Play-off Chance ligy

HC Slavia Praha – HC Dukla Jihlava

2:3

konec (1:2, 1:1, 0:0) Stav série: 0:1

03.03.2023, 18:00 • Zimní stadion Eden, Praha • Předkolo • Šimon Rogner (@simonrogner)

Tipsport: 2.2 4.07 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (20:33:07)
Druhý zápas předkola se hraje v neděli v Pelhřimově, kde Jihlava hraje své domácí zápasy. Dukla může postoupit do čtvrtfinále, Slavia bude čelit hrozbě vyřazení.
Hokejisté Jihlavy porážejí v prvním zápase předkola Slavii 3:2 a ujímají se v sérii důležitého vedení. Diváci viděli v Edenu opět velmi vyrovnaný duel, který nakonec na konci druhé třetiny rozsekl Tobiáš Handl. Sešívaní ale ve třetí třetině hostům zatopili a k ničemu je nepustili. Jihlavské zachránil výborný výkon brankáře Adama Berana, který chytil několik velkých příležitostí Pražanů.

59:46

Karabáček z bezprostřední blízkosti trefuje tyč, ale hostům to nevadí, vedení už udrží.

58:50

Brož a Žovinec vyzkoušeli Beranovu pozornost, Jihlava pak vyhazuje do středního pásma.

58:36

Slavia znovu odvolává brankáře a zkouší štěstí v šesti!

58:36

Oddechový čas pro tým HC Slavia Praha.

58:36

Strnad se uvolnil z levé strany a mířil mezi betony Berana. Ten opět drží Duklu.

57:45

Oba týmy hrají v plném počtu.

57:30

Rozhodčí vracejí hru do obranného pásma, Málek se vrací do brány.

57:26

Slávisté odvolali brankáře a hrají v pěti hráčích na ledě!

55:43

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
Otakar Šik – 2 min., podrážení.

55:33

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
Robin Všetečka – 2 min., nedovolené bránění.

54:28

V další dobré pozici se ocitl v mezikruží domácí Stehlík, zařízení však minul.

53:35

Po delší době musel zasahovat Roman Málek, ale s akcí Miškáře a zakončujícího Havránka si poradil.

53:29

Dnešní utkání sleduje 837 diváků.

52:41

Rychlý protiútok zakončil Mrňa centrem před branku, kde se pohyboval mimo jiné Kulda. Jihlavští se osvobozují do středního pásma.

51:50

Krliš se dobře obtočil kolem jihlavských obránců a našel u bližší tyčky Mrňu, který nastřelil boční síť.

2:3

Branky a nahrávky: 18. Mrňa (Žovinec, L. Stehlík), 24. Žejdl (Klikorka, J. Brož) – 4. Skořepa (Harkabus, Kolář), 17. Kolář (Miškář, Šik), 37. Handl (Miškář, Karabáček)

HC Slavia Praha: Málek (Pittr) – Klikorka, Hejda (A), Žovinec, Křepelka, Barák (A), Szathmáry, Matyáš – Strnad, Žejdl (C), Kulda – Všetečka, Kern, J. Brož – Mrňa, L. Stehlík, Krliš – Labuzík, Havrda, Simon.
Trenér: Daniel Tvrzník

HC Dukla Jihlava: Beran (Chaloupek) – Kolář, Haman, Bilčík, F. Kočí, Vala, Dundáček, A. Dvořák – Harkabus (A), Skořepa (C), Karabáček – T. Havránek, Miškář, Šik – Chlubna, Handl, Pořízek – Cachnín, Křehlík, V. Brož.
Trenér: Viktor Ujčík

Rozhodčí: Svoboda, Hucl – Belko, Kokrment