Tipsport: 3.11 4.12 2.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 37 – 36 | Přesilová hra: 0/1 – 1/1 | Trestné minuty: 7 – 7

John Gibson (ANA) 31 zákroků, 5 OG, úspěšnost 86,1%, odchytal 59:19
Juuse Saros (NSH) 33 zákroků, 4 OG, úspěšnost 89,2%, odchytal 61:12

Tři hvězdy utkání
1. Thomas Novak (NSH) 2+1
2. Mason McTavish (ANA) 2+0
3. Jakov Trenin (NSH) 1+0 (05:16:35)
Závěr zápasu mezi Anaheimem a Nashvillem byl skutečně strhující. Nashville vedl už 4:2, v posledních dvou a půl minutách se ale povedlo domácím dvěma góly při hře bez brankáře srovnat a vynutit si prodloužení. Nastavený čas trval pouze 72 sekund, ale přinesl hned čtyři přečíslení! Anaheim šel dvakrát ve dvou proti jednomu, Nashville dokonce dvakrát ve dvou proti nikomu, pouze brankáři. A zatímco první nájezd na sebe dokázal Gibson vychytat, ten druhý už nikoliv. Ducks může hodně mrzet, že při vlastních přečíslení nedokázali zužitkovat své šance lépe. Nashville tak vítězí 5:4 po prodloužení.

61:12

61:12 Thomas NOVAK - 4:5

61:12

Nashville právě vstřelil branku!
A další útok dvou proti brankáři! A tentokrát už úspěšný! Nashville v neskutečné divočině rozhoduje díky souhře Tomasina a TOMMYHO NOVAKA, k němuž Tomasino před brankovištěm přiťukl kotouč, a hostující útočník rozhodl z levé strany brankoviště o vítězství Nashvillu. Asistence: Philip Tomasino.

61:03

A další útok dva na jednoho ze strany Anaheimu, Saros ale zachránil svůj tým!

60:55

Neskutečné! Napřed přečíslení dva na jednoho ze strany Anaheimu, přihrávka do pravé strany však neprošla. Následně Nashville vykombinoval soupeře a šel do přečíslení dvou proti nikomu, jen brankáři! Ale Gibson parádně zasáhl!

60:30

Saros úspěšně zasáhl proti ráně Glasse a k puku se dostávají hosté.

60:01

60:00

59:34

59:34 Mason MCTAVISH - 4:4

59:34

Anaheim právě vstřelil branku!
Tak to je paráda od Anaheimu, který povstal z popela a dvěma góly při hře bez brankáře srovnává na 4:4! O vyrovnání se postaral MASON MCTAVISH, který úspěšně dorazil za Sarosova záda střelu Fowlera! Asistence: Cam Fowler, Trevor Zegras.

59:03

Tečovaná střela před brankovištěm Sarose končí pouze v rohu kluziště. Domácí dál drží puk.

58:50

Teď už je Anaheim v útoku a rozehrává kombinaci.

58:35

Ducks si musí dávat velký pozor. Jsou sice u puku, ale ne v útočném pásmu.

57:55

Gibson je znovu na střídačce!

57:39

57:39 Troy TERRY - 3:4

57:39

Výtečně vykombinovaná akce a ještě je, o co hrát! Parádní křižná přihrávka Whitea, jenž našel v pravém kruhu volného TROYE TERRYHO, který si puk zpracoval a využil odkryté brány Nashvillu. Stál proti němu sice obránce, ale brankář Saros byl na opačné straně brankoviště a vůbec se nestihl přesunout. Asistence: Colton White, Cam Fowler.

57:21

Gibson odpelášil na střídačku, domácí hrají v šesti!

4:5

Branky a nahrávky: 16. McTavish (Max Jones), 25. Vatrano (Fowler, Silfverberg), 58. Terry (Colt. White, Fowler), 60. McTavish (Fowler, Zegras) – 10. Tomasino (Fabbro, Sissons), 14. Novak (Josi), 42. Sherwood (Novak, Josi), 54. Trenin (Co. Smith, Sissons), 62. Novak (Tomasino)

Anaheim Ducks: Gibson (Dostál) – Fowler (A), Harrington, Shattenkirk, Benoit, Colt. White, Beaulieu – McGinn, Zegras, R. Strome – McTavish, Terry (A), Max Jones – Vatrano, Silfverberg (A), Lundeström – Grant, Comtois, Leason.
Trenér: Dallas Eakins

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Josi (C), Fabbro, McDonagh (A), Barrie, C. Foote, Lauzon – Glass, Tomasino, Duchene – Sherwood, Novak, Asplund – Sissons (A), Trenin, Co. Smith – Jankowski, McCarron, Afanasjev.
Trenér: John Hynes

Rozhodčí: Kozari, Hanson – Knorr, Toomey

Diváci: 15098

04:11 NSH 2 McCarron, nedovolené bránění
07:40 ANA 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Comtois
09:01 NSH 0:1 Tomasino (Fabbro, Sissons)