Turnaj olympijských nadějí Visegrádské čtyřky (ženy)

2:4

konec (0:2, 2:1, 0:1)

15.12.2022, 14:00 • Zimní stadion Púchov • Ondřej Černý

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (15:54:13)
Dnešní utkání je u konce. Češky do 16 let poráží Maďarky do 18 let 4:2. Hostující tým položil základ k výhře v úvodní třetině, kterou vyhrál 2:0, poté už dokázal vedení udržet a připsat si tak první body na turnaji. V českém útoku excelovala kapitánka Viktorie Jílková, která dva góly dala a jeden další připravila svým spoluhráčkám. Další utkání odehraje český tým zítra od 14:00 proti Polkám.

59:43

Do bekhendového zakončení se ještě dostala Kárpátiová, která trefila jen lapačku Fialové.

59:08

Češky drží puk v útočném pásmu, kde už budou chtít podržet celý zápas a dovést ho do vítězného konce.

59:01

Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:25

Rychlý brejk Maďarkám větší úspěch nepřinesl. Gergelyová pálila vedle branky českého celku.

57:11

Obránkyně Paroubková se proháčkovala až do útočného pásma, kde z velkého úhlu vypálila vedle maďarské klece.

56:20

55:44

Nepřesná rozehrávka českého týmu. Píská se icing.

54:20

Vyloučení v týmu Maďarsko U18:
Chlepkóvá – 2 min., nedovolené bránění.

54:18

Musilová si šikovně najela do útočného pásma, kde si obhodila soupeřku a vypálila. Její rána končí v lapačce Bogátiové.

52:12

Zakázané uvolnění maďarského týmu.

51:53

51:53 VÁVROVÁ - 2:4

51:53

Česko U16 právě vstřelilo branku! Češky si upevňují vedení v utkání. Po střele Natálie Musilové zazvonila celým stadionem horní tyč, poté se k puku na brankovišti dostala ADÉLA VÁVROVÁ a dokázala ho dopravit do sítě. Asistence: Natálie Musilová, Věra Šťástková.

50:44

Vstupujeme do druhé poloviny třetí třetiny zápasu. Maďarky drží kotouč v útočném pásmu, ale chybí jim výraznější střelba na Fialovou.

49:36

Po nahrávce zpoza branky mohla pálit Mazancová. Puk ale vůbec netrefila a Češky musí vyklidit útočnou třetinu.

47:17

Zpoza branky letěl kotouč na hůl Štěpánové, které však přeskočil hůl a už se do zakončení nedostala.

45:20

Z levé strany nahazovala puk před branku Chladová, ale nikdo z Češek na něho nedosáhl. To by byla opravdová tutovka.

44:14

Na druhé straně šly dvě Češky na jednu soupeřku, ale Šindelářová si těsně před brankou špatně zpracovala kotouč.

44:00

Po špatné české rozehrávce na modré čáře se do solidní šance dostala Horváthová, která ale nedokázala překonat Fialovou.

43:30

Češky se nyní drží v útočném pásmu, větší šanci si však vytvořit zatím nedokázaly.

41:57

Zakázané uvolnění českého týmu.

40:58

Třetí třetinu zápasu začaly lépe Češky. První střela Jílkové však letěla pouze do rohu kluziště.

40:01

Další třetina začne přibližně ve 15:27
Prostřední část hry je za námi. Češky hned v úvodu druhé třetiny zvýšily své vedení zásluhou Jílkové, poté se ale dvakrát v rozmezí dvou minut trefily i Maďarky. Nejprve se prosadila bekhendovým věšákem Pásztorová a poté od modré překvapila Fialovou Báhicziková-Zóthová. Třetí třetina tak nabídne určitě zajímavý boj o výhru.

40:00

39:32

39:01

Začíná poslední minuta druhé třetiny.

38:31

Češky se nemohou usadit v útočném pásmu, domácí hráčky opět vyhazují puk přes všechny čáry.

37:32

Horváthová – 2 min., sekání.

36:19

České hráčky se drží v útočném pásmu, kde jim však chybí střelba z lepších pozice na branku Bogátiové.

35:08

Ze druhé vlny si puk našla Stýblová a hned pálila na branku. Tvrdá rána končí v lapačce maďarské brankářky.

34:13

Od modré čáry vyzkoušela své štěstí Chládová. Její ránu zkrotila ve výstroji brankářka Bogátiová.

33:46

Šťástková zavezla kotouč do útočného pásma, ke střele z levé strany se však už nedostala.

32:40

Rozháraná část hry na obou stranách. Ani jeden z týmů se nedokáže usadit na delší čas v útočném pásmu.

31:18

Zakázané uvolnění Češek.

30:03

30:03 BÁHICZIKOVÁ-ZÓTHOVÁ - 2:3

30:03

Maďarsko právě vstřelilo branku! Druhá branka maďarského celku. Karina Kárpátiová vyhrála buly na modrou čáru pro BOGLÁRKU BÁHICZIKOVOU-ZÓTHOVOU, který z voleje zaskočila brankářku Fialovou. Asistence: Karina Kárpátiová.

29:37

Češky se hned po inkasované brance dostaly dopředu a znovu operují před brankou soupeře.

28:08

28:08 PÁSZTOROVÁ - 1:3

28:08

Maďarsko právě vstřelilo branku! Tak přeci jen se Maďarky dočkaly! FLÓRA PÁSZTOROVÁ zavezl kotouč do útočného pásma a následně přesným bekhendem poslala kotouč pod víko branky Fialové. Bez asistence.

25:35

Z pravé strany útočného pásma pálila Gergelyová. Její rána končí v lapačce české brankářky.

25:15

Dlouhé nahození domácího celku končí za brankou Fialové. Zakázané uvolnění se však nepíská.

23:30

Zpoza branky dostala kotouč na modrou čáru Panešová, jejíž následný pokus skončil ve výstroji Bogátiové.

22:15

Rychlý přechod českého týmu přes modrou čáru pískají rozhodčí jako ofsajd.

21:55

21:55 JÍLKOVÁ - 0:3

21:55

Česko U16 právě vstřelilo branku! Češky se hned v úvodu druhé třetiny prosazují. Aneta Paroubková našla na pravé straně útočného pásma VIKTORII JÍLKOVOU, která přesnou střelou k tyči přidala svou druhou branku v utkání. Asistence: Aneta Paroubková.

20:01

Další třetina začne přibližně ve 14:44.
Úvodní dvacetiminutovka je za námi. České hráčky ji vyhrály 2:0. V čase 10:19 otevřela skóre zápasu Viktorie Jílková po skvělém pasu Vocetkové. Obě hráčky si o sedm minut později role vyměnily a Vocetková zvýšila z předbrankového prostoru na rozdíl dvou branek. Druhou třetinu začnou Maďarky v přesilové hře po vyloučení Tischlerové ze závěru úvodní části.

20:00

19:44

Gáborová se na modré čáře opřela do kotouče a její střelu ze zápěstí musela Fialové podržet v lapačce.

19:05

Vyloučení v týmu Česko U16:
Tischlerová – 2 min., nedovolený zásah tělem (ženy).

19:01

Začíná poslední minuta první třetiny.

18:30

Z levého kruhu nahazovala kotouč na branku Polónyová, jejíž ránu podržela v lapačce Fialová.

17:18

17:18 VOCETKOVÁ - 0:2

17:18

Česko U16 právě vstřelilo branku! Češky si vypracovávají výraznější gólový náskok. Viktorie Jílková chytře našla na hranici brankoviště LIDNU VOCETKOVOU, která se šikovně otočila u branky domácích a poté s přehledem zavěsila do sítě. Asistence: Viktorie Jílková.

16:46

Další brejk českých hráček zakončila Jebousková střelou z prvého kruhu. Bogátiová proti ní zasáhla vyrážečkou a puk vytěsnila do rohu.

15:56

Rychle do útočného pásma vklouzla Mazancová a rychlou střelou ze zápěstí vyprášila lapačku Bogátiové.

14:27

Jedna z prvních maďarských střel na branku. Po rychlém brejku se k ní dostala Horváthová. Fialová vyrazila puk do rohu.

14:20

Další české útočné snažení zastavuje ofsajd.

14:07

Obrovská šance Pánové, která po pasu zpoza branky nedokázala trefit odkrytou branku Maďarska! Tady byly české hráčky hodně blízko.

13:30

Z levého kruhu pro vhazování pálila Musilová. Bogátiovou však do práce nedonutila, kotouč mířil vedle branky.

11:51

Češky i po vstřelené brance pokračují v tlaku. Zatím solidně zásobují brankářku Bogátiovou.

10:19

10:19 JÍLKOVÁ - 0:1

10:19

Česko U16 právě vstřelilo branku! Máme tu úvodní branku zápasu! Linda Vocetková zavezla kotouč za branku soupeře, odkud ho přesně nahrála do šance VIKTORII JÍLKOVÁ, jež v klidu zametla kotouč za záda Bogátiové. Asistence: Linda Vocetková, Julie Jebousková.

09:44

Po rychlém přečíslení českého týmu pálila ze slotu Jílková. Trefila pouze prostor, kde se nacházela Bogátiová.

09:12

09:00

Češky nyní dokonce kombinují v útočném pásmu soupeře, domácí hráčky jsou zatím v přesilovce neškodné.

08:08

Maďarkám se v přesilové hře zatím příliš nedaří. Češky opět vyhazují kotouč přes všechny čáry.

07:12

Jílková – 2 min., nedovolený zásah tělem (ženy).

07:04

Bogátiová míří na střídačku. Maďarky si zahrají přesilovou hru.

06:37

Po delší době se do útočného pásma dostaly i Maďarky. Zakončení na branku Fialové z toho však nebylo.

05:43

Do další střelecké pozice se dostala Mynaříková. Pokus české trojky skončil tečovaný v rohu hrací plochy.

04:56

Odražený kotouč si našla na vrcholku české kombinace Šindelářová, jejíž pokus končí opět v lapačce maďarské strážkyně branky.

03:50

Aktuálně se hraje ve středním pásmu, kde oba celky bojují o kotouč.

02:40

Další zákrok si Bogátiová připisuje po ráně Chladové od modré čáry. Vhazovat se bude po levici maďarské brankářky.

02:26

Po pravé straně se uvolnila Mynaříková a její následná střela ze zápěstí končí v lapačce Bogátiové.

01:30

Fromová vypálila od modré čáry. Bogátiová její pokus ukryla v lapačce.

01:03

Na druhé straně mířila jedna z českých hráček sama na branku, ale v rozhodné chvíli jí sjel kotouč z hole a neměla možnost zakončení.

00:41

Jako první se do útočného pásma dostaly Maďarky, k ohrožení české branky se však nedostaly.

00:01

Maďarsko U18: Bogátiová (Milibáková) – Gáborová, Konczová, Véghelyová, Chlepkóvá, Szabóvá, Balogová, Paskaová – Torontáliová, Kárpátiová, Báhicziková-Zóthová – Horváthová, Polónyová, Gergelyová – Pásztorová, Simonová, Weilerová – Bánová, Tóthová, Bereczkiová
Trenér: Botond Bedö

Česko U16: Fialová (Nováková) – Chladová, Paroubková, Stýblová, Fromová, Tischlerová, Jarabková, Panešová, Štěpánová – Vocetková, Jílková, Jebousková – Pánková, Šindelářová, Pietraszová – Mazancová, Musilová, Šťástková – Vávrová, Mynaříková, Luxemburková
Trenér: Jan Lucák.
Český tým se v turnaji ještě utká zítra s Polskem U18 a v sobotu se Slovenskem U16/U18.
Zdravím všechny fanoušky hokeje. V rámci ženského Turnaje olympijských nadějí Visegrádské čtyřky se utkají týmy Maďarska U18 a Česka U16.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

2:4

Branky a nahrávky: 29. Pásztorová, 31. Báhicziková-Zóthová (Kárpátiová) – 11. Jílková (Vocetková, Jebousková), 18. Vocetková (Jílková), 22. Jílková (Paroubková), 52. Vávrová (Musilová, Šťástková)

Česko U16: Fialová (Nováková) – Chladová, Paroubková, Stýblová, Fromová, Tischlerová, Jarabková, Panešová, Štěpánová – Vocetková, Jílková (C), Jebousková – Pánková, Šindelářová, Pietraszová – Mazancová, Musilová, Šťástková – Vávrová, Mynaříková, Luxemburková
Trenér: Jan Lucák

Rozhodčí: Celarová – Moleková, Gottlibet

07:12 CZE16 2 Jílková, nedovolený zásah tělem (ženy)
10:19 CZE16 0:1 Jílková (Vocetková, Jebousková)
17:18 CZE16 0:2 Vocetková (Jílková)
19:05 CZE16 2 Tischlerová, nedovolený zásah tělem (ženy)
21:55 CZE16 0:3 Jílková (Paroubková)