Tipsport: 1.47 5.1 5.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 30 – 40 | Přesilová hra: 1/1 – 0/4 | Trestné minuty: 10 – 4

Joseph Woll (TOR) 36 zákroků, 4 OG, úspěšnost 90%, odchytal 56:56
Elvis Merzlikins (CBJ) 27 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90%, odchytal 60:00

David Kämpf (TOR) 0+0, -2 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 13:43

Tři hvězdy utkání
1. Boone Jenner (CBJ) 1+1
2. Kent Johnson (CBJ) 1+1
3. Kirill Marčenko (CBJ) 1+1 (03:58:07)
Ale vyrovnat se jim nepovedlo! Po výhře 3:0 na ledě Columbusu Toronto před vlastním publikem o den později selhalo a padlo 3:4. Blue Jackets prohrávali po první třetině 0:2, třemi góly ve druhé třetině však skóre otočili a ve třetí třetině, přestože domácí srovnali na 3:3 po přesilovkové trefě Riellyho, tak dokázali nakonec strhnout vítězství na svou stranu. Šťastným gólem ve 46. minutě se o to postaral Kent Johnson. Jelikož Chicago v noci na sobotu uspělo proti Arizoně, výhra Columbusu pořadí na posledním místě nemění a Blue Jackets dál zůstávají na chvostu celé soutěže.

59:49

Až teď se domácí vrátili do útočného pásma!

59:25

Columbus dostal puk do středního pásma a už je velmi blízko k vítězství!

59:20

A už zase míří na led.

59:20

Po ráně Nylandera zpoza pravého kruhu vyhazuje Columbus na zakázané uvolnění. Toronto si bere oddechový čas, hlavní střelci týmu potřebují oddech. Ostatně, Marner byl na ledě dlouhé čtyři minuty!

58:56

Obrovská šance domácích, kterou spálil u brankoviště Kerfoot, jenž nedokázal překonat ležícího Merzlikinse!

58:40

Toronto je sice v útočném pásmu, ale marně hledá prostor ke střele proti poměrně aktivně hrající obraně.

58:01

Až teď dostali hosté puk ze svého pásma a mohou prostřídat. Pětice Columbusu je po dvou zakázaných uvolněních hodně unavená.

57:33

Columbusu se nedaří osvobodit a dál musí bránit nápor Toronta. Gavrikov je na ledě už přes dvě minuty!

57:13

Nylanderovu střelu z voleje z levého kruhu srazil Gavrikov na zadní mantinel.

57:03

Icing Columbusu.

56:56

Toronto hraje bez brankáře!

56:56

Blue Jackets vyhazují na zakázané uvolnění.

56:45

Dva střelecké pokusy domácích, které ale nezamířily mezi tři tyče.

56:30

Toronto je sice v útočném pásmu, ale v tuto chvíli nestřílí. Čas poměrně rychle ubíhá.

55:44

Marner našel prostor k zakončení útočné akce svého týmu, Merzlikins ale jeho projektil zastavil. Byla to už čtyřicátá střela Toronta v utkání.

55:28

Columbus se snažil po dobré obraně svého pásma o protiútok, který byl ale zastaven postavením mimo hru.

3:4

Branky a nahrávky: 3. Nylander (Kerfoot, Järnkrok), 11. Bunting (Marner), 42. Rielly (Marner, Nylander) – 25. Jenner (Marčenko), 36. Marčenko (Jenner, J. Gaudreau), 36. Kuraly (K. Johnson, Olivier), 46. K. Johnson (Sillinger, Roslovic)

Toronto Maple Leafs: Woll (Samsonov) – Brodie, Rielly (A), Holl, Giordano, Liljegren, Sandin – Bunting, Tavares (C), Marner (A) – Kerfoot, Nylander, Järnkrok – Joe. Anderson, Kämpf, Engvall – Steeves, Holmberg, Aston-Reese.
Trenér: Sheldon Keefe

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Peeke, Gavrikov, Gudbranson, Berni, Blankenburg, A. Boqvist – J. Gaudreau (A), Jenner (C), Laine – Sillinger, Marčenko, K. Johnson – L. Foudy, Bemström, Roslovic – E. Robinson, Olivier, Kuraly.
Trenér: Brad Larsen

Rozhodčí: Pollock, Pochmara – Flemington, Cherrey

Diváci: 18893

02:39 TOR 1:0 Nylander (Kerfoot, Järnkrok)
10:40 TOR 2:0 Bunting (Marner)