konec (1:0, 0:0, 0:3)

13.01.2023, 01:30 • UBS Arena, New York • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.49 4.04 2.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

50:00

Opět se vylučuje, nyní na straně Minnesoty. Dvě minuty za hákování dostal Jonas Brodin.

46:33

Hosté si zahrají další přesilovku, Scott Mayfield dostává dvě minuty za zdržování hry, když při akci soupeře posunul vlastní branku.

32:01

U střídačky New Yorku se nám strhla pošťuchovaná mezi Calem Clutterbuckem a hostujícím Matsem Zuccarellem, rozhodčí pak oba poslal na trestnou lavici s dvěma minutami za hrubost.

30:51

Zase se vylučuje na straně domácích, Alexandr Romanov vyhodil puk přes mantinel a dostal tak dvě minuty za zdržování hry.

27:17

Je po přesilovce, síly na ledě se nám vyrovnávají. Dvě minuty za podrážení dostal hostující Sam Steel.

25:40

Je tu další vyloučení a zase na straně New Yorku. Dvě minuty za hákování obdržel Anders Lee.

23:03

Hosté si zahrají druhou přesilovku, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Brock Nelson.

17:38

Minnesota bude moci zareagovat v přesilovce, neboť Scott Mayfield dostal dvě minuty za hákování.

01:30

Úvodní nápor přináší New Yorku přesilovku. Jacob Middleton vyhodil puk přes mantinel a dostal dvě minuty za zdržování hry.

1:3

Branky a nahrávky: 17. Mayfield (M. Martin, Romanov) – 51. F. Gaudreau (J. Eriksson Ek), 53. Steel (Zuccarello, Kaprizov), 59. Kaprizov (Zuccarello, Merrill)

New York Islanders: Sorokin (Varlamov) – Pulock, Wotherspoon, Mayfield, Romanov, Dobson, S. Aho I – Holmström, Barzal, Lee (C) – Bailey (A), Nelson, Beauvillier – Fasching, Pageau, Parise – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.
Trenér: Lane Lambert

Minnesota Wild: Gustavsson (M. Fleury) – Spurgeon (C), Middleton, Dumba (A), Brodin, Addison, Merrill – Zuccarello, Steel, Kaprizov – Hartman, F. Gaudreau, Boldy – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek, Greenway – Reaves, Dewar, Duhaime.
Trenér: Dean Evason

Rozhodčí: McIsaac, Kozari – McNamara, Daisy

Diváci: 17 255

01:30 MNS 2 Middleton, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
16:49 NYI 1:0 Mayfield (M. Martin, Romanov)
17:38 NYI 2 Mayfield, hákování
23:03 NYI 2 Nelson, nedovolené bránění
25:40 NYI 2 Lee, hákování
27:17 MNS 2 Steel, podrážení
30:51 NYI 2 Romanov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
32:01 NYI 2 Clutterbuck, hrubost