3:7

konec (1:0, 2:1, 0:6)

20.12.2022, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 45. kolo • Samuel Brecko sk

Tipsport: 1.81 4.51 3.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kto priebežne nesledoval dnešný zápas medzi Popradom a Banskou Bystricou, len ťažko uverí tomu, čo sa udialo v tretej tretine. Domáci viedli po 40 minútach 3:1, no v záverečnej časti hry sa ich bodové nádeje rozpadli ako domček z karát – Bystričania predviedli gólový uragán, piatimi gólmi v priebehu necelých 11 minút otočili skóre, pričom v závere ešte spečatil výsledok zápasu Alex Tamáši.
To je z mojej strany všetko, ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (20:42:00)

59:08

Súčasné vylúčenie:
Vylúčenie v tíme HK Poprad:
Betker – 5 min. + DKZ, hrubosť,
Výhonský – 5 min. + DKZ, hrubosť.

59:08

O zápase je už rozhodnuté, Ben Betker si to teda pre malé potešenie divákov rozdal v pästnom súboji s Alexom Výhonským. Ťažko určiť, kto vyhral túto bitku, Betker uštedril súperovi tvrdý direkt, Výhonský však nakoniec dokázal položiť domáceho obrancu na ľad.

58:39

Banská Bystrica dala gól!
Hosťujúcej kanonáde stále nie je koniec. Popradčania prepadli v defenzíve, do brejku sa dostal ALEX TAMÁŠI, ktorý ukážkovo namieril do vzdialenejšieho horného rohu, Valluš nemal v tejto situácii nárok na úspešný zákrok – 3:7.

58:26

Razgals sa z pravej strany natlačil pred bránku, Sedláček zasiahol úspešne.
Dnešné stretnutie sleduje na popradskom štadióne 1006 divákov.

57:49

Domáci v plnom počte.

56:41

Šoltés chcel páliť z prvej z ľavej strany, strela mu však vôbec nevyšla a ohrozenie Vallušovej bránky z toho nebolo.

55:58

Domáci so štyrmi hráčmi.

55:49

Skokan – 2 min., sekanie.

54:57

Hosťom v tejto presilovke zatiaľ chýba väčší dôraz, Popradčania sa bránia úspešne.

53:58

Mlynarovič – 2 min., sekanie.

53:58

Záborský sa z pravej strany natlačil až pred bránku, na brankára Sedláčka to však nestačilo. Na trestnú lavicu navyše pôjde domáci Mlynarovič.

52:34

S domácimi to veru vyzerá zle-nedobre. Hostia smerovali do brejku, Troock v ňom síce najprv nenašiel Jendeka, ten však z ľavej strany vrátil puk pred bránku, kde sa k nemu predral BRANDEN TROOCK a z blízkosti prekonal Valluša – 3:6.

51:46

Zakázané uvoľnenie hostí.

51:02

Juhola sa s pukom posunul k ľavému kruhu, jeho zakončenie Sedláček zneškodnil, domácim nevyšli ani dorážky.

50:21

Valluš s prvým úspešným zákrokom, úspešne zakročil proti pokusu Šoltésa z ľavej strany.

49:48

Jendek sa rútil do ďalšieho brejku, tentoraz ho dôrazne zastavil Vainio.

3:7

Branky a nahrávky: 10. Mlynarovič (Kotvan, Vainio), 27. Vainio (Kukuča, Paločko), 37. Vainio – 30. Pavlin (Troock), 42. Pavlin (Björkung), 45. Ďatelinka (Troock, Kontos), 47. Kontos (Holenda), 49. Jendek, 53. Troock (Jendek), 59. Tamáši (Výhonský, Holenda)

HK Poprad: Rychlík (Valluš) – Drgoň, Betker, Kotvan, Vainio, Bokroš, Meliško, Kundrik, Brincko – Livingston, Skokan, Razgals – Bubela, Mlynarovič (C), Záborský – Kukuča, Paločko, Juhola – Petráš, Paukovček, Valigura
Trenér: Peter Mikula

HC´ 05 Banská Bystrica: Sedláček (Belányi) – Bačík, Björkung, Kojo, Pavlin, Ďatelinka (C), Holenda, Frídel, Luža – Urbánek, Tamáši, Šoltés – Jendek, Kontos, Troock – Sukeľ, Bíreš, Gašpar – Gabor, Jamrich, Výhonský
Trenér: Doug Shedden

Rozhodčí: Korba, Štefik – Jurčiak, Janiga

Diváci: 1006

6:48 POP 2 Petráš, hrubost
9:32 BBY 2 Kojo, podrážení
9:49 POP 1:0 Mlynarovič (Kotvan, Vainio)
13:44 POP 2 Paukovček, hrubost
POP 2 Pavlin, hrubost
21:44 BBY 2 Kojo, sekání
24:06 POP 2 Rychlík, zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník, odpyká Kukuča
26:49 POP 2:0 Vainio (Kukuča, Paločko)
29:34 BBY 2:1 Pavlin (Troock)
36:38 POP 3:1 Vainio
38:39 BBY 2 Kojo, vysoká hůl
39:08 BBY 2 Ďatelinka, nedovolené bránění
41:38 BBY 3:2 Pavlin (Björkung)
44:20 BBY 3:3 Ďatelinka (Troock, Kontos)
46:19 BBY 3:4 Kontos (Holenda)