před kladenskou branku. Brízgala pohotově padl na bok, ale soupeř mohl zasouvat kotouč za jeho brusle. Jenže neuspěl!

37:33

Kladno mělo dál velký tlakm ale kromě náporu z toho nic nebezpečného nebylo.

35:20

Ani nadvakrát nedokázal Kubík Hufa přehodit.

34:16

Kladno vyhrálo vhazování a zůstává v útočné třetině. Po Kubíkově střele se bude vhazovat znovu.

34:12

Darek Hejcman – 2 min., vysoká hůl.

33:00

Köhlerova střela projela brankovištěm, ale nikdo na druhé straně nebyl, aby mohl dorážet.

32:30

Jágr vyslal zadovkou přihrávku na Babku, který však se střelou počkal, Huf se tak stačil přemístit a v pohodě kotouč chytil do náruče.

Střely na branku: 16–12

30:47

Ani druhá přesilová hra neskončila gólem a skóre zůstává stejné 2:0.

30:36

Indrák na pravém kruhu zlomil hokejku, proto střela od něj nebyla taková, jakou chtěl.

29:33

Ticháčkova ani následná Filipova střela za záda Hufa neprošla.

29:00

Puk projel až do střední třetiny, ale domácí se po pár vteřinách vrací zpět.

28:47

Přesilová hra čeká také Kladno, které vyhrálo buly.

28:47

Tomáš Pospíšil – 2 min., podrážení.

27:21

Veberova střela byla zblokována a Zlín ujíždí na druhou stranu. Brízgala však zatím vše vyráží.

26:08

Köhlerovu střelu vyrazil Brízgala do plexi za brankou a i další střelu kladenský gólman likviduje.

25:51

Brízgala radši přidržuje puk, protože Pospíšil byl příliš blízko k dorážce.

25:10

Domácí na delší dobu zůstávají v útočném pásmu, ale zvolili pouze taktiku přihrávání a jedné střely jen nad branku soupeře.

24:24

A další dobrá střela od Langa, po které Brízgala vůbec netušil, kde je puk. Ten se zasekl někde v jeho výstroji a hra je přerušena.

22:38

Do druhé třetiny nastoupili lépe hosté. Teď puk zůstal osamocený před Brízgalou, ale první se k němu dostal kladenský hráč a odpálil ho pryč.

21:46

Slováček se postavil do střely Mrázka a puk se ani k Brízgalovi nedostal.

20:25

První střelu druhé třetiny si připsal Köhler, ale jeho pokus zastavila Brízgalova lapačka.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:57.
Kladno naskočilo do zápasu opět lépe. Hned ve 2. minutě se prosadil Slováček a v 5. minutě navýšil na dvoubrankové vedení Beran. I když rozhodčí vylučovali několikrát, první přesilová hra zápasu přišla až v 16. minutě pro Zlín. Tuto příležitost však Berani nevyužili a do druhé třetiny půjdou týmy za stavu 2:0.

20:00

19:44

Jakub Klepiš byl ve skvělé příležitosti, když samostatným nájezdem projel až na Hufa. Jeho kličku ale zlínský gólman našel a zasáhl ve správný čas.

18:55

Po vhazování před Hufem Kubík hned poslal z otočky ránu na branku, ale Huf zasahuje svým betonem.

17:30

Jaromír Pytlík – 2 min., krosček.

Pavel Kubiš – 2 min., krosček.

16:56

Berani se na chvíli dostali z pásma, ale hned po návratu Kindl zlomil hokejku a kotouč prošel mezi nohama bránícího hráče až k Brízgalovi. Z nepřehledné situace ale Zlín neuspěl.

16:30

Zbořil poslal dělovku od modré čáry, ale Brízgala úspěšně zasahuje.

15:50

Kladno se však hned osvobozuje a puk je až za Hufem.

15:46

Zlín si zahraje první přesilovou hru v utkání.

15:46

Adam Kubík – 2 min., držení.

14:44

Zlínu je odpískán úmyslný ofsajd a vhazovat se bude před Hufem.

13:30

Na druhé straně byla Husova střela od modré nebezpečnější, ale se skákajícím pukem si Brízgala poradil.

12:46

Plekanec od modré poslal kotouč jen vedle branky.

12:13

Kubík nedokázal dostat puk z pásma a tak Zlín zůstává po vhazování před Brízgalou. Nic nebezpečného však nevymysleli a hra je přerušena po střele na druhé straně.

12:00

Václav Veber – 2 min., hrubost.

Pavel Kubiš – 2 min., hrubost.

11:56

Brízgala skočil radši po puku a přerušuje hru. Hned po odpískání se do sebe pustili Veber s Kubišem a oba dostanou dvouminutový trest.

10:18

Plekanec se hned po buly dostává do střely, ale jeho pokus skončil jen na těle Hufa.

10:15

Matěj Beran – 2 min., hrubost.

Darek Hejcman – 2 min., hrubost.

09:00

Kladno zklidnilo hru a za ničím se příliš nežene. Zlínu však nedovolí ani střelu.

07:02

Talafa zabránil naprosto jasné šanci Kladna. Kladenští se několikrát snažili puk dostrkat do sítě zpoza branky, až kotouč nebezpečně poskakoval v brankovišti. Talafa ho však poslal z prostoru pryč do bezpečí.

05:33

Kladno dál pokračuje v útoku, ale Klepišovo objetí branky a následné zakončení Huf vyrazil.

04:27

04:27 Matěj BERAN - 2:0

04:27

Kladno právě vstřelilo branku! Kladno jde po necelých pěti minutách do vedení 2:0. Ondřej Bláha poslal z pravého kruhu krásnou a přesnou přihrávku na MATĚJE BERANA, který naprosto osamocen posílá Kladno do dvoubrankového vedení. Asistence: Ondřej Bláha, Matyáš Filip.

03:26

A Veber nadvakrát šikovně poslal kotouč k teči, ale tentokrát se s nimi Huf vyrovnal.

01:56

01:56 Ondřej SLOVÁČEK - 1:0

01:56

Kladno právě vstřelilo branku! Dnes jsme se gólu dočkali dříve. Veber vypálil po přihrávce od Filipa a jeho střelu ještě v mezikruží tečoval projíždějící ONDŘEJ SLOVÁČEK k pravé tyčce. Asistence: Václav Veber, Matyáš Filip.

01:40

Michnáč z otočky prověřil Hufa, ale trefil se pouze mimo klec.

00:47

A vhazovat se bude před Hufem. Procházka se hned dostal ke střele, ale jeho oblouček chytá zlínský brankář do lapačky.

00:21

Začátek třetiny začal v obranném pásmu Kladna, ale Brízgala zatím nemusel čelit žádným střelám.

00:01

Rytíři Kladno: Brízgala (Bow) – Babka, Cibulskis, Veber, Slováček, Ticháček, Sotnieks – Kubík, Plekanec (C), Jágr – M. Procházka, Klepiš (A), Indrák – Michnáč, Filip, Zikmund (A) – Beran, Pytlík, Bláha – Brodecki.

PSG Berani Zlín: Huf (Kořének) – Husa, Gazda (A), Novotný, Zbořil, Suhrada, Riedl, Talafa – Kubiš (A), Sadovikov, Köhler (C) – Kratochvíl, Kindl, Sedlák – Lang, Sedláček, Mrázek – Frömel, Hejcman, Pospíšil.
Po tomto utkání se série přesune do Zlína, kde se týmy střetnou ve čtvrtek 20. a v pátek 21. dubna od 17:30.
Vítám vás u druhého barážového utkání mezi Rytíři Kladno a PSG Berani Zlín.

Máme za sebou první utkání o extraligu, ve kterém si kladenští hráči pohlídali domácí hřiště a vedou sérii 1:0. První a poslední gól padl ve 44. minutě zásluhou Indráka, který obhodil Hufa a zajistil svému týmu vítězství v zápase 1:0. Asistence si připsali Jakub Klepiš a Ondřej Slováček.

Zlínský gólman Daniel Huf musel v zápase čelit celkem 40 střelám a ze zápasu si odnesl 97,5% úspěšnost. Na druhé straně byl Adam Brízgala 100% a uvidíme, zda dají trenéři přednost opět jemu, nebo vyzkouší v barážové sérii i Landona Bowa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:1

Branky a nahrávky: 2. Slováček (Veber, Filip), 5. Beran (Bláha, Filip), 45. Babka (Bláha, Pytlík) – 48. Kratochvíl (Kindl, Zbořil)

Rozhodčí: Šír, Hejduk – Brejcha, Zíka