2:1

po prodl. (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)

03.12.2022, 17:00 • Písek, Zimní stadion • 22. kolo • Martin Dokulil

Tipsport: 6.36 6.5 1.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Radost Písku vypukla ve velkém, kdy Králové dokázali porazit silné Ústí 2:1 po prodloužení. (19:17:00)

62:09

Písek právě vstřelil branku! Králové dávají vítězný gól, kdy do útočné třetiny projel LUKÁŠ VOLF a přesnou střelou do horního rohu zavěsil. Asistence: Lukáš Prášek.

61:15

Hrakholski projel do útoku, kde vypálil, Stahl znovu zasahuje.

60:56

Další pokus ze stran hostí končí u Davida Nováka.

60:47

Drtina zaváží hru za svou branku a čeká na střídání spoluhráčů.

60:15

Hráči v tmavě modrých dresech na puku.

60:01

Po 3. třetině je stav nerozhodný a po krátké 5.min pauze následuje prodloužení ve třech na obou stranách.

60:00

59:50

Písek se dostal do útočného pásma, kde Pouzar těsně před brankářem nedal.

58:49

Na druhé straně si připisuje další zákrok Stahl po útočném pokusu domácích.

58:13

Roubík vystihl rozehrávku a vypálil z dobré pozice, ale nedal.

58:00

Poslední dvě minuty třetí části.

57:39

Další vhazování v útočném pásmu Ústí.

57:31

Další průnik Záruby zastavil David Novák.

56:52

Záruba nahodil hru na píseckou branku, domácí se ubránili.

56:33

Vhazování ve středním pásmu.

55:00

Nahrávku zkoušel hráč ve žlutém, z poza mantinelu, Stahl vytáhl hokejku a puk zabrzdil, pak ho jeho spoluhráči vyvážejí pryč.

54:38

Na druhé straně ledové plochy musel předvést zákrok i písecký gólman, ten chytá kotouč u své levé tyče.

53:47

Další tlak píseckého áčka přinesl obrovskou šanci, kdy puk byl na chvíli kousek od brankové čáry, ale Stahl rychlým zákrokem lapačkou přikryl hru a podržel tak nerozhodný stav.

52:59

Ústí se rychle dostalo do útočného pásma, kde přišla další střela, ale díky bloku píseckého obránce jde kotouč do bezpečí.

51:36

51:30

Další vyhození, teď musel vyjet Stahl a rozehrát.

51:00

Žluto-modří vyhazují až k brance soupeře.

49:55

David Novák drží naděje svého celku, kdy chytá další ránu od Ústí.

49:36

Vyloučení v týmu IHC Králové Písek:
F. Novák – 2 min., podrážení.

49:25

Hosté vybojovali pásmo a následuje vhazování v útočné třetině.

49:17

49:15

Ústí znovu vyhazuje do středního pásma.

48:38

Smola ujel sám na brankáře, ale toho ve velké šanci nedokázal překonat.

47:24

Hosté se dostali ke kotouči, ale písecký brankář chytil.

47:17

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem:
Vacík – 2 min., držení.

47:00

Na druhé straně si připisuje další zákrok David Novák.

45:09

44:14

Písek právě vstřelil branku! Králové využívají přesilovku pět na tři, kdy Prášek našel v těsné blízkosti levého kruhu JANA MATIÁŠKA a ten dokázal puk dostat za Stahla. Asistence: Lukáš Prášek, Vladimír Hanus.

43:33

Jihočeši hrají pět na tři, a zkouší něco vymyslet, Stahl se svým týmem odolal další střele.

43:09

Oddechový čas pro tým IHC Králové Písek.

43:09

Costa – 2 min., podrážení.

42:48

Kordule vystřelil, David Novák vyráží mimo.

42:25

Domácí začínají znovu od své klece.

41:46

Tlak Králů trvá, nejprve to zkusil z blízka napálit Volf, ale mířil vedle, další pokus už šel na branku, ale brankář Ústí vše pohlídal.

40:53

Od modré pálil hráč ve žlutém, Stahl vyrazil vyrážečkou.

40:25

Písek najel do útočné třetiny, ale hosté dokázali vyhodit.

40:01

Druhá třetina je minulostí, domácí stále prohrávají o jediný gól z 20. minuty první části. V této třetině jsme viděli několik šancí, ale díky dobrým zákrokům obou brankářů je stav stále 0:1, navíc Písek bude hrát skoro 5 min přesilovku pět na čtyři.
Další třetina začne přibližně v 18 30 hod.

40:00

39:48

Rudovský – 5 min. + OK, sekání, odpyká Daniel.

38:38

Tůma po přihrávce svého spoluhráče šel v doprovodu píseckého hráče, ale dokázal i tak zakončit, písecký brankář znovu musel vytáhnout další pohotový zákrok.

36:10

Více prostoru na ledě nikdo nevyužil a oba týmy jsou v plném počtu.

34:10

Současné vyloučení:
F. Novák – 2 min., hrubost.

Funk – 2 min., hrubost.

34:00

Šance pro Ústí, Záruba přihrál před branku na Costu, ale ten na dvakrát nedokázal překonat Davida Nováka, který svůj tým znovu podržel.

33:47

Prášek – 2 min., nedovolené bránění.

33:13

Funk – 2 min., podrážení.

32:39

Další možnost pro hostující celek, přihrávka šla na Kučeru, ten jí naštěstí pro Písek nezpracoval.

32:16

Po dalším pokusu je tu vhazování v obranném pásmu Ústí.

32:00

Záruba se dostal s pukem do nebezpečné pozice, ale písecká obrana jeho pokus nakonec blokuje.

30:47

Střelu z dálky šla nakonec mimo klec Slovanu.

30:35

Domácí se drží v útočném pásmu.

29:26

Oba týmy jsou kompletní.

29:00

Bednařík ujel sám na Stahla, ten ho dokázal vychytat a svůj tým podržel.

27:26

Vhazování na středovém kruhu.

27:26

F. Novák – 2 min., držení.

Roubík – 2 min., hrubost.

26:30

Dobrá nahrávka na Volfa, ten šel z pravé strany, ale hostující hráč mu hru nakonec sebral.

26:10

Icing Písku.

25:12

24:35

Domácí vyhazují pryč.

24:00

Další tlak hostí, D. Novák vyrazil puk před sebe.

23:17

Drtina vyslal tvrdou ránu od modré, brankář Králů chytil.

20:01

První třetina skončila, od začátku sledujeme velmi rychlý hokej z obou stran, domácí zatím čekají na svou první trefu naopak Slovan se dočkal ve 20. minutě, kdy přesně zakončil Roubík.
Další třetina začne přibližně v 17 45 hod.

20:00

19:14

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku! Hosté otevírají dnešní skóre. JAROSLAV ROUBÍK dostal přihrávku mezi kruhy a přesnou střelou na levou stranu do horní části klece překonal brankáře Písku. Asistence: Martin Tůma, Jiří Drtina.

18:55

Písek nahodil do útočné třetiny.

17:18

V útočné třetině Písku musel dávat pozor znovu brankář hostí, který předvedl další zákrok.

17:00

Hráči Ústí při další možnosti vystřelili těsně mimo.

16:15

Na druhé straně si připisuje zákrok písecký gólman.

15:54

Další pokus z hokejek Králů, Stahl vyráží do bezpečné zóny.

14:22

Hra přerušena, někdo z hostů omylem zavadil o D. Nováka a ten padá na led. Naštěstí je v pořádku a hra bude pokračovat ve středním pásmu vhazováním.

13:00

Bednařík vyslal dobrou ránu, Stahl v rozkleku vyráží pohotově pravým betonem.

12:20

Záruba z pravé strany projel sám až k zakončení, ale D. Novák zasáhl. Potom to zkoušel z mezi kruhy ještě Costa, ale Králové se ubránili.

12:00

11:21

11:05

Pouzar pálil, ale střelu zablokoval Roubík.

11:00

Domácí v pásmu.

10:20

Hosté vyhazují Písek začíná od své klece.

09:21

Funk – 2 min., vražení na hrazení.

08:30

Stahl rozehrává do rohu k mantinelu.

07:00

Prášek dostal dobrou přihrávku, ale zblízka zamířil mimo klec.

05:40

Hollar z levé strany nahrál před klec, ale žádný ze spoluhráčů tam nebyl.

05:22

Oba týmy střídají, vhazování v útočném pásmu Slovanu.

03:53

Hostující tým vybojoval útočnou třetinu, následuje vhazování.

01:55

Hrakholski dostal nabídku na pravý kruh, ale zamířil mimo.

01:25

Icing, hra se vrací do obrany hostí.

00:57

Na druhé straně pálili hosté, ale první pokus šel mimo klec.

00:19

Matiášek se dostal do pásma z pravé strany, ale obrana Slovanu ho zastavila.

00:03

Úvodní buly vyhrál Písek.

00:01

Oba týmy jsou již na ledě.

IHC Králové Písek: D. Novák (Kříž) – F. Novák, Dudáček, Radoš, Dvořák "C", Pavlát, Hanus, Turek – Hollar, Březina "A", Hrakholski, Macháček, Brož, Koupal, Matiášek, Volf "A", Novotný, Bednařík, Prášek, Pouzar.
Trenér: Tomáš Matušík

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Volke) – Drtina "A", Vacík, Trefný "C", Funk, Záruba, Šefl, Polata – Tůma "A", Rudovský, Kordule, Roubík, Kučera, Daniel, Damašek, Costa, Smola, Prošek.
Trenér: Jan Čaloun

Rozhodčí: Šperl – Sýkora, Tuháček.
Domácí, kteří jsou až dvanáctí přivítají v 22. kole čtvrté Ústí. Hosté jdou do tohoto střetu v roli jasného favorita. Zaskočí je Králové a ukončí tak jejich sérii výher? Nebo si soupeř připíše šesté vítězství v řadě? To vše se dozvíme již tuto sobotu. Úvodní vhazování je naplánované na 17 hod.

IHC Králové Písek

Jihočeši ve druhé polovině listopadu odehráli tři kola, z nich porazili těsně 2:1 Benátky, pak přišly dvě prohry, po souboji s Chebem 3:5 a tuto středu v derby s domácím Táborem, ten přejel naše áčko vysoko 8:1. V tabulce mají písečtí celkem 22 bodů.

Nejvíce kanadských bodů nasbíral v útoku Prášek (12+17), v závěsu za ním je Volf (10+12) a Matiášek (9+13). Z obrany se do výsledků zapsala dvojice Filip Novák (3+8) a Hanus (1+10).

HC Slovan Ústí nad Labem

Hokejisté mají povedenou bilanci pět výher v řadě, vše odstartoval Děčín 2:3. Na ledě Klatov to skončilo 0:2. Další dvě utkání se přemístilo Ústí na svůj stadion, na něm přestříleli Hronov 7:2 a v bitvě dvou vyrovnaných soupeřů, kdy přijel Tábor tak Slovan vyhrál 4:2. Páté vítězství se konalo na ledě Vlků, ti dostali 2:9. Po těchto výsledcích se tým vypracoval do přední části tabulky, kde má na svém kontě 45 bodů.

Do statistik se nejvíce zapsal z útočníků Rudovský (15+14), za ním o dva body méně mají Kordule (14+13) a Roubík (11+16). Z obranných řad se nejvíce daří Trefnému (4+15).

Vzájemné zápasy:

8.kolo – Ústí nad Labem x Písek 6:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

2:1

Branky a nahrávky: 45. Matiášek (Prášek, Hanus), 63. Volf (Prášek) – 20. Roubík (Tůma, Drtina)