4:3

po prodl. (2:3, 0:0, 1:0 - 1:0) Stav série: 2:0

13.03.2023, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • Osmifinále • Jan Kozák

Tipsport: 2.2 4.5 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A je dobojováno. Oba týmy sehrály prakticky jednu další třetinu navíc, až v 18. minutě prodloužení nakonec rozhodl svou střelou z boku na branku obránce Stanislav Báchor. Bobři se tak díky tomu dostávají do vedení 2:0 na zápasy a ve středu v Kopřivnici mohou sérii ukončit. (22:40:46)

77:33

77:33 BÁCHOR - 4:3

77:33

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! Je rozhodnuto! V prodloužení se prosazuje STANISLAV BÁCHOR! Asistence: Jan Křivohlávek.

76:52

Po buly končí puk na zakázaném uvolnění. Vhazuje se znovu před Baldikem.

76:38

Finsterle před Baldikem úplně sám, bekhendem se mu ale nepodařilo zakončit. Vhazuje se před maskovaným mužem Tatry.

75:55

Pokorný netrefil volné místo v brance, za chvíli zase pálil Vávra. Jeho střelu se také podařilo Kopřivnici udolat. Do úniku se následně dostal Velecký, ten pálí na Sachrovu hruď.

75:32

Sachr zabránil úniku Hlaváče. Vhazuje se před jeho svatyní.

74:50

Bobři v útoku. Gabrhelík vypálil od modré, puk získávají hosté a ti jedou dopředu.

74:46

Tatrovka vyhazuje a je pískán icing.

73:58

U kotouče stále Bobři. Vávra poslal na Báchora a Valaši jedou znovu dopředu.

73:58

Vávra se chtěl s pukem posunout za modrou, je ale pískán ofsajd. Kozubík byl moc brzy za čarou.

73:28

Bobři drží pásmo, Finsterle trefil tyč!

72:58

Valaši znovu u puku, Martinec s Pokorným vepředu.

72:52

Pokorný mohl jít do úniku, puk ale včas nezachytil.

72:07

Po rozehrávce má kotouč Tatra, ta ho rychle ztrácí a dopředu jde Martiník.

71:41

To se jim nedaří. Tatra jejich atak odvrátila a Bobři jsou s pukem znovu za svou svatyní.

71:08

Tatra tlačí Bobry u jejich branky. Ďurkáč ale získal puk a Valaši mohou rozehrát.

4:3

Branky a nahrávky: 2. Andris (Martiník), 20. Andris (Křivohlávek, Ďurkáč), 44. Finsterle (Kozubík, Vávra), 78. Báchor (Křivohlávek) – 10. Sluštík (Suchý, Velecký), 11. Pargáč (Ficek, Gola), 17. Velecký (Suchý, Sluštík)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Sachr (Ševců) – Ďurkáč, Gabrhelík, Liss, Kamas, Báchor (A), Sviták, Holiš – Finsterle, Vávra (A), Kozubík – Andris, Křivohlávek (C), Martiník – Bachánek, Vavřík, Pokorný – Kuchařík, Martinec.
Trenér: Lukáš Plšek

HC ISMM Kopřivnice: Baldik (Kubáň) – Petrek, Marek, Bartošák, Dluhoš, Hlaváč, Ficek – Velecký, Sluštík (C), Suchý – F. Fojtík, Pindel, Indrst – Pargač, M. Mach, Gola – Urban, J. Mach, Kleniár.
Trenér: Ladislav Majkus

Rozhodčí: Held, Grygera – Bartek, Bubela