před zápasem (-:-, -:-, -:-)

17.03.2023, 17:00 • Play-down • Adam Náhončík

vsaďte si na: Tipsport Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (18:52:35)
Je konec! Hosté dnes podali mnohem lepší výkon a přineslo jim to ovoce v podobě druhého bodu! Série se tedy stěhuje do Prahy, kde si jeden z týmů vybojuje mečbol. Už nyní je tedy jasné, že se série vrátí i zpět na Dašickou!
Sokoli Pardubice – Black Angels 3:5
Branky a nahrávky: 34. Škoda (Haleš), 38. Pakosta, 58. Kaluža – 13. Ludvík (R. Hanák), 19. R. Hanák (Renčín), 39. R. Hanák (Renčín), 49. Doležal (M. Boček), 56. R. Hanák (Neklan). Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora. Vyloučení: 2:0. Využití: 1:0. Diváci: 352. Zásahy brankářů: 13:20. Po třetinách: 0:2, 2:1, 1:2.

59:35

Stále je to o dvě branky a zbývá 25 vteřin z času do naplnění 60 minut, tady by se už musel stát zákrok, aby dokázaly domácí srovnat.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:47

Bleci nyní drží míček na polovině soupeře, šetří balónek a přibližují se stále blíže a blíže k vyrovnání série!

58:19

Domácí opět hrají v šesti! O zápletku je ihned rázem postaráno!

57:55

57:55 Vojtěch KALUŽA - 3:5

57:55

Pardubice právě vstřelily branku!
Pardubice dávají důležitou branku! Z rozehrávky napálil do zdi Křinka svou střelu, skvěle se zde zorientoval VOJTĚCH KALUŽA, který doklepl míček do branky! Bez asistence.

57:29

Domácí drží míček na své polovině a šetří čas, který domácím velmi rychle utíká a už si myslím, že domácím se nepodaří srovnat stav na 5:5.

57:00

Dnešní utkání sleduje 352 diváků.

56:34

Domácí dlouho kombinují u branky Ondřeje Matiáška, který musel nyní krýt střelu Prixe, poté ještě jednu od Kalužy, což se mu povedlo a drží svůj tým!

55:58

55:58 Radek HANÁK - 2:5

55:58

Black Angels právě vstřelili branku!
Bleci dávají gól do prázdné branky! Filip Neklan ze středu hřiště sklepl míček na RADKA HANÁKA, který z pravé strany dokázal dostat míček do odkryté branky! Asistence: Filip Neklan.

55:23

Domácí na nic nečekají a hrají v šesti! Martin Haleš už odběhl na svou střídačku!

55:23

Oddechový čas pro tým Sokoli Pardubice.

55:23

Sirotek byl nyní v obrovské pozici, ale nakonec trestuhodně minul branku Martina Haleše, který měl velké štěstí!