konec (2:0, 0:0, 1:1) Stav série: 2:0

17.04.2023, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Baráž • Anna Ardonová

Tipsport: 1.64 4.47 4.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeji hezký zbytek večera. (20:51:20)
Třetí barážové utkání proběhne ve čtvrtek 20. dubna od 17:30 na Zlínském stadionu Luďka Čajky.
Nejlepší hráči utkání: Ondřej Slováček (KLA) a Denil Kindl (ZLN).
Do konce třetiny však již vyloučení nestihlo proběhnout. Kladno do zápasu naskočilo útočněji, nicméně ve druhé třetině se Zlín více do zápasu dostal a šel si za snížením. Gól vstřelil až ve 48. minutě na 1:3, a i když už 3 minuty před koncem odvolali Zlínští gólmana a ještě si vylepšili přesilovou hru na šest proti čtyřem, další gól už nepadl. Za Kladno se dnes prosadili Ondřej Slováček, Matěj Beran a Jakub Babka. Za Zlín byl úspěšný Petr Kratochvíl.

60:00

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
Ondřej Slováček – 2 min., krosček.

Rozhodčí ještě zvedl ruku, že bude vylučovat.

59:31

Na střídačce zůstává.

59:28

Huf jede na střídačku, ale je opět přerušena hra.

59:24

Zlín je na puku a ujíždí.

59:20

40 vteřin do konce třetiny a 50 vteřin do konce vyloučení se bude vhazovat u branky Hufa, který se vrátil.

59:09

Plekanec obloučkem posílá kotouč až k brance Zlína.

58:51

Kladno se osvobozuje.

58:27

Zlín zůstává v útočném pásmu, i když měl Kubík hned po vhazování příležitost puk vyhodit.

58:11

Zlín má velkou šanci na snížení, protože si zahraje přesilovou hru šest proti čtyřem.

58:11

Kristaps Sotnieks – 2 min., podrážení.

57:57

Kladnu je odpískáno zakázané uvolnění a Huf je fuč. Hosté hrají v šesti.

57:44

Zlín nemá kotouč pod kontrolou a Huf ještě vyčkává.

3:1

Branky a nahrávky: 2. Slováček (Veber, Filip), 5. Beran (Bláha, Filip), 45. Babka (Bláha, Pytlík) – 48. Kratochvíl (Kindl, Zbořil)

Rytíři Kladno: Brízgala (Bow) – Babka, Cibulskis, Veber, Slováček, Ticháček, Sotnieks – Kubík, Plekanec (C), Jágr – M. Procházka, Klepiš (A), Indrák – Michnáč, Filip, Zikmund (A) – Beran, Pytlík, Bláha – Brodecki.

Berani Zlín: Huf (Kořének) – Husa, Gazda (A), Novotný, Zbořil, Suhrada, Riedl, Talafa – Kubiš (A), Sadovikov, Köhler (C) – Kratochvíl, Kindl, Sedlák – Lang, Sedláček, Mrázek – Frömel, Hejcman, Pospíšil.

Rozhodčí: Šír, Hejduk – Brejcha, Zíka