5:6

konec (2:2, 2:1, 1:3)

10.02.2023, 01:30 • UBS Arena, New York • Tomáš Taybner (@TTaybner)

Tipsport: 1.72 4.49 3.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já vám děkuji za pozornost a doufám, že jste si zápas mezi Islanders a Canucks patřičně užili. Přeji vám dobrou noc a klidný páteční den, víkend už je blízko. (04:22:11)
Dnešní utkání si v UBS Aréně nenechalo ujít 17 255 diváků.
Nakonec jsme tedy viděli hned 11 gólů, v každé třetině minimálně tři. Parádnímu zápasu už snad chyběla jen bitka, ale i bez ní jsme si utkání jistě užili. Dále by se také dalo konstatovat, že by utkání zasloužilo i nastavený čas, ale i bez něj si jistě především nezaujatý divák přišel na své.

Oba celky se už v letošní sezóně s velkou pravděpodobností nepotkají, může se tak stát v případě, že by oba týmy prošly do finále o Stanley Cup.
Statistika
Střely na bránu: 30 – 34 | Přesilová hra: 1/3 – 2/4 | Trestné minuty: 8 – 6 | Zblokované střely: 9 – 15 | Hity: 26 – 23

3. Mathew Barzal (NYI) 1+2
No tak i třetí třetina nám přinesla velké drama. Nejprve vyrovnal Elias Pettersson, který o 4 minuty později přidal i vedoucí gól. Šestou trefu hostů přidal při přesilovce Anthony Beauvillier, jehož teč byla velmi důležitá, protože bude ve statistikách uvedená jako vítězná. V poslední minutě totiž ještě jednou snížil Noah Dobson, nikdo z domácích už se poté neprosadil, takže bývalý Ostrovan dnes rozhodl o výhře pro svého nového zaměstnavatele.
Střely ve třetí třetině: 11 – 10.

59:58

A ještě jednou úspěšný blok Millera, tentokrát proti střele Dobsona.

Islanders právě vstřelili branku!
Drama je na světě! NOAH DOBSON to z modré čáry zkusil znovu a díky dobré cloně kapitána Leeho puk prošel až za Deliu, domácí ještě stále mají čas. Asistence: Mathew Barzal a Bo Horvat.

59:00

Dobsonova střela z modré byla tečována, Delia ji přesto chytil.

58:41

Myers odpaluje puk do bezpečí.

58:21

A další dvě střely Nelsona, obě zablokovány.

57:59

Nelson zprava přestřelil.

57:55

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks:
Quinn Hughes – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

57:46

Horvat uspěl na buly, Isles se stěhují do pásma.

57:40

Sorokin zůstává na střídačce!
Oddechový čas pro tým New York Islanders.

57:39

Ofsajd Ostrovanů.

56:58

56:58 Anthony BEAUVILLIER - 4:6

56:58

Vancouver právě vstřelil branku!
A máme to kompletní. Poté, co se za Ostrovany prosadil Horvat, na druhé straně skóruje také ANTHONY BEAUVILLIER. Ten si úspěšnou tečí Boeserovy střely připsal první branku v dresu s kosatkou na hrudi – 4:6. Asistence: Brock Boeser a Quinn Hughes.

56:48

Beauvillier čekal na krosovou přihrávku, kterou tečoval Dobson.

56:08

Miller z pravé strany trefuje vzdálenější tyč! Sorokin následně kryje odražený kotouč.

55:38

Teď už se ale Isles dostali na kotouč a hra je tak přerušena.

55:36

Canucks se s pukem vrací k vlastní kleci, aby našetřili další cenné vteřiny.

55:21

Pelech mimo hru atakoval jednoho z hostů a bude se vylučovat.

55:01

Stillman od modré minul, ale hostům to nemusí vadit, protože se nadále drží v pásmu.

54:21

Na pravé straně dostal hodně prostoru Podkolzin a do akce nakonec musel i Sorokin.

54:03

Domácí hráči by se potřebovali dostat ke kotouči, hosté jej zatím kontrolují.

53:34

Sorokin drží puk po střele Di Giuseppeho z pravého kruhu.

53:10

Na druhé straně Pettersson hledal dobře postaveného Garlanda na pravé straně, přihrávku přibrzdil Pelech.

52:48

Mayfieldova střela od modré několikrát změnila směr po odrazech v předbrankovém prostoru, puk poté proskákal kolem pravé tyčky.

52:20

Miller se proháčkoval až před Sorokina, těsně před ním ale nezvládl bekhendem přehodit beton ruského gólmana a domácí jsou tak stále v kontaktu!

52:01

51:48

Palmieri z levého kruhu minul, odražený puk ještě vypadl před brankou, kde se k dorážce tlačil Parise.

51:32

Dobsonovu střelu schytal před brankou stojící Lee.

51:10

Ostrované jsou rychle zpět a připravují si další střelu.

50:51

Po střele Nelsona hosté konečně vyhodili a střídají.

50:19

Barzal z pravé strany přestřelil, Isles zůstávají před Deliou.
Po komerční pauze tak budeme sledovat přesilovku domácího týmu.

50:01

Ethan Bear – 2 min., sekání.

49:53

Nelson si najel až do slotu, kde měl dostatek prostoru. Delia předvedl skvělý zákrok ramenem, ale bude se vylučovat.

49:39

Napodruhé se nahození Romanova otřelo o hůl domácího kapitána, Delia vyráží.

49:15

Romanov od modré minul.

48:28

48:28 Elias PETTERSSON - 4:5

48:28

No tak tohle domácí diváky muselo pořádně ochladit. Po vyrovnávací trefě přídává ELIAS PETTERSSON druhou, která už hosty posouvá do vedení. Švédský útočník projel do pásma po pravé straně a jednoduchou střelou procedil puk skrz překvapeného Sorokina. Asistence: Brock Boeser a Ethan Bear.

48:11

To se mu ale nepovedlo ideálně a ke střele se dostal Kuzmenko.

47:46

Mayfield za brankou drží kotouč a bude rozehrávat.
Komerční přestávka.

47:25

A další pokus, tentokrát z hole Boesera od levého hrazení.

47:17

Burroughs od pravého mantinelu prověřil Sorokinovu pozornost.

46:54

Fasching ze středního pásma poslal puk na Deliu, ten jej vyrazil před sebe.

46:34

S pukem o něco více hrají hosté.

46:00

Hra se vyrovnala, oba celky mají k výhře stejně daleko a podle toho to také na ledě vypadá.

45:17

Pelech nastřeloval kotouč na branku, kde jej ale zastavilo klubko hráčů před Deliou.

44:56

Další icing domácích Ostrovanů.

44:38

44:38 Elias PETTERSSON - 4:4

44:38

A je vyrovnáno! Kosatky nevystřelily až do chvíle, kdy dostal nabito ELIAS PETTERSSON. Ten se nad kruhy napřáhl a z jedničky poslal na Sorokina tvrdou ránu, kterou ruský gólman nedokázal zastavit. Asistence: Quinn Hughes a J. T. Miller.

44:11

Hosté tak mohli zůstat pásmu a začít kombinaci.

43:58

Romanov chtěl z pravého rohu vyhodit, ale Beauvillier mu nadzdvihl hůl.

43:52

Adam Pelech – 2 min., vysoká hůl.

43:46

Icing domácího týmu.

43:21

Teď se ke střele odhodlal Pettersson, Sorokin jeho prudkou ránu z mezikruží vyrazil.

42:58

Hosté se tam ale nedokázali dostat k ohrožení Sorokinovy klece.

42:25

Lazar protáhl puk do pásma.

41:40

Lee se s Nelsonem dostal do přečíslení, které znovu zakončoval druhý jmenovaný. Ten Deliu nepřekonal střelou ani následnou dorážkou!

41:24

Zatím je to spíše boj.

40:41

Také Isles na malou chvíli nakoukli do pásma, Delia ale mohl zůstat v klidu.

40:15

Po Hughesově nahození do pásma Canucks horlivě napadali, ke kotouči se však nedostali.

40:01

V přestávce před třetí třetinou ještě doplním, že Bo Horvat svým gólem do sítě Vancouveru skóroval i proti poslednímu týmu, proti kterému se mu to dosud v kariéře (pochopitelně) nepovedlo.
Také druhá třetina bavila. Nejprve přesilovku využil Horvat, jeho gólu ale předcházelo nedovolené bránění brankáři, které zavinil Lee. Isles se tak do vedení dostali "až" o necelou minutku později, kdy přesně pálil Mathew Barzal. Poté se podruhé prosadil Bo Horvat a tentokrát jeho branka platila. V posledních minutách se ale hostům podařil snížit díky Nilsu Amanovi a třetí třetina tak ještě bude zajímavá! Půjdeme do ní za stavu 4:3 pro domácí Ostrovany.
Střely ve druhé třetině: 11 – 15.
Další třetina začne přibližně v 3:28.

40:00

39:51

Canucks by ještě rádi srovnali, ve druhé části už to asi nestihnou. Nahazují puk do útočného rohu.

39:26

Cizikas málem vynapadal kotouč ve chvíli, kdy měl před Deliou volného spoluhráče. Naštěstí pro hosty mu to nevyšlo.

39:05

Ofsajd domácího týmu.

38:48

Lazar ve středním pásmu vybojoval herní předmět z tlačenice u mantinelu.

38:15

Na druhou stranu vyrazili domácí a rychlý výpad na pravé straně zakončoval Horvat, Delia zasahuje.

37:59

Podkolzina před brankou zastavil dobře postavený Pulock.

37:21

Ostrované si nyní mohou oddechnout poté, co Sorokin schoval v lapačce příklep Burroughse od modré.

36:58

Vancouver cítí šanci a Kosatky tlačí v domácí borce v pásmu.

36:04

36:04 Nils AMAN - 4:3

36:04

Uběhlo 51 sekund a hosté snižují! Di Giuseppe se s pukem otočil kolem pravé tyčky a po odrazu od Sorokina se k němu dostal NILS AMAN. Ten jej poté dopravil za záda domácího gólmana – 4:3. Asistence: Phillip Di Giuseppe a Dakota Joshua.

35:39

Ofsajd Kosatek.

35:13

35:13 Bo HORVAT - 4:2

35:13

Na podruhé už se BO HORVAT může radovat z regulérní branky. Bývalý kapitán Vancouveru si počkal na Barzalovu přihrávku na levém kruhu, když ji dostal zamířil přesně a znovu rozvlnil síť za Deliou – 4:2. Asistence: Mathew Barzal a Ryan Pulock.

34:39

Joshua pálil z mezikruží, jeho střela byla zablokována.

34:01

Canucks po úspěchu na buly vystřídali a nyní hledají cestu do pásma.

33:42

Icing hostů.

33:04

Stillman se napřáhl na modré, Sorokin na jeho projektil dobře viděl a zasáhl.

32:14

Pelech se jako obránce dostal do přečíslení, které po pasu Barzala dokonce zakončoval. Tváří v tváři Deliovi ale neuspěl!

31:34

Mayfieldovu ránu od modré vytečoval mimo tři tyče jeden z hostujících hráčů.

31:08

Holmstrom vystihl nepřesnou rozehrávku Hughese, střelou z pravého kruhu ale Deliu nepřekonal.

30:57

Jejich snaha končí poté, co kotouč opustil hrací plochu.

30:48

Canucks už jsou zpět, zatím v pásmu jen kombinují.

30:22

Fasching dostal hru pryč od Sorokinovy klece, domácí to uvítali a střídají.

29:52

Nyní jsou zase na koni hosté.

29:31

Beauvillier z pravého rohu přihrával před branku, kde kotouč zastavil Pulock.

29:01

Hostům se podařilo dostat do útočné třetiny, a tak průběžně střídají.

28:37

Islanders se v pásmu tlačí do zakončení a důrazně dohrávají souboje.

27:51

A ještě jednou Holmstrom, který se dostal odražené přihrávce a pálil od levé tyčky.

27:28

Holmstrom z mezikruží poslal puk na branku, další zákrok pro hostujícího gólmana.

26:58

Romanov to zkusil od modré, Delia si puk našel i přes klubko hráčů před ním.

26:35

Po přizvednutém pokusu Barzala končí puk mimo kluziště, čeká nás komerční přestávka.

26:20

Canucks nyní marně hledali cestu do pásma, situaci nevyřešilo ani nahození Ekmana-Larssona.

25:59

Rozhodčí chtěli vylučovat za vysokou hru Barzala, ten ale Boesera trefil při dopřáhnutí po střele. Po poradě mužů v pruhovaném se dozvídáme, že trest udělen nebude.

25:42

Icing Kosatek.

25:18

Bear z levého kruhu nahodil puk na Sorokina a přímo před ním důrazně dorážel Aman, jeho bekhend z bezprostřední blízkosti přeskočil branku.

24:39

Do přečíslení vyrazili Pageau a Parise, druhý jmenovaný po přihrávce nedokázal přehodit beton ležícího brankáře Canucks!

24:34

24:22

Ekman-Larsson od modré nahodil a jeho střelu někdo před brankou tečoval, puk končí na tyči!

23:48

Pettersson na modré nezachytil vyhození Dobsona, kotouč je znovu ve středním pásmu.

23:25

A další vyhození.

23:06

Millerovi na pravém kruhu utekl puk, hosté jej vyhazují.

22:26

V přesilovce už to sice nebylo, ale na to už se teď nikdo ptát nebude. MATHEW BARZAL si na modré dvakrát vyměnil puk s Dobsonem a poté z levého kruhu propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Noah Dobson a Anders Lee.

22:25

21:48

Přesilovka tak pokračuje.

21:46

A to se také děje, gól neplatí!

21:46

Vše se ještě může změnit! Před brankou se totiž Lee dotkl hostujícího gólmana, o všem rozhodne challenge.

21:46

21:46 Neuznaná branka Bo Horvata.

21:46

Domácí jdou podruhé v zápase do vedení. Dobsonův nástřel od modré v mezikruží šikovně tečoval BO HORVAT. Ten se tak svému bývalému zaměstnavateli připomíná ve velkém stylu. Asistence: Noah Dobson.

21:29

Barzal přihrával do slotu pro Leeho, přihrávku zastavila Deliova hokejka.

20:58

Na druhé straně v oslabení zahrozil Miller, Sorokin vyráží.

20:49

Další nahození od modré před brankou tečoval Horvat.

20:33

Nelson hned pálil z pravé strany po pasu Pelecha, minul.

20:25

Conor Garland – 2 min., nedovolené bránění.

20:13

Příklep Pulocka se otřel o hůl Kuzmenka a kotouč končí v ochranné síti.

20:01

Vše připraveno na druhou třetinu, snad uvidíme podobnou podívanou jako v té první.
No tak první třetina rozhodně nenudila! Přestože oba brankáři dohromady museli čelit 15 střelám, za jejich zády skončily hned 4 puky. Celý gólostroj ve 12. minutě odstartoval Kyle Palmieri, ještě v téže minutě ale srovnal Oliver Ekman-Larsson, aby o necelých 60 sekund později obrátil stav Brock Boeser. Do kabin se nakonec stejně jde za vyrovnaného skóre, což v 15. minutě zařídil Brock Nelson.
Střely v první třetině: 7 – 8.
Další třetina začne přibližně v 2:30.

20:00

19:54

Domácí ale neuspěli na buly a jeden z hráčů v bílem uklidil puk do bezpečí.

19:49

Icing hostů z Vancouveru.

19:36

Akce Kosatek skončila za Sorokinovou klecí, kde je o puk připravil Pulock.

19:19

Pelech od modré minul.

19:00

Domácí nahodili do pásma, Delia za brankou rychle rozehrál.

18:20

Kotouč do neutrální zóny vypadl až nyní, když Fasching zablokoval pokus Ekmana-Larssona.

18:07

Hosté nicméně nadále kombinují v pásmu.

17:39

Beauvillier na druhé straně pálil zprava, Sorokin svého bývalého spoluhráče vychytal.

17:09

Horvat se protlačil po levé straně a snažil se procpat až před branku, to se mu ale nepovedlo.

16:53

Parise dostával nabito na levý kruh, ale kotouč mu utekl.

16:14

Podkolzin neprošel přes modrou, kde dobrou práci odvedl Pulock.

15:42

Bolducovo nenápadné nahození od modré se ve slotu odrazilo, naštěstí pro hosty se puk odrazil od Deliova betonu.

15:33

Fasching protáhl touš do pásma a od modré střílel Pelech, Delia rovněž zasahuje.

15:14

Před Di Giuseppem vyplaval puk a hostující útočník z mezikruží dobře vypálil. Sorokinova lapačka však vystoupala dostatečně vysoko a kotouč pozřela.

15:03

Střela Pariseho končí v moci hostujícího brankáře, je přerušeno.

14:34

14:34 Brock NELSON - 2:2

14:34

A ti se mu za to brzy odvděčili. Rychlý útok domácích volně přešel v přečíslení, které BROCK NELSON zakončil sám bez toho, aby hledal dobře postaveného spoluhráče. Nikdo mu to ale vyčítat nebude, je vyrovnáno – 2:2. Bez asistence.

13:37

Hosté jsou znovu plní elánu, Sorokin zatím Ostrovany drží.

13:02

Před Deliou se objevil volný Cizikas, na kanadského brankáře ale nevyzrál!

12:30

12:30 Brock BOESER - 1:2

12:30

Kosatky brzy otáčejí. Po Millerově kličkované na pravé straně skončil puk na holi BROCKA BOESERA. Ten se střelou z jedničky nemýlil a hosté podruhé v krátkém časovém sledu nechali celou arénu ztichnout. Asistence: J. T. Miller a Riley Stillman.

11:44

11:44 Oliver EKMAN-LARSSON - 1:1

11:44

No ale domácí se vedení dlouho neradovali, už je totiž srovnáno. Na modré čáře se odhodlal střílet obránce OLIVER EKMAN-LARSSON. V cestě jeho ráně stáli hned dva hostující hráči a Sorokin toho moc neviděl. Asistence: Elias Pettersson.

11:05

11:05 Kyle PALMIERI - 1:0

11:05

Ostrované jdou do vedení. Po rychlé útočné akci vyvstal na levém kruhu KYLE PALMIERI, jenž po rychlé brzdě otřel svoji střelu o tyčku hostující klece a Delia poprvé inkasuje. Asistence: Josh Bailey a Adam Pelech.

10:45

Na druhé straně chtěl v pásmu kombinovat Horvat, zpětná přihrávka na modrou nikoho nenašla, domácí beci střídali.

10:12

Miller zpracoval nepřesnou přihrávku Romanova a z pravého kruhu vypálil, mířil příliš vysoko.

10:04

Střelu Beara vytáhl Sorokin až do ochranné sítě.

09:57

Bolduc u mantielu tvrdě dohrál Lazara, hosté přesto udrželi kotouč.

09:32

Kotouč na domácí střídačce, hra je přerušena.

09:08

Aman si kotouče příliš neužil, u mantinelu ho odzbrojil Mayfield.

08:48

Kosatky spěchají na druhou stranu.

08:09

Cizikas dostal pas na útočnou modrou a z pravého kruhu zakončoval bekhendem, mohl se ale rozhodnout pro přihrávku, do tandemu mu najížděl Martin.

07:09

Také domácí přidali a Barzal v pásmu na chvíli uzmul kotouč.

06:32

Hosté působí svěžejším dojmem a dobře napadají.
Nyní už hostující útočník během přestávky vyjel na led, aby pozdravil a poděkoval všem fanouškům za podporu, krásný moment.
Během ní domácí diváci sledují vzpomínkové video na Anthonyho Beauvilliera, který za Ostrovany odehrál téměř 450 zápasů.
Následuje komerční přestávka.

06:14

Ostrované při útoku dostali puk na hostující střídačku, hra je tak přerušena.

05:48

05:34

Další střelu Beauvilliera Sorokin jen vyrazil a před brankou ještě dorážel Pettersson.

05:25

Hosté pokračují v pásmu.

05:04

Kuzmenko křížným pasem hledal Beauvilliera na levém kruhu, přihrávka neprošla.

04:39

Hughes od modré trefil připraveného Sorokina.

04:18

A domácí forvard ještě přišpendlil Beauvilliera s kotoučem k mantinelu a našetřil další cenné vteřinky.

03:53

Cizikas sice nevyhrál vhazování, ke kotouči se však bleskově poté dostal a vyhodil jej.

03:48

Zach Parise – 2 min., podrážení.

03:23

Teď už si Sorokin na kotouč sáhl, když lapil bekhendový pokus Di Giuseppeho.

03:12

Aman natahoval ke střele na pravém kruhu, kotouč mu sjel.

02:39

Fasching chtěl nahodit do pásma, ale Lazar kotouč zachytil.

02:08

Pulock se zmocnil kotouče a uklidňuje hru, zatímco jeho spoluhráči střídají.

01:47

Canucks pokračují v útočném pásmu, zatím ale nedostávají prostor pro střelu.

01:21

Miller nahodil puk do pásma a společně s Podkolzinem forčekuje.

00:57

Hra ale pokračovala, všichni tři jsou v pořádku. Nyní je domácím odpískán icing.

00:50

Delia se vydal rozehrát kotouč až na levý kruh, kde se srazil s Horvatem a Bearem.

00:25

Od modré pálil Bear, Sorokin ale zasahovat nemusel.

00:10

Jako první si útočné choutky vyzkoušejí hosté, kteří uspěli na buly.

00:01

Ještě nás čekají hymny Spojených států a Kanady, poté už následuje puck drop.
Ještě než se pustíme do boje, nabídnu vám čísla speciálních týmů obou dnešních soků.

NYI:
Přesilová hra: 15,8% (31.)
Oslabení: 83,3% (4.)

VAN:
Přesilová hra: 22,5% (15.)
Oslabení: 66,4% (32.)

New York Islanders: Sorokin (Varlamov) – Pelech, Pulock, Romanov, Mayfield, Bolduc, Dobson – Bailey (A), Horvat, Barzal – Lee (C), Nelson (A), Palmieri – Parise, Pageau, Holmström – M. Martin, Cizikas, Fasching.
Trenér: Lane Lambert

Vancouver Canucks: Delia (S. Martin) – Q. Hughes (A), Bear, Ekman-Larsson (A), L. Schenn, Stillman, T. Myers – Kuzmenko, E. Pettersson, Beauvillier – Podkolzin, J. Miller (A), Garland – Joshua, Dries, Boeser – Di Giuseppe, Aman, Lazar.
Trenér: Rick Tocchet

Rozhodčí: Chmielewski, Markovic – Kovachik, Knorr.

Forma V – V – VP – V – P

Nejproduktivnější hráči Bo Horvat (32+23), Brock Nelson (19+29), Matt Barzal (13+32), Anders Lee (19+16), Jean-Gabriel Pageau (10+19)
Brankáři: Ilya Sorokin (92,6%), Semyon Varlamov (92,0%)

Kdo bude chybět: Cal Clutterbuck, Oliver Wahlstrom (zranění)

Forma P – PP – V – P – V

Nejproduktivnější hráči Elias Pettersson (22+38), Quinn Hughes (5+42), J.T. Miller (18+28), Andrei Kuzmenko (22+22), Brock Boeser (9+22)
Brankáři: Thatcher Demko (88,3%), Scott Martin (87,3%), Collin Delia (89,3%)

Kdo bude chybět: Thatcher Demko, Michael Ferland, William Lockwood, Ilya Mikheyev, Tanner Pearson, Tucker Poolman (zranění)
První vzájemný zápas v letošní sezóně:

4.1.2023
Vancouver Canucks – New York Islanders 2:6
Branky a nahrávky: 19. Horvat (Ekman-Larsson, Boeser), 39. Horvat (Miller, Hughes) – 23. Raty (Johnston, Martin), 33. Pageau (Pulock, Barzal), 37. Barzal, 42. Lee (Nelson), 50. Cizikas (Barzal, Wotherspoon), 58. Pageau (Romanov, Cizikas)
Právě mezi těmito týmy se v minulém týdnu udál přestup, během kterého se do New Yorku přesunul kapitán Vancouveru, Bo Horvat. Opačným směrem putovali Anthony Beauvillier, Aatu Raty a výběr v 1. kole draftu 2023.
Sledovat budeme střetnutí mezi týmy New York Islanders a Vancouver Canucks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 1:30.

5:6

Branky a nahrávky: 12. Palmieri (Bailey, Pelech), 15. Nelson, 23. Barzal (Dobson, Lee), 36. Horvat (Barzal, Pulock), 60. Dobson (Barzal, Horvat) – 12. Ekman-Larsson (E. Pettersson), 13. Boeser (J. Miller, Stillman), 37. Aman (Di Giuseppe, Joshua), 45. E. Pettersson (Q. Hughes, J. Miller), 49. E. Pettersson (Boeser, Bear), 57. Beauvillier (Boeser, Q. Hughes)

Vancouver Canucks: Delia (S. Martin) – Q. Hughes (A), Bear, Ekman-Larsson (A), Stillman, T. Myers, Burroughs – Kuzmenko, E. Pettersson, Beauvillier – Podkolzin, J. Miller (A), Garland – Joshua, Dries, Boeser – Di Giuseppe, Aman, Lazar.

Rozhodčí: Chmielewski, Markovic – Kovachik, Knorr

Diváci: 17 255

03:48 NYI 2 Parise, podrážení
11:05 NYI 1:0 Palmieri (Bailey, Pelech)
11:44 VAN 1:1 Ekman-Larsson (E. Pettersson)
12:30 VAN 1:2 Boeser (J. Miller, Stillman)
14:34 NYI 2:2 Nelson
20:25 VAN 2 Garland, nedovolené bránění
21:46 NYI neuznaná branka
22:26 NYI 3:2 Barzal (Dobson, Lee)
22:34 NYI 2 Bolduc, podrážení
35:13 NYI 4:2 Horvat (Barzal, Pulock)
36:04 VAN 4:3 Aman (Di Giuseppe, Joshua)
43:52 NYI 2 Pelech, vysoká hůl
44:38 VAN 4:4 E. Pettersson (Q. Hughes, J. Miller)
48:28 VAN 4:5 E. Pettersson (Boeser, Bear)
50:01 VAN 2 Bear, sekání
55:38 NYI 2 Pelech, krosček
56:58 VAN 4:6 Beauvillier (Boeser, Q. Hughes)
57:55 VAN 2 Q. Hughes, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
59:11 NYI 5:6 Dobson (Barzal, Horvat)