konec (1:1)

05.02.2023, 18:00 • Stadio Artemio Franchi, Florencie • 21. kolo • Petr Frömel

Tipsport: 1.85 3.67 4.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 9:2. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:25. (20:01:15)
Druhé dějství přineslo jediný zásah, hned v jeho úvodu se prosadili hosté z rohového kopu a poté svůj těsný náskok dokázali hájit celý poločas až do závěrečného hvizdu. Klidně mohli dát gólů víc, domácí pro změnu mohli vyrovnat, ovšem s přibývajícím časem a nervozitou šance ubývaly. Duelu by remíza slušela nejspíš víc, ale i takový fotbal bývá.

90+6

90+5

Jeden z domácích hráčů stříhl na pravé straně vápna pěkné nůžky, míč odehrál na vzdálenější tyč, kde ovšem byl připravený Łukasz Skorupski včas.

90+4

Pietro Terracciano chytá míč do rukou a rychle rozehrává, jeho celku se krátí čas.

90+3

Domácí dlouho kombinovali před i uvnitř vápna hostů, ani jednomu z hráčů se ale nepovedlo dostat se ke střele.

90+1

Nastavuje se pět minut.

90

Arthur Cabral odehrál míč levačkou příliš vysoko nad, Łukasz Skorupski mohl zůstat v klidu.

89

Andrea Cambiaso si šel pro faul a hodně se radoval, když mu jej rozhodčí přiřkl.

88

Domácím se nedaří dostat do nějaké možnosti, hosté jsou zhuštěni u svého vápna a přes takový beton to opravdu není snadné.

85

Hosté se hodně zlobí poté, co hlavní arbitr píská nedovolený zákrok z jejich strany, ovšem zcela zbytečně. Tady nebylo co řešit.

84

Střídání v týmu ACF Fiorentina:
ze hřiště odchází Dodô, přichází Aleksa Terzić.

83

Střídání v týmu Bologna FC:
ze hřiště odchází Riccardo Orsolini, přichází Giorgos Kiriakopoulos.

83

ze hřiště odchází Lewis Ferguson, přichází Michel Aebischer.

82

Žlutá karta pro tým ACF Fiorentina (Rolando Mandragora).

81

Arthur Cabral tečoval míč pravačkou před malým vápnem, ovšem jeho zakončení nebylo nijak prudké a Łukasz Skorupski si poradil.

80

Na hřišti se toho v posledních minutách mnoho neděje, hosté hájí svůj těsný náskok z úvodu druhé půle.

78

Hosté reklamovali ruku protihráče, sudí stál ovšem poblíž a hru nechává plynout.

76

Žlutá karta pro tým Bologna FC (Jhon Lucumi). Celkem zbytečný faul hráče hostí, který stáhl k zemi jednoho z domácích fotbalistů.