3:7

konec (1:1, 2:3, 0:3)

06.01.2023, 17:00 • Slovalco Aréna Žiar n. Hronom • 28. kolo • Juraj Hertel sk

Tipsport: 2.28 4.32 2.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V dnešnom zápase sme videli až 10 gólov. Trnava v druhej tretine prehrávala až 3:1, ale dokázala otočiť zápas. (19:22:27)

59:49

Trnava dala gól!
MARCEL HOLOVIČ využil presilovku, tak rozhodol zápas medzi Žiarom nad Hronom a Trnavou
Asistencie: Jurák, Schmidt

58:43

Lotyšský bek krosčekoval Kukumberga pri mantineli. Trnava bude hrať presilovku do konca zápasu.

57:00

Alex Kupka sa ocitol sám pred prázdnou bránkou, ale jeho spoluhráč Ronald Dvonč zasiahol puk korčulou.

56:000

Viktor Fekiač nedokázal zasunúť puk do bránky Juraja Hollého. Stav zápasu ostáva 3:6.

54:41

Výborná práca od Kupku, ktorý prihral medzi kruhy MICHALOVI URBANOVI.
Asistencie: Kupka, Kocúr

52:15

ROMAN KUKUMBERG využil strieľanú prihávku od Miklíka.
Asistencie: Miklík

48:39

Hráči Žiaru nad Hronom vyhodili puk cez celé klzisko, tak sa bude vhadzovať pred bránkou domácich.
Dnešné stretnutie sleduje 594 divákov.

44:10

Chlepčík našiel medzi kruhmi Huga Kováča, ale ten zase nedokázal upratať puk medzi tri žrde.

42:47

Kenin Gábor obkrúžil bránu, prihrával Kováčovi, ale ten nedokázal prekonať brankára Juraja Hollého.

40:01

Začala sa tretia tretina.
V 2. tretine sme videli päť gólov a nevyužítú päť minutovú presilovku Žiaru nad Hronom. Stav zápasu Žiar nad Hronom – Trnava 3:4.
Tretia tretina sa začne približne o 18:45.