Opava – Vyškov 4:5
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 24. Káňa (TS), 38. Štindl (Rousek), 40. Danielčák, 49. Beránek (Vašenka, Šindelář) – 10. Komínek (Sebera, Hefka), 32. Dobiáš (Žižka, Popelka), 32. Weintritt, 56. Janeček (Kořenek, Holemý), 64. Popelka (Mikulík, Studený)
Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod 9:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Pokorný (Bachánek, Andris), 20. Stodůlka (Gabrhelík, Kamas), 23. Kuchařík (Vavřík, Kamas), 32. Vavřík (Kuchařík, Gabrhelík), 34. Finsterle (Vávra), 47. Bachánek (Andris), 50. Vávra (Finsterle), 55. Vávra (Finsterle, Holiš), 56. Andris (Kamas, Pokorný) – 13. Dušek (Valašek, Vašíček), 14. Petržilka (Vacík, Kopic), 52. Valašek (D. Košťál)
Nový Jičín – Žďár n/S 4:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 17. Váňa (Konečný, Škarka), 20. Flok (Maliník, Hruška), 51. Štefka (Hruška, Konečný), 62. Váňa (Maliník) – 5. Půža (Kubíček, Bureš), 16. Kubíček (Čejka), 27. Bureš (Gregar, Půža)
Havířov – SHKM Hodonín 1:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Antoníček (Havlík, Mrva) – 31. Polesný (Yarovinski), 43. Šmach (Peš, Krejčiřík)
Montreal – Carolina 3:4
01:00, po s.n. (2:3)
Branky a nahrávky: 11. Belzile (Pezzetta, Tierney), 17. Hoffman (Drouin), 23. Pezzetta (Tierney, Belzile) – 17. Slavin (Stepan, S. Aho II), 21. Skjei (Pesce, Teräväinen), 57. Fast (Pesce), rozh. náj. Kotkaniemi
Pittsburgh – Columbus 5:4
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 31. Zucker (Malkin, Nylander), 41. Guentzel (Crosby, Rakell), 44. Zucker (Malkin), 44. Heinen (Rakell, Crosby), 63. Crosby (Malkin) – 5. Bemström (Sillinger, K. Johnson), 8. Pederson (L. Foudy), 11. Laine (Roslovic, K. Johnson), 23. L. Foudy (Bemström)
Tampa – Philadelphia 5:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Killorn (Kučerov, Sergačjov), 21. Kučerov (Sergačjov, Killorn), 29. Colton (Jeannot, Paul), 31. Killorn (Cirelli, Hagel), 58. Kučerov (Point) – 6. Frost (Farabee, Tippett), 33. York (Ristolainen, Hayes)
New Jersey – Toronto 3:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 37. Haula (Palát, J. Boqvist), 46. Palát (Mercer, Haula), 50. Haula (Palát, J. Boqvist) – 28. Järnkrok (Nylander, Lafferty), 45. Marner, 56. Bunting (Kämpf, Holl), 58. Matthews (Nylander, Marner)
Florida – Vegas 2:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Lomberg (Mahura), 26. Barkov (Duclair, Cousins) – 34. Theodore (Eichel, R. Smith)
NY Islanders – Buffalo 3:2
01:30, konec
Branky a nahrávky: 33. Cizikas (Fasching, Romanov), 42. Bailey (Cizikas, Romanov), 48. Fasching (Bailey, Koivula) – 25. Cozens, 45. Okposo (Power, Luukkonen)
Colorado – San Jose 6:0
03:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Makar (D. Toews, Ničuškin), 13. MacKinnon (D. Toews, Ničuškin), 18. Rantanen (Girard), 22. Ničuškin (Makar, MacKinnon), 23. Malgin (Nieto, Makar), 39. Lehkonen (Makar, Ničuškin)
Arizona – St. Louis 6:2
03:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Fischer (Mackey, Maccelli), 37. Schmaltz (Hayton, Keller), 43. Boyd (Keller, Moser), 51. Boyd (Fischer, Söderström), 53. Keller (Schmaltz, Hayton), 58. Crouse (Maccelli) – 3. Bučněvič (Faulk, Kyrou), 49. Bučněvič (Thomas, Tucker)
Seattle – Anaheim 5:2
04:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Oleksiak (Eberle, Beniers), 11. McCann (A. Larsson, Beniers), 38. Sprong (B. Tanev, Schultz), 49. Tolvanen (McCann, Dunn), 60. Schwartz – 21. Zegras (R. Strome, Harrington), 59. Comtois (Silfverberg, Fowler)
Eko. Tes. Pardubice – Roudnice 1:6
19:15, konec
Branky a nahrávky: 9. Dubová – 4. Feixová (Vltavská, Horáková), 26. Malá, 32. Mynaříková (Jirotková), 35. Mynaříková, 41. Beránková (Bergerová, Malá), 60. Malá (Feixová)
Technika Brno – Kroměříž 4:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Snášel (Tomaník, Mokrohajský), 25. Pospíšil (Svatuška, Sedláček), 37. Dufek (Úlehla, Benýšek), 53. Dufek (Stehlík, Benýšek) – 34. Augustín (Jelínek), 41. Světlík (Hubík, Jelínek)
Nový Bydžov – Litomyšl 3:6
18:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Bezděk (Chára, Postolka), 20. Hlaváček (Procházka, Němec), 34. Černý (Procházka) – 5. Voříšek, 8. Jankovský (Stoklasa, Zahradník), 17. Půlpán (Půlpán, Jonáš), 20. Edl (Vomočil, Voříšek), 52. Barkóci (Půlpán, Stoklasa), 52. Cink (Stoklasa, Jankovský)
Poděbrady – Kralupy n. Vltavou 3:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Kejdana (Rindoš), 38. Karoch (Rindoš), 52. Rindoš (Kejdana, Pojkar) – 27. Stupka, 28. Husarik (TS), 39. Verbík (Hampl), 59. Marek (Verbík), 60. Verbík
Černošice – Mělník 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Pulkrab (Brejcha, Šalamoun), 36. Brejcha – 24. Havel (Macek), 29. Šícha (Stinka, Nesládek), 38. Šubrt (Havel, Cafourek), 52. Havel (Šubrt)
MB HOKEJ – Pelhřimov 5:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Trojan (Šťáva), 12. Mikeš, 40. Trojan (Mikeš, Krutiš), 51. Sigmund (Trojan, Salát), 59. Krutiš – 26. Kasalý (Mečiar, Brabec), 56. Hadrava (Port, Hadrava)
Poruba – Přerov 5:6
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Kolebáč (Šebesta, Centkowski), 18. Žídek (Kubečka, Stryczek), 25. Michalík (Žídek, Kubečka), 45. Kolebáč (Centkowski, Šebesta), 51. Šebesta (Kolebáč, Centkowski) – 4. Strnádel (Kováč, Kočara), 9. Vyroubal (Řepka), 33. Švejcar (Židlík, Ryšavý), 47. Švejcar (Cífka), 48. Vyroubal (Kočara), 61. Vyroubal (Ryšavý, Cífka)
Trutnov – Třebechovice p. O. 9:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Vlček (Brož), 8. Vlček (Vlček), 11. Bárta (Vlček), 29. Nácal (Brož), 38. Nácal (Vlček), 39. Míka, 41. Vlček, 47. Nácal, 50. Nácal (Vlček) – 6. Mottl (Kubálek, Suchan), 14. Suchan (Čuda), 24. Orság, 55. Mottl (Kubálek)
Klášterec nO – Sokolov 8:3
17:45, konec
Branky a nahrávky: 1. Mičík (Nemeš), 8. Opat (Nemeš), 9. Dvořák (Opat, Mičík), 26. Převor (Ujváry, Dvořák), 28. Mudrová (Mičík, Mikeš), 45. Mičík (Moro), 46. Zítek, 53. Převor (Nigrin, Dvořák) – 42. Herout (Moulis), 57. Krček (Moulis), 58. Kratejl (Dulovec, Moulis)
HK MD Šumperk – Frýdek-M. 5:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Slováček (Vogl), 20. Novák (Pospíšil), 36. Slováček, 53. Slováček (Vogl, Novák), 55. Leier (Vogl, Slováček) – 15. Hanák (Dostál), 47. Hanák (Dostál), 60. Hanák (Doupal, Dostál)
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 2:7
17:45, konec
Branky a nahrávky: 2. Zych (Krejčí, Vaněček), 14. Bulík (Dymák, Krejčí) – 10. Vavřík (Březina, Gajdolín), 13. Hála (Petrásek, Vavřík), 22. Vavřík (Březina, Hála), 23. Sochor (Pitel, Willmann), 26. Hála (Vavřík, Petrásek), 29. Sochor (Hála, Petrásek), 37. Petrásek (Willmann, Placek)
Pelhřimov – Soběslav 5:7
18:25, konec
Branky a nahrávky: 3. Mojžíš (Pospíšil), 16. Hájek (Kolda, Razima), 19. Pauk (Hájek, Pospíšil), 24. Mojžíš (Pospíšil), 30. Lagron (Jaroš) – 3. Kůrka, 10. Schmidtmayer (Voráček, Bláha), 19. Kůrka (Brožka), 23. Kůrka (Pěček), 25. Brožka (Kůrka, Panský), 35. Tuček, 50. Musil (Tuček)
Orlová – Frýdek-M. 4:3
17:15, konec
Branky a nahrávky: 13. Menšík (Juhasz, Puzder), 38. Bajnar (Puzder), 56. Štebel (Pawlas), 60. Daněk (Klupa) – 26. Knopp (Matušík, Hudeček), 36. Menšík (Škola, Platek), 60. Balwar (Bongilaj)
Klatovy – HC Domažlice 12:6
17:25, konec
Branky a nahrávky: 6. Denk (Babinec), 9. Trefanec (Hozman), 11. Babinec (Uldrych, Trefanec), 16. Babinec (Smaha), 25. Kovářík (Šimsa), 33. Kasík (Smaha, Trefanec), 35. Smaha (Trefanec, Šimsa), 47. Kalivoda, 49. Trefanec (Uldrych), 50. Smaha (Denk, Trefanec), 53. Kalivoda (Smaha, Šimsa), 60. Denk (Uldrych, Kalivoda) – 2. Knopp (Nikiforov), 9. Mayah (Hlavsa), 27. Nikiforov, 30. Vestfál (Nikiforov, Lagron), 49. Sika (Látal), 50. Sika (Nikiforov)
Jablonec n/N – Č. Lípa 1:7
18:10, konec
Branky a nahrávky: 38. Plosová – 17. Šlechta (Bahník), 21. Bahník (Štěrba, Grešl), 23. Šlechta, 24. Šlechta (France), 41. Bahník, 54. France (Šlechta, Bahník), 54. Vondruška (Štěrba)
Chomutov – Teplice 9:4
16:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Černý (Falis), 17. Citrák (Sojčík, Ričl), 20. Řepka, 23. Falis (Eisner), 32. Slabyhoud, 47. Řepka (Polášek, Falis), 49. Polášek (Černý, Řepka), 50. Citrák (Sojčík, Ričl), 54. Sojčík (Citrák, Ričl) – 19. Očko (Řehák), 25. Očko, 39. Lode (Brož), 45. Řehák
Čáslav – Kladno 1:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Morozov – 2. Krásný (Kos, Vycpálek), 19. Klempíř (Polák, Vycpálek), 25. Klempíř, 38. Vycpálek (Kos), 45. Procházka (Polák), 59. Petrs
Přerov – Vlci Č. Těšín 10:5
17:15, konec
Branky a nahrávky: 15. Oharek (Pavlica), 20. Pavlica (Oharek), 21. Mana (Pavlica, Šindler), 33. Mana (Pavlica), 39. Šindler (Pavlica), 39. Pavlica (Šindler), 43. Fornál, 47. Pavlica (Mana), 51. Pavlica, 59. Pavlica (Šindler) – 10. Kawulok, 35. Prunner, 48. Prunner, 52. Prunnerová (Kotek), 57. Šenkýř (Adámek)
Orli Znojmo – Blansko 11:3
17:15, konec
Branky a nahrávky: 1. Wald (Kello, Pitour), 5. Pokorný (Šuhaj, Kafková), 11. Irmann (Kafková, Kello), 22. Pitour (Kello, Wald), 32. Kello (Pitour, Wald), 36. Pitour (Kello, Wald), 38. Málek (Pelánová, Kafková), 40. Machálek (Pokorný), 41. Protivinský (Kello, Pitour), 43. Šuhaj (Málek, Pelánová), 57. Wald (Kello, Pitour) – 32. Persch (Tomáš), 36. Valouch (Kafoňek, Persch), 48. Valouch (Chovanec)
Litoměřice – Ústí n/L 6:9
17:45, konec
Branky a nahrávky: 15. Škoula (Slahučková, Krejčí), 18. Krejčí, 29. Kalinin, 37. Novotný (Kalinin), 45. Šťastný (Novotný, Kalinin), 55. Krejčí (Škoula, Pobl) – 13. Jirota (Huja), 18. Hečko (Jirota), 18. Výborný (Hečko, Jirota), 23. Huja, 37. Hluší (Štolfa), 41. Jirota, 51. Výborný (Jirota), 59. Výborný (Jirota), 60. Kašpar (Štolfa, Kalabiška)
Slaný – Kralupy n. Vltavou 22:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Novák (Kraus), 9. Kraus (Novák, Ambrožewicz), 11. Novák (Kraus), 12. Vosmík (Rous), 13. Novák, 20. Dostál (Rous), 24. Ambrožewicz (Novák), 26. Novák, 28. Angr (Ambrožewicz), 31. Oliver (Dostál), 34. Dostál (Vosmík), 38. Dostál, 39. Kraus (Novák), 42. Vosmík (Dostál), 43. Novák (Kraus), 46. Novák, 50. Rous (Šelicha), 52. Ambrožewicz (Novák), 54. Ambrožewicz (Kraus), 55. Rous, 56. Kraus (Novák), 56. Podpěra (Novák) – 10. Štajer, 17. Štajer, 37. Štajer, 43. Štajer, 48. Janda
Sokolov – Kadaň 6:10
17:45, konec
Branky a nahrávky: 7. Vlach (Dvořák), 14. Rosenkranz, 16. Dvořák (TS), 29. Szabó (TS), 31. Rosenkranz (Teplý, Berka), 41. Dvořák – 8. Chlouba (Popsimov), 19. Wittmann (Borbély), 21. Chlouba (Lukeš), 24. Wittmann (TS), 28. Strunz (Chlouba), 28. Borbély (Wittmann), 35. Navrátil, 42. Strunz, 43. Chlouba, 50. Popsimov
Poprad – Nitra 1:2
18:00, konec (série 0:1)
Branky a nahrávky: 39. Mlynarovič (Betker, Špirko) – 9. Leščenko (TS), 58. Elmer (Solenský)
Michalovce – Trenčín 2:1
18:30, konec (série 1:0)
Branky a nahrávky: 4. Bjalončík (Glazkov, Pereskokov), 33. Paločko (Bjalončík, Osburn) – 27. Obdržálek (Tourigny, Čacho)
Skalica – Topoľčany 1:5
17:30, konec (série 1:1)
Branky a nahrávky: 37. Janáč (Vidovič, Murtazin) – 1. Sedlák (Šandor, Vybíral), 26. Šandor (Vybíral), 41. Tomčák (Hvila, Plokhotnik), 49. Vybíral (Hvila, Laurenčík), 58. Hvila
Pov. Bystrica – Žiar nad Hronom 3:1
18:00, konec (série 1:1)
Branky a nahrávky: 9. Cebák (Cíger, Huna), 19. Ďurkech L. (Ďurkech J., Tománek), 60. Tománek (Lušňák) – 28. Fekiač (Jakúbek)