Tipsport: 2.33 4.16 2.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 33 – 39 | Přesilová hra: 1/1 – 1/3 | Trestné minuty: 15 – 11

Adin Hill (VGK) – 37 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,9 %, odchytal 60:00
Sergej Bobrovskij (FLA) – 29 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,6 %, odchytal 58:53

Radko Gudas (FLA) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 16:06

Tři hvězdy utkání
1. Jack Eichel (VGK) 1+0
2. Keegan Kolesar (VGK) 0+2
3. William Carrier (VGK) 1+0 (06:57:37)
Hodně neobvyklý zápas končí. Vegas díky skvělé třetí třetině vyhrává 4:2. Florida se dostala v první třetině do vedení díky brance, kterou uznal videorozhodčí. Následně Vegas srovnalo, pak zase vedla Florida. Florida pak vedla 3:1, domácím vyšla výzva, brance předcházel ofsajd. Následovala třetí třetina, kterou Vegas vyhrálo 3:0 a celkově se raduje z výhry 4:2. Duel nabídl celou řadu zajímavých momentů, potyček, bitek i branek.

59:24

Zakázané uvolnění Vegas, hosté hrají znovu bez brankáře.

59:00

Poslední minuta hry.

58:54

58:54 William KARLSSON - 4:2

58:54

Vegas právě vstřelilo branku!
Je to jasné, Vegas tento zápas vyhraje, do prázdné branky po chybě hostů ve středním pásmu poslal kotouč WILLIAM KARLSSON.

58:34

Hosté hrají bez brankáře.

58:34

Adin Hill kryje kotouč, bude se vhazovat. Florida hraje agresivně při vlastním oslabení, nic jiného jí nezbývá.

58:19

Eric Staal při vlastním oslabení minul branku.

57:46

Jack Eichel měl obrovskou šanci, ale trefil jen rukavici brankáře.

57:24

Vyloučení v týmu Florida Panthers:
Sam Reinhart – HL, zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva.

57:24

57:24 William CARRIER - 3:2

57:24

WILLIAM CARRIER šel hodně důrazně do branky, dostal se do souboje s obráncem, a pak dostal puk do branky. Po konzultaci s videem branka platí, Vegas vede a hosté dostávají dvě minuty za neúspěšnou výzvu. Asistence: Keegan Kolesar.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:30

Brandon Montour pálil, Hill vůbec nic neviděl, ale dokázal zasáhnout.

55:58

Hra se vrací před branku Vegas, Adin Hill musí být pozorný. Floridě stačí málo k tomu, aby si vypracovala šanci.

55:23

Domácí hokejisté se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, ale nedaří se jim dostat se do dobré pozice pro zakončení.

54:19

Komerčka, poslední v tomto zápase.

4:2

Branky a nahrávky: 25. N. Roy (Kolesar), 49. Eichel (Korczak), 58. W. Carrier (Kolesar), 59. W. Karlsson – 3. Cousins (Ekblad, Luostarinen), 33. Reinhart (M. Tkachuk, Barkov)

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Hague, Pietrangelo (A), McNabb, Korczak, Martinez, Hutton – Amadio, Stephenson, Ma. Stone (C) – Cotter, Eichel, Marchessault – R. Smith (A), W. Karlsson, Kessel – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.
Trenér: Bruce Cassidy

Florida Panthers: Bobrovskij (Lyon) – Forsling, Ekblad (A), M. Staal, Montour, Mahura, Gudas – Lundell, Barkov (C), Reinhart – Verhaeghe, Bennett, M. Tkachuk (A) – Luostarinen, E. Staal, Cousins – Lomberg, Coli. White, G. Smith.
Trenér: Paul Maurice

Rozhodčí: Beach, Charron – Berg, Murchison

Diváci: 17 735

02:03 FLA 0:1 Cousins (Ekblad, Luostarinen)
03:11 VEG 5 Kolesar, bitka