1:2

konec (1:1)

07.03.2023, 18:45 • Stadio Olimpico, Řím • Osmifinále • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.65 3.67 6.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce a máme tu slušné překvapení. Po přestávce pokračoval Alkmaar ve zlepšeném výkonu z konce první půle a přineslo to své ovoce. Lazio v 62. minutě chybovalo v rozehře na vlastní polovině a z následné protiakce skóroval po Karlssonově přihrávce Milos Kertez. Italský tým pak spustil svou snahu nepříznivý výsledek zvrátit, jenže vrcholem toho všeho byly pouze neproměněné šance Milinkoviće-Saviće a Andersona. Hosté svůj těsný náskok dokázali uhájit a do odvety si připravili výsledek, na kterém se dá rozhodně stavět. Naopak Lazio s porážkou 1:2 nemůže být spokojeno...

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:01:46)
Utkání sledovalo 19 584 diváků.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:15.

90+4

90+3

Ještě jeden neodpískaný zákrok na půlce hostujícího celku, hosté vyváží míč co nejdál od své brány.

90+2

Mijnans nechtěl riskovat ztrátu míče a tak standardní situaci rozehrál pouze směrem na svou obrannou řadu.

90+2

Žlutou kartu za protesty dostal domácí trenér Maurizio Sarri.

90+1

Přímý kop pro Alkmaar z levé strany, míč si chystá Sven Mijnans.

90

Budou se nastavovat tři minuty.

89

Hosté vyvezli míč na útočnou polovinu, ale Maximiano je bez práce, neboť Alkmaar už jen pouze kontroluje závěr.

88

Alkmaar na své půlce v poklidu vládne, Ryan si koordinuje obranu.

87

Domácí se snaží, ale veškeré nákopy se míjí účinkem.

86

Maximiana vystavili vlastní spoluhráči tlaku a ten musel pouze odkopávat do autu. Míč zdarma pro Alkmaar.

85

Táhlý centr do vápna se stal kořistí gólmana Ryana, ten s rozehrávkou nebude zajisté pospíchat.