HBC Plzeň – TJ Snack Dobřany

3:1

konec (0:1, 0:0, 3:0)

15.04.2023, 14:00 • Hokejbalová hala • 22. kolo • Markéta Peclová

Na začátku třetí třetiny zařídil srovnání v přesilové hře Vít Lokajíček a skóre 1:1 vydrželo až do závěru základní hrací doby. Ve čtyřicáté druhé minutě otočil skóre Daniel Pavlík, ke konci utkání ještě upravil stav Jan Miksan. Hosté na to už neodpověděli a prohráli 1:3. (17:38:01)

44:46

Plzeňští ještě bojují, blízko další branky byl Miksan, po něm netrefil odkrytou část klece Matoušek.

43:55

Plzeň právě vstřelila branku!
Plzeňští se ujímají dvoubrankového náskoku! JAN MIKSAN si naběhl před branku a zblízka poslal míček za záda Kuchaře. Asistence: Jakub Vobruba.

42:05

V závěru základní hrací doby otáčejí domácí skóre! Do vedení posílá domácí DANIEL PAVLÍK. Asistence: Vít Lokajíček.

42:03

Dobřanští poslali míček na zakázané uvolnění, nyní si hosté vzali oddechový čas.

41:12

Skvělou akcí se blýskl Kolařík, dostal se až k plzeňské brance, ale z těsné blízkosti neuspěl.

40:51

Na hřišti je také Pavlík, Plzeň hraje v pěti.

40:31

Dobřanští jsou v plném počtu.

39:46

Jeden z hostujících hráčů si nyní naběhl až před Kráčinu, ale z těsné blízkosti se z branky neraduje.