Francouzská Ligue 1 Uber Eats

RC Štrasburk – Toulouse FC

1:2

konec (1:1)

29.01.2023, 15:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • 20. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 2.48 3.61 2.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toulouse FC si díky dvou brankám Dallingy připisuje cenné vítězství 2:1! Druhý gól padl na začátku druhého poločasu, od té doby se prakticky snažilo družstvo RC Štrasburk o vyrovnání. Nejblíže k němu bylo minutu před koncem řádného času, když Diallo napálil míč pouze do tyče!

Svým spoluhráčům v nastaveném čase příliš nepomohl Gameiro, který se nechal vyloučit. (17:06:06)
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:10.

90+10

90+9

Útočník Štrasburku sice padá po souboji s gólmanem Dupé, ale sudí jasně ukazuje hrajte dále.

90+8

Zakončení odraženého míče Maximem Le Marchandem z voleje jen těsně minulo svůj určený cíl.

90+8

Střídání v týmu Toulouse FC:
ze hřiště odchází Fares Chaibi, přichází Gabriel Suazo.

90+7

Tentokráte je dlouze ošetřován za pískotu fanoušků v hledišti kapitán Toulouse Branco van den Boomen.

90+6

Nicméně i nadále tráví hráči Štrasburku čas převážně na útočné polovině soupeře.

90+5

Tento zkrat Gameira příliš nepomůže jeho spoluhráčům.

90+4

Červená karta pro tým RC Štrasburk (Kévin Gameiro) za nesportovní chování.

90+4

Žlutá karta pro tým RC Štrasburk (Kévin Gameiro) za faul.

90+3

Tomu se nelíbilo, že nebyl potrestán zásah proti jeho hráči Chaibimu.

90+2

Žlutá karta pro tým Toulouse FC konkrétně pro trenéra (Philippe Montanier).

90+1

Sudí sprintem letěl k lavičce Toulouse.

90

Vzhledem k dlouhému přerušení kolem 68. minuty se bude nastavovat dlouhých devět minut.