2:1

konec (1:0, 1:1, 0:0)

08.03.2023, 01:00 • FLA Live Arena, Sunrise • Jan Prošek

Tipsport: 1.99 4.16 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Naprosto zaslouženě vyhrává tento zápas Florida. Vegas bylo celý zápas horší, nedokázalo si vypracovat tlak před brankou soupeře. Body zůstávají na Floridě po právu. (03:45:50)

59:28

Jack Eichel netrefil odkrytou část branky.

59:01

Vegas v šesti, puk ve středním pásmu.

58:52

Buly ve středním pásmu.

58:52

Oddechový čas pro tým Vegas Golden Knights.

58:52

Ofsajd Vegas a snaha hostů praktiky končí.

57:46

Vegas rozehrává od své branky. Vegas hraje v šesti.

57:16

Gustav Forsling měl na hokejce rozhodující branku, minul bránu.

57:00

Poslední tři minuty hry, Vegas stále prohrává o jednu branku a domácí jsou blízko výhře.

56:42

Domácí se usadili v útočném pásmu, ale nepodařilo se jim zakončit.

56:02

Domácí hokejisté hrají takticky velmi dobře, drží hru daleko od vlastní branky.

55:34

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, buly před brankou Floridy. Theodore minul.

55:34

Komerční přestávka.

55:10

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Smith minul branku.

54:32

Reilly Smith se marně pokoušel narušit rozehrávku soupeře. Florida kontroluje hru.

54:11

Ryan Lomberg hlídkoval před brankou, ale zakončit nedokázal.

53:40

Florida v pohodě dostala puk ze svého pásma, následně Josh Mahura minul branku soupeře.

53:15

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Floridy.

53:08

Alec Martinez od modré čáry nahazoval kotouč na branku, v pohodě si poradil domácí brankář.

52:30

Shea Theodore zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale jeho akci chybělo zakončení. Následně snadno získali puk domácí.

51:54

Komerční přestávka, a pak buly ve středním pásmu.

51:37

51:18

Adin Hill kryje kotouč a přerušuje hru, Aaron Ekblad nyní neuspěl.

50:53

Další zákrok pro brankáře hostujícího celku, ten je nyní oporou pro své spoluhráče.

50:36

Sam Reinhart měl velkou šanci, ale brankáře Vegas prostřelit nedokázal.

50:01

Aleksander Barkov se dostal do zakončení, ale neuspěl, William Karlsson následně vyhodil.

49:42

Alex Pietrangelo vyhodil přes všechny čáry. Domácí musí rozehrávat od své branky.

49:36

Hodně zbytečný faul připravil hostující hokejisty přinejmenším na dvě minuty o možnost usadit se v útočném pásmu. Domácí mohou navýšit své vedení.

49:36

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Alec Martinez – 2 min., hákování.

49:00

Jedenáct minut hry dělí domácí hokejisty od výhry v tomto zápase, ve kterém jsou jednoznačně lepší.

48:09

Domácí s přehledem přečkali oslabení. Vegas si žádnou šanci nevypracovalo.

46:49

Naprosto snadno domácí vyhodili, Aleksander Barkov s přehledem poslal puk do bezpečí.

46:30

Domácím se podařilo vyhodit, hosté rozehrávají od své branky.

46:20

Kotouč vypadl z hrací plochy po zajímavé kombinaci Vegas, vhazovat se bude před brankou domácích.

46:05

Vyloučení v týmu Florida Panthers:
Brandon Montour – 2 min., podrážení.

45:30

Domácí hrají aktivně, Gustav Forsling rychle otočil hru, k zakončení se nedotal.

45:01

Vegas mělo zajímavou šanci, jeden z hráčů měl před sebou prázdnou branku, ale minul ji.

43:49

Brett Howden bekhendovou stranou hokejky minu branku.

43:16

Jack Eichel měl zajímavou šanci, ale jeho akci chyběla přesnější koncovka.

42:26

Gustav Forsling autorem další střely, jeho projektil byl zblokovaný.

42:22

Eric Staal měl velkou šanci, ale skvěle zasáhl brankář Vegas. Bude se vhazovat.

42:04

Vegas se marně pokouší hrát aktivně, více ze hry v úvodu třetiny mají domácí.

41:23

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, brankář si dokázal poradit se střelou soupeře. Ryan Lomberg měl dobrou šanci.

40:44

Vegas vyhrálo buly v útočném pásmu, ale k ohrožení branky se tým z města neonů nedostal.

40:28

Anthony Duclair měl v úvodu třetí třetiny další dobrou šanci, ale jeho rána končí nad brankou. Puk byl zblokovaný.

40:01

Florida prakticky celý zápas kontroluje, je jasně lepší, ale Vegas se po extrémně dlouhé době podařilo proměnit přesilovku a snížilo. 21:16, střely jsou ve prospěch Floridy.

40:00

39:54

Sledujeme hru pět na pět.

39:39

Ivan Barbašev měl na hokejce vyrovnání, ale po rychlé akci Theodora nedokázal přesněji vypálit.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

38:48

Brayden McNabb pálil, jeho rána byla před domácí brankou zblokovaná obráncem.

38:34

Hraje se především ve středním pásmu.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, sledujeme hru čtyři na čtyři.

37:52

Radko Gudas – 2 min., hrubost.

Brett Howden – 2 min., nesportovní chování.

37:16

Anton Lundell od modré čáry neuspěl. Podobně si vedl i Gudas o něco později.

37:00

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.

36:32

William Karlsson se málem dostal do šance, ale puk získali domácí, kteří rychle zakončovali. Brankář byl připravený.

35:48

Jonathan Marchessault hledal spoluhráče, přihrávka na Theodora byla zblokovaná.

35:24

Domácí celek je aktivnější, snadněji se dostává do pásma, Aaron Ekblad pálil a jeho rána byla zblokovaná.

35:03

Gustav Forsling měl obrovskou šanci na druhé straně, jeho rána se od tyče odrazila mimo branku.

34:42

Jack Eichel se dostal do útočného pásma, Brayden McNabb od modré čáry mnul branku.

34:33

Utkání pokračuje dál.

34:30

Sam Bennett se dostal do zakončení, jeho ránu kryje hostující brankář. Bude se vhazovat. Nejprve ale komerční přestávka.

33:23

33:23 Shea THEODORE - 2:1

33:23

Vegas právě vstřelilo branku!
Vegas po velmi ale velmi dlouhé době proměnilo přesilovku a snižuje na rozdíl jediné branky. Ránou od modré čáry se prosazuje SHEA THEODORE. Asistence: Jack Eichel a Reilly Smith.

32:48

Hosté mají stále stejný problém, nemohou se stabilněji dostat do pásma.

32:30

Vegas má možnost třetí přesilovky v tomto zápase.

32:27

HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Ryan Lomberg.

32:12

Domácí zkoušeli rychlý brejk, ale obrana si dokázala jen tak tak poradit. Florida hraje hodně aktivně.

31:44

Anthony Duclair měl obrovskou šanci, ale z mezikruží trefil jen brankáře. Adin Hill své spoluhráče nyní podržel.

31:15

Ofsajd Floridy znamená, že se bude vhazovat ve středním pásmu.

31:01

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, domácí se dostali do útočného pásma, ale nezakončili.

30:52

Zakázané uvolnění Floridy, hostující celek vybojoval buly v útočném pásmu.

30:20

William Karlsson minul bekhendovou střelou branku, jeho rána končí výrazně vedle branky.

29:31

Chandler Stephenson se dostal do zakončení, s jeho pokusem neměl brankář vůbec žádný problém.

29:10

Florida i při vlastním oslabení hraje velmi dobře a hostující celek má velké problémy s útočnou hrou.

28:54

Eric Staal se při vlastním oslabení dostal do šance, Adin Hill kryje kotouč. Vegas přesilovky hraje velmi špatně. Ani se nemůže dostat do pásma.

28:21

Domácí v pohodě vyhazují kotouč přes všechny čáry.

28:10

Nick Cousins – 2 min., podrážení.

28:10

27:25

Hostující rána od modré čáry byla spíše propagačním pokusem než výrazněji míněnou šancí na zdramatizování zápasu.

26:52

Sam Reinhart ujel obraně Vegas, vypálil z kruhu a minul branku. Pálil nad.

26:40

Nicolas Hague minul branku z bezprostřední blízkosti.

26:12

Marně hledají hostující hokejisté nějakou cestu, jak se usadit před brankou soupeře. Domácí obrana je pozorná.

25:39

Vegas pokračuje v hodně nevýrazném výkonu, domácí jsou jednoznačně lepší.

25:05

25:05 Aleksander BARKOV - 2:0

25:05

Florida právě vstřelila branku!
Špatná hra Vegas vedla k tomu, že před brankou zůstal zcela volný ALEKSANDER BARKOV. Dostal puk a celkem snadno prostřelil brankáře soupeře. Asistence: Anthony Duclair a Nick Cousins.

23:45

Alex Pietrangelo se dice dostal do zakončení, ale jeho akce byla hodně nepovedená. Brankář vůbec zasahovat nemusel.

23:12

Radko Gudas založil další útočnou akci, Anton Lundell pokračoval v akci, ale nedokázal vypálit.

23:00

Marc Staal pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná před brankou Vgas.

22:33

Jen těžko se hostující hokejisté dostávají do zakončení, domácí kontrolují hru.

22:21

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Vegas. Více ze hry mají domácí.

22:14

Brandon Montour to zkoušel od modré čáry, jeho pokusu chybělo přesnější zakončení.

21:14

Sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu druhé třetiny, střelecky lepší jsou domácí hráči.

20:01

20:00

19:38

Zach Whitecloud hledal spoluhráče dlouhou přihrávkou, akci chyběla přesnost.

19:20

Vegas se usadilo v útočném pásmu, ale nezakončilo.

18:00

Brett Howden a Shea Theodore neproměnili situaci dva na jednoho. Následně na druhé straně Radko Gudas trefil tyč.

17:28

Domácí vybojovali hru a rychle otáčí směr hry, v pohodě si poradila obrana Vegas.

17:09

Teddy Blueger to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se dostat nedokázal.

16:16

Sam Reinhart měl na hokejce další branku svého celku, ale po rychlé akci nechal vyniknout brankáře Vegas. Bude se vhazovat.

15:40

Adin Hill rozehrává od své branky, nebyl úspěšný, ale jeho chyby soupeř nevyužil.

15:18

Jonathan Marchessault otáčí směr hry, ve středním pásmu však o puk přišel, hrát tak mohou znovu domácí hokejisté.

15:01

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, domácí celek pokračuje v dobré hře.

14:41

Adin Hill kryje kotouč poté, co pálil Aleksander Barkov. Komerční přestávka.

14:15

Icing Vegas.

13:50

Domácí jsou v tlaku v útočném pásmu, Vegas se nemůže osvobodit.

13:35

Adin Hill vůbec nevěděl, kde má puk, ale udržel ho před brankovou čárou.

13:01

Floridě měla další šanci, Carter Verhaeghe minul branku ránou z mezikruží.

12:39

Nicolas Hague od modré čáry zkoušel vypálit, ale jeho rána byla hodně nepovedená.

12:17

Tragické přesilovky Vegas pokračují i v tomto zápase.

11:40

Další vyhození, Sam Bennett dostal puk do bezpečí.

11:04

Eric Staal vyhazuje přes všechny čáry, Shea Theodore rozehrává od své branky.

10:41

Domácí se výborně brání, dvakrát dokázali vyhodit přes všechny čáry.

10:17

Marc Staal – 2 min., podrážení.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině-

09:37

Aleksander Barkov se dostal do další střelecké pozice, jeho projektil z mezikruží byl zblokovaný.

08:11

Domácí mají jasnou převahu, mají šance, snadněji se dostávají do zakončení, navíc mají více střel.

08:02

07:13

Polovina přesilovky Floridy je pryč a tým se ještě stabilně nedostal do útočného pásma.

06:48

William Karlsson se zmocnil kotouče ve svém pásmu a rychle dokázal vyhodit přes všechny čáry.

06:19

Reilly Smith se při vlastním oslabení dostal do zakončení, ale rána končí vedle branky.

06:02

Brett Howden – 2 min., podrážení.

06:02

05:57

Gustav Forsling autorem další dobré střely domácích a brankář Vegas musel znovu zasahovat. Bude se vhazovat.

04:25

04:25 Ryan LOMBERG - 1:0

04:25

Dvakrát mohli hostující hráči vyhodit puk, ani jednou se jim to nepodařilo a přišel zasloužený trest. Střela od modré čáry, kterou vyslal RYAN LOMBERG, zapadla přesně do branky. Florida zaslouženě vede. Asistence: Josh Mahura.

03:58

Aleksander Barkov se dostal do zakončení, ale obrana Vegas si dokázala poradit. Úvodní minuty patří domácím, kteří jsou aktivnější.

03:11

Po chybě obrany Vegas zůstal před brankou volný Anthony Duclair. Dostal přihrávku a rychle zakončoval. Adin Hill si jen tak tak dokázal poradit.

02:36

Teddy Blueger to zkoušel individuálně, ale nedokázal se dostat do střelecké pozice, dobře si počínala domácí obrana.

01:30

Josh Mahura po rychlém přenesení hry poslal kotouč ránou z první nad branku.

01:00

Sam Reinhart se dostával do útočného pásma, ale domácí hráči situaci dva na jednoho neproměnili.

00:50

Jack Eichel poslal puk před branku, tam byl Ivan Barbašev. Jeho zakončení kryje domácí brankář. Sergej Bobrovskij přerušil hru.

00:01

Florida Panthers: Bobrovskij (Lyon) – Forsling, Ekblad, M. Staal, Montour, Mahura, Gudas – Luostarinen, Barkov, Duclair – Verhaeghe, Bennett, M. Tkachuk – Lomberg, Lundell, Reinhart – Cousins, E. Staal, Coli. White.

Vegas Golden Knights: Hill (Quick) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – R. Smith, W. Karlsson, Amadio – Cotter, Stephenson, Kessel – Howden, Blueger, Kolesar.
Poslední dva vzájemné zápasy vyhrálo Vegas a vždy o dvě branky.
Florida Panthers se pohybuje jako na houpačce, porážka střídá výhru. Florida je aktuálně ve Východní konferenci na jedenácté pozici, z 64 zápasů získala 68 bodů. Naposledy dokázala porazit Pittsburgh 4:1.
Vegas Golden Knights jsou aktuálně v tabulce Západní konference na prvním místě, mají 82 bodů po 63 zápasech. Z posledních pěti zápasů vyhráli poslední tři, naposledy přehráli Montreal 4:3. Nyní hokejisty z města neonů čeká série pěti venkovních zápasů na východě USA. Dnes jejich putování začne na Floridě.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Florida Panthers a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

2:1

Branky a nahrávky: 5. Lomberg (Mahura), 26. Barkov (Duclair, Cousins) – 34. Theodore (Eichel, R. Smith)

Trenér: Paul Maurice

Trenér: Bruce Cassidy

Rozhodčí: Halkidis, O'Rourke – Hughes, Gibbons

Diváci: 15 100

04:25 FLA 1:0 Lomberg (Mahura)
06:02 VEG 2 Howden, podrážení
10:17 FLA 2 M. Staal, podrážení
25:05 FLA 2:0 Barkov (Duclair, Cousins)