Pořadí po 4. střelbě:
1.
Johannes Thingnes Bø (NOR) 27:19,1 (0)
2.
Sturla Holm Lægreid (NOR) +1:12,0 (0)
3.
Tarjei Bø (NOR) +2:29,3 (4)
4.
Sebastian Samuelsson (SWE) +2:32,9 (2)
5.
Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:33,8 (2)
....
19.
Michal Krčmář (CZE) +4:06,9 (4)
26.
Jakub Strvecky (CZE) +4:34,0 (4)
32.
Tomáš Mikyska (CZE) +4:57,4 (3)
52.
Adam Václavík (CZE) +7:03,2 (11)
Pořadí po 3. střelbě:
1.
Johannes Thingnes Bø (NOR) 20:19,0 (0)
2.
Sturla Holm Lægreid (NOR) +1:04,6 (0)
3.
Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:30,3 (0)
4.
Sebastian Samuelsson (SWE) +1:32,9 (0)
5.
Tarjei Bø (NOR) +1:33,5 (2)
....
19.
Jakub Strvecky (CZE) +3:32,1 (2)
26.
Michal Krčmář (CZE) +3:41,9 (4)
42.
Tomáš Mikyska (CZE) +4:42,4 (3)
54.
Adam Václavík (CZE) +5:47,5 (9)
Pořadí po 2. střelbě:
1.
Johannes Thingnes Bø (NOR) 13:33,2 (0)
2.
Tarjei Bø (NOR) +31,0 (0)
3.
Sturla Holm Lægreid (NOR) +53,7 (0)
4.
Dmytro Pidručnyj (UKR) +1:10,4 (0)
5.
Sebastian Samuelsson (SWE) +1:10,8 (0)
...
22.
Michal Krčmář (CZE) +2:50,8 (2)
26.
Jakub Strvecky (CZE) +2:56,3 (2)
46.
Adam Václavík (CZE) +3:49,4 (5)
47.
Tomáš Mikyska (CZE) +3:53,3 (2)
Pořadí po 1. střelbě:
1.
Johannes Thingnes Bø (NOR) 6:40,3 (0)
2.
Tarjei Bø (NOR) +25,6 (0)
3.
Sturla Holm Lægreid (NOR) +48,4 (0)
4.
Johannes Dale (NOR) +49,5 (0)
5.
Dmytro Pidručnyj (UKR) +58,9 (0)
....
12. Michal Krčmář (CZE) +1:48,2.
22. Adam Václavík (CZE) +2:13,4 (1)
23. Jakub Strvecky (CZE) +2:24,0 (1)
55. Tomáš Mikyska (CZE) +3:46,9 (2)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 33:34,5 (0)
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +1:11,2 (0)
3. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:54,1 (2)
4. Tarjei Bø (NOR) +1:57,3 (4)
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:14,7 (2)
6. Johannes Kühn (GER) +2:27,1 (3)
7. Johannes Dale (NOR) +2:48,2 (5)
8. Dmytro Pidručnyj (UKR) +2:52,0 (2)
9. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:56,9 (2)
10. Roman Rees (GER) +3:04,5 (2)
11. Justus Strelow (GER) +3:10,5 (1)
12. Quentin Fillon Maillet (FRA) +3:18,0 (7)
13. Endre Strømsheim (NOR) +3:18,5 (5)
14. Antonin Guigonnat (FRA) +3:21,0 (5)
15. Benedikt Doll (GER) +3:23,8 (2)
16. Vladimir Iliev (BUL) +3:31,6 (3)
17. Niklas Hartweg (SUI) +3:35,4 (1)
18. Martin Ponsiluoma (SWE) +3:50,5 (6)
19. Michal Krčmář (CZE) +3:57,5 (4)
20. Anton Dudčenko (UKR) +3:59,2 (2)
21. Fabien Claude (FRA) +4:05,4 (6)
22. Jakub Štvrtecký (CZE) +4:07,2 (4)
23. Jesper Nelin (SWE) +4:09,1 (1)
24. Tero Seppälä (FIN) +4:11,1 (4)
25. Peppe Femling (SWE) +4:14,5 (3)
26. Anton Vidmar (SLO) +4:20,6 (1)
27. David Komatz (AUT) +4:27,9 (1)
28. Jeremy Finello (SUI) +4:34,1 (6)
29. Lovro Planko (SLO) +4:43,8 (2)
30. Alex Cisar (SLO) +4:45,6 (1)
31. Tomáš Mikyska (CZE) +4:53,6 (3)
32. Eric Perrot (FRA) +5:02,6 (4)
33. George Buta (ROU) +5:03,4 (3)
34. Thierry Langer (BEL) +5:03,6 (3)
35. Lukas Hofer (ITA) +5:04,3 (5)
36. Alexandr Muchin (KAZ) +5:04,5 (2)
37. Simon Eder (AUT) +5:11,2 (1)
38. Timofej Lapšin (KOR) +5:20,5 (4)
39. Artěm Pryma (UKR) +5:35,9 (4)
40. Bohdan Cymbal (UKR) +5:38,8 (4)
41. David Zobel (GER) +5:40,6 (6)
42. George Marian Coltea (ROU) +5:45,1 (6)
43. Tommaso Giacomel (ITA) +5:55,5 (8)
44. Dominik Unterweger (AUT) +5:57,6 (2)
45. Campbell Wright (NZL) +6:07,4 (6)
46. Patrick Braunhofer (ITA) +6:08,1 (2)
47. Pavel Magazejev (MDA) +6:08,7 (4)
48. Jan Guńka (POL) +6:13,9 (5)
49. Vytautas Strolia (LTU) +6:21,2 (5)
50. Olli Hiidensalo (FIN) +6:38,6 (7)
51. Adam Václavík (CZE) +7:06,9 (11)
52. Paul Schommer (USA) +7:18,7 (8)
53. Elia Zeni (ITA) +7:32,9 (5)
54. Michal Šíma (SVK) +7:35,9 (5)
55. Raido Ränkel (EST) +8:03,5 (8)
56. Harald Lemmerer (AUT) +9:09,6 (6)
Emilien Jacquelin (FRA) DNS
Sebastian Stalder (SUI) DNS
Matija Legović (CRO) DNS
Rene Zahkna (EST) DNS
Nejlepším Čechem byl 19. Michal Krčmář, který na střelnici udělal čtyři chyby. Jako 22. dorazil do cíle Jakub Štvrtecký, 31. Tomáš Mikyska a 51. Adam Václavík. Slovenský reprezentant Michal Šíma skončil na 54. pozici.
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
11,7km
11,1km
11,1km
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 27:19,1 (0)
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +1:12,0 (0)
3. Tarjei Bø (NOR) +2:29,3 (4)
4. Sebastian Samuelsson (SWE) +2:32,9 (2)
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:33,8 (2)
....
19. Michal Krčmář (CZE) +4:06,9 (4)
26. Jakub Štvrtecký (CZE) +4:34,0 (4)
32. Tomáš Mikyska (CZE) +4:57,4 (3)
52. Adam Václavík (CZE) +7:03,2 (11)
4.st.
4.st.
4.st.
4.st.
4.st.
4.st.
4.st.
4.st.
9,2km
9,2km
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 20:19,0 (0)
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +1:04,6 (0)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:30,3 (0)
4. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:32,9 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +1:33,5 (2)
....
19. Jakub Štvrtecký (CZE) +3:32,1 (2)
26. Michal Krčmář (CZE) +3:41,9 (4)
42. Tomáš Mikyska (CZE) +4:42,4 (3)
54. Adam Václavík (CZE) +5:47,5 (9)
3.st.
8,6km
3.st.
3.st.
3.st.
3.st.
3.st.
3.st.
3.st.
3.st.
6,7km
6,7km
6,1km
6,1km
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 13:33,2 (0)
2. Tarjei Bø (NOR) +31,0 (0)
3. Sturla Holm Lægreid (NOR) +53,7 (0)
4. Dmytro Pidručnyj (UKR) +1:10,4 (0)
5. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:10,8 (0)
...
22. Michal Krčmář (CZE) +2:50,8 (2)
26. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:56,3 (2)
46. Adam Václavík (CZE) +3:49,4 (5)
47. Tomáš Mikyska (CZE) +3:53,3 (2)
2.st.
2.st.
2.st.
2.st
2.st
2.st.
2.st.
4,2km
4,2km
3,6km
3,6km
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 6:40,3 (0)
2. Tarjei Bø (NOR) +25,6 (0)
3. Sturla Holm Lægreid (NOR) +48,4 (0)
4. Johannes Dale (NOR) +49,5 (0)
5. Dmytro Pidručnyj (UKR) +58,9 (0)
....
12. Michal Krčmář (CZE) +1:48,2.
22. Adam Václavík (CZE) +2:13,4 (1)
23. Jakub Strvecky (CZE) +2:24,0 (1)
55. Tomáš Mikyska (CZE) +3:46,9 (2)
1.st.
1.st.
1.st.
1.st.
1.st.
1.st.
1.st.
1.st.
1,5km
1,5km
1,1km
1,1km
1,1km
Start
Start
Start
Start
Start
1. Johannes Thingnes Bø (NOR)
2. Tarjei Bø (NOR) +15,0
3. Sturla Holm Lægreid (NOR) +40,0
4. Johannes Dale (NOR) +44,0
5. Dmytro Pidručnyj (UKR) +53,0
6. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:00,0
7. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:02,0
8. Johannes Kühn (GER) +1:05,0
9. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:09,0
10. Antonin Guigonnat (FRA) +1:09,0
11. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:13,0
12. Justus Strelow (GER) +1:15,0
13. David Komatz (AUT) +1:29,0
14. Michal Krčmář (CZE) +1:44,0
15. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:45,0
16. Fabien Claude (FRA) +1:47,0
17. Tommaso Giacomel (ITA) +1:48,0
18. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:49,0
19. Roman Rees (GER) +1:50,0
20. Vladimir Iliev (BUL) +1:51,0
21. Anton Dudčenko (UKR) +1:54,0
22. Endre Strømsheim (NOR) +1:55,0
23. Simon Eder (AUT) +1:59,0
24. Adam Václavík (CZE) +1:59,0
25. Niklas Hartweg (SUI) +2:03,0
26. Timofej Lapšin (KOR) +2:04,0
27. Peppe Femling (SWE) +2:05,0
28. Lukas Hofer (ITA) +2:05,0
29. Bohdan Cymbal (UKR) +2:08,0
30. Olli Hiidensalo (FIN) +2:10,0
31. Paul Schommer (USA) +2:10,0
32. George Marian Coltea (ROU) +2:19,0
33. Lovro Planko (SLO) +2:25,0
34. Michal Šíma (SVK) +2:29,0
35. David Zobel (GER) +2:30,0
36. Emilien Jacquelin (FRA) +2:32,0
37. Sebastian Stalder (SUI) +2:32,0
38. George Buta (ROU) +2:33,0
39. Jan Guńka (POL) +2:33,0
40. Harald Lemmerer (AUT) +2:34,0
41. Alexandr Muchin (KAZ) +2:35,0
42. Vytautas Strolia (LTU) +2:36,0
43. Anton Vidmar (SLO) +2:37,0
44. Artěm Pryma (UKR) +2:37,0
45. Jesper Nelin (SWE) +2:41,0
46. Campbell Wright (NZL) +2:41,0
47. Tero Seppälä (FIN) +2:42,0
48. Matija Legović (CRO) +2:43,0
49. Eric Perrot (FRA) +2:44,0
50. Patrick Braunhofer (ITA) +2:44,0
51. Raido Ränkel (EST) +2:44,0
52. Jeremy Finello (SUI) +2:46,0
53. Elia Zeni (ITA) +2:47,0
54. Alex Cisar (SLO) +2:47,0
55. Benedikt Doll (GER) +2:48,0
56. Thierry Langer (BEL) +2:49,0
57. Pavel Magazejev (MDA) +2:51,0
58. Rene Zahkna (EST) +2:55,0
59. Dominik Unterweger (AUT) +2:57,0
60. Tomáš Mikyska (CZE) +2:58,0
Rozbít bratrskou dominanci se pokusí další Noři Sturla Holm Lægreid a Johannes Dale, kteří vyrazí těsně za sebou s pětadvacetivteřinovým mankem na druhou příčku.
Češi jdou do akce čtyři. Jako čtrnáctý vystartuje Michal Krčmář, hned za ním se do stopy vydá Jakub Štvrtecký. Čtyřiadvacátý skončil ve sprintu Adam Václavík a jako poslední šedesátý postoupil Tomáš Mikyska.
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 420 b
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) 365 b
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 220 b
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 194 b
5. Tarjei Bø (NOR) 173 b
6. Sebastian Samuelsson (SWE) 167 b
7. Fabien Claude (FRA) 162 b
8. Emilien Jacquelin (FRA) 158 b
9. Tommaso Giacomel (ITA) 157 b
10. Roman Rees (GER) 154 b
...
16. Michal Krčmář (CZE) 121 b
41. Tomáš Mikyska (CZE) 26 b
56. Jakub Štvrtecký (CZE) 11 b
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 1139 b
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) 920 b
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 588 b
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) 483 b
5. Martin Ponsiluoma (SWE) 467 b
6. Johannes Dale (NOR) 460 b
7. Benedikt Doll (GER) 455 b
8. Tarjei Bø (NOR) 448 b
9. Roman Rees (GER) 444 b
10. Emilien Jacquelin (FRA) 431 b
...
15. Michal Krčmář (CZE) 362 b
42. Jakub Štvrtecký (CZE) 59 b
51. Tomáš Mikyska (CZE) 41 b
75. Jonáš Mareček (CZE) 8 b