Tipsport extraliga

BK Mladá Boleslav – Banes Motor České Budějovice

2:1

konec (0:0, 1:0, 1:1)

20.12.2022, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav • 29. kolo • Lukáš Chuchválek

Tipsport: 2.55 4.5 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to dnes vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:02:20)
Budějovice vyrovnaly hned na začátku třetí třetiny díky důrazu Lukáše Vopelky, ale Tomáš Fořt zařídil návrat boleslavského vedení chvíli poté. A to vydrželi Bruslaři odbránit až do konce. Hostům nepomohla ani nervy drásající power-play, po níž berou Bruslaři všechny tři body a ukončují šňůru proher.

59:56

Ještě to zkusil Milan Gulaš, ale na levém kruhu trefil pouze dobře připraveného Pláňka.

59:12

Buly se hostům nepovedlo a přišli o pásmo.

59:07

Oddechový čas pro tým Motor České Budějovice.

59:07

Další pokus domácích o trefu prázdné brány. Pískáno zakázané uvolnění.

58:47

Až nyní se hostům povedlo dostat puk pod svou kontrolu.

58:22

Šmerha dostal puk ze třetiny a Stránský netrefil prázdnou branku.

57:50

Motor hraje v šesti na ledě, Hrachovina na střídačce. A hosté se usazují v pásmu Boleslavi.

56:25

Bruslaři tentokrát soupeře nepustili do své třetiny a znovu vyhodili puk, aniž by se pískalo zakázané uvolnění.

55:48

Kotala poslal kotouč mimo nebezpečí a unavená druhá lajna mohla jít střídat.

55:19

Motor se snaží dostávat Boleslav pod tlak. Bruslaři se brání, zatím úspěšně.

54:53

Hanzl po buly objel pravý kruh a namířil přímo do Novotného výstroje.

54:46

Martins Dzierkals najel až před bránu a čekal na puk, který nepřišel. Šance hostí byla zneškodněna.

54:37

2:1

Branky a nahrávky: 25. Lintuniemi (Fořt), 44. Fořt – 42. Vopelka (Šenkeřík, Percy)

BK Mladá Boleslav: Krošelj (43. Novotný) – Jánošík (A), R. Jeřábek, Štich, Bernad, Lintuniemi, Křepelka, Pýcha, Pláněk (A) – Šmerha, Lantoši, J. Stránský (C) – Kotala, Fořt, Eberle – Závora, Bičevskis, M. Beránek – J. Půček, Hradec.
Trenér: Ladislav Čihák

Banes Motor České Budějovice: Hrachovina (Strmeň) – Štencel (A), Vráblík, Šenkeřík, Hovorka, Percy, Gazda, Bindulis – Strnad, Hanzl, Gulaš (C) – Dzierkals, Pech (A), Valský – Čachotský, M. Toman, Přikryl – Tomeček, Vopelka, Karabáček.

46:25 CEB TS Vráblík, hákování
52:37 MBL 2 Jánošík, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu