Ukko-Pekka Luukkonen (BUF) – 6 zákroků, 4 OG, úspěšnost 60 %, odchytal 12:09

David Kämpf (TOR) – 0+0, -1 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 15:36

Tři hvězdy utkání
1. Ryan O'Reilly (TOR) 3+1
2. Mitchell Marner (TOR) 0+5
3. John Tavares (TOR) 1+3
Domácí tým si připsal alespoň dílčí úspěch, když třetí třetinu vyhrál poměrem 3:1, ovšem o výsledku bylo prakticky rozhodnuto po dvou třetinách, po kterých hosté vedli o pět gólů. Buffalo zbraně nesložilo a statečně bojovalo, avšak tři vstřelené góly byly v tomto případě málo a nepomohla ani hra bez gólmana, při které naopak kanadský tým potvrdil své vítězství.

59:42

Hosté vyhazují puk do středního pásma, ani soupeř už nikam nepospíchá.

58:50

58:50 Ryan O'REILLY - 3:6

58:50

Toronto právě vstřelilo branku!
Čepice létají na ledě, hattrick přeci jen přichází. RYAN O'REILLY zavezl puk do útoku, kde obehrál protihráče a poslal kotouč do odkryté domácí svatyně. Původně se zdálo, že Tyson Jost stihne kotouč svou holí v cestě zastavit, ale nepovedlo se.
Asistence: Mitchell Marner.

58:39

Nyní puk letí do hlediště, vhazovat se bude v obranném pásmu Toronta.

58:02

Kotouč letí po vyhození hostů přes všechny čáry, ale icing se nepíská. To už běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:55

Tage Thompson byl velmi blízko snížení na rozdíl jediného zásahu, střelou z kruhu však gólmana nepřekonal.

57:29

Domácí hrají v šesti bez brankáře.

56:54

John Tavares přihrával z levé strany před odkrytou část brány Buffala, tam ale nebyl žádný z jeho spoluhráčů.

56:29

56:29 Jeff SKINNER - 3:5

56:29

Buffalo právě vstřelilo branku!
Nedáš – dostaneš, domácí dramatizují tento mač. JEFF SKINNER dostal přihrávku do jízdy a z levého kruhu zamířil k bližší tyči, kde Ilja Samsonov ponechal volné místo.
Asistence: Rasmus Dahlin a Alex Tuch.

56:20

Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho, Ryan O'Reilly dostal přihrávku před brankáře, ovšem kotouč špatně trefil a nedokázal jej dostat do sítě. Velká šance hráče Maple Leafs na hattrick.

55:51

Domácí tým tohle oslabení i se štěstím přečkal.

55:25

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres:
Tyson Jost – 2 min., nesportovní chování.

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs:
Michael Bunting – 2 min., nesportovní chování.

55:15

Puk končí zašlápnutý u střídačky Toronta.

54:58

Buffalo vyhazuje přes všechny čáry.

3:6

Branky a nahrávky: 46. Quinn (Mittelstadt), 49. Tuch (Ta. Thompson), 57. J. Skinner (Dahlin, Tuch) – 4. O'Reilly (Marner, Tavares), 5. O'Reilly (Marner, Tavares), 8. Tavares (O'Reilly, Marner), 13. Bunting (Rielly, Nylander), 35. Nylander (Tavares, Marner), 59. O'Reilly (Marner)

Buffalo Sabres: Luukkonen (13. C. Anderson) – Jokiharju, Dahlin (A), Samuelsson, Power, Bryson, Ljubuškin – Tuch, Ta. Thompson, J. Skinner – V. Olofsson, Cozens, Peterka – Quinn, Krebs, Mittelstadt – Okposo (C), Jost, Girgensons (A).
Trenér: D. Granato.

Toronto Maple Leafs: Samsonov (Woll) – Holl, Rielly (A), Liljegren, Giordano, Timmins, Brodie – Nylander, Matthews, Bunting – Marner (A), O'Reilly, Tavares (C) – Järnkrok, Kämpf, Engvall – Kerfoot, Acciari, Aston-Reese.
Trenér: S. Keefe.

Rozhodčí: G. Skilliter, F. South – R. Gibbons, C. Apperson

Diváci: 18 641

03:51 TOR 0:1 O'Reilly (Marner, Tavares)
04:28 TOR 0:2 O'Reilly (Marner, Tavares)
07:14 TOR 0:3 Tavares (O'Reilly, Marner)
12:09 TOR 0:4 Bunting (Rielly, Nylander)