24.12.2022, 02:07 • Bridgestone Arena, Nashville • Martin Dokulil

Tipsport: 2.62 3.97 2.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Martin Kaut (COL) – (0+0)
Pavel Francouz (COL) – nechytal.

Kdo se postavil do brankoviště?
Juuse Saros (NAS) – 43 zákroků, 3 OG, úspěšnost 93,48 %, odchytal 60:00.
Alexander Georgiyev (COL) – 37 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,87 %, odchytal 60:00.

Statistiky
Střely na bránu: 39 – 46 | Přesilová hra: 1/3 – 0/4 | Trestné minuty: 8 – 6 (05:06:46)
Nashville Predators tak nakonec prohrávají na svém stadionu po prodloužení, kdy rozhodující branka padla v 65.minutě, kdy se prosadil Girard a Colorado Avalanche tak vítězí konečným výsledkem 2:3.

64:17

64:17 Samuel GIRARD - 2:3

64:17

Colorado právě vstřelilo branku! A je rozhodnuto, Laviny ujely dva na jednoho, Rodrigues přesně přihrál na SAMUELA GIRARDA, který zakončil přesnou střelou do spodu klece. Asistence: Evan Rodrigues.

63:52

Parssinen dostal nabídku, vystřelil z levého kruhu, puk končí na síti z venku.

63:06

Domácí u puku za svojí klecí.

62:15

Duchene se dostal až před klec, tam čekal brankář Lavin.

61:49

Už se hraje 4 na 4.

60:34

Hosté se drželi v pásmu, Compher na kruhu podklouzl a skoro se do šance dostali domácí.

60:01

Šedesát minut o vítězí nerozhodlo a po krátké pauze bude pokračovat prodloužení, 5 min, kdy ještě Colorado hraje přesilovku.

60:00

59:49

Colorado drželo hru v útočném pásmu, ale nic dalšího už do vypršení času nevymysleli.

58:49

Vyloučení v týmu Nashville Predators:
Ryan Johansen – 2 min., vysoká hůl.

57:29

Icing hra se vrací do obrany soupeře.

55:59

Na druhé straně mohli jít do vedení domácí, Georgijev byl proti.

55:05

55:05 J. T. Compher - 2:2

2:3

Branky a nahrávky: 13. R. Johansen (Novak, Josi), 27. Duchene (Glass, Niederreiter) – 33. Rantanen (L. O'Connor), 56. Compher (Lehkonen, Rantanen), 65. Girard (Rodrigues)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – McDonagh, Josi (C), A. Carrier, Ekholm (A), Fabbro, Lauzon – Granlund (A), Novak, F. Forsberg – Jeannot, Glass, Niederreiter – Duchene, R. Johansen, Trenin – Sissons, Pärssinen, Co. Smith.
Trenér: John Hynes

Colorado Avalanche: Georgijev (Francouz) – Makar (A), D. Toews (A), E. Johnson, Girard, B. Hunt, Englund – Rantanen (A), Compher, Lehkonen – Ničuškin, Rodrigues, Newhook – L. O'Connor, Meyers, Malgin – MacDonald, Kaut, MacDermid.
Trenér: Jared Bednar

Rozhodčí: O'Rourke, McCauley – MacPherson, Berg

Diváci: 17159

08:03 NSH 2 Josi, podrážení
11:38 COL 2 Rantanen, podrážení