Extraliga dorostu - o účast v play-off

HC Dukla Jihlava – HC Tábor

6:0

konec (0:0, 1:0, 5:0)

03.12.2022, 12:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • 4. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Konec zápasu. (14:11:35)

59:41

Dukla právě vstřelila branku!
V samotném závěru přidává Dukla šestou trefu, když akci prakticky celé pětky zakončil VÍT MACEK a ve třetí třetině tak kompletuje svůj hattrick. Asistence: Tobias Chlubna, Viktor Tomica.

59:33

Zápas se dohrává před táborskou brankou.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:17

Jenže série nepřesností pokračují, hra se tak zakázaným uvolněním Tábora přelévá na druhou stranu.

57:10

Mezitím Táborští budou bojovat o čestnou branku, buly proběhne před Štěbetákem.
Trošku něco málo z kulinařiny. Komentátorský box je místo, kde se dozvíte zajímavé věci. Zřejmě nejlepší jídlo k dnešnímu obědu bude mít časoměřič Ladislav Vokurka. Uznejte, kdo by si nedal španělského ptáčka...

56:20

Zakázané uvolnění Tábora.

55:49

Dukla trošku přidala na tvrdosti, svému soupeři chce při jasném vítězství, které se zrodilo ve třetí části, ještě maličko naložit.

53:42

O zakázané uvolnění Tábora se jednat nebude, proto Štěbeták vyjíždí za branku ztlumit puk pro spoluhráče.

53:16

Štěbeták neměl ve třetí části skoro žádnou práci. Při jednom ze závarů ve vlastním brankovišti v pohodě sebral puk.

52:29

Táborští hokejisté už lehce rezignují na zápas. Rychlý jihlavský kontr zakončil střelou z osy hřiště OLIVER FINK, který dostal přihrávku do jízdy a zavěšuje. Asistence: Adam Ošmera, Adam Veselský.

51:58

Ani jsem pořádně nepostřehl, jak padl čtvrtý jihlavský gól. VÍT MACEK zblízka zakončil kombinaci s Fialou a Dukou, čímž vstřelil svůj druhý gól během deseti minut hry. Asistence: Matěj Fiala, Daniil Duka.

51:28

Rostislav Nosek byl sice u puku za brankou o něco dříve, než táborský hráč, ale poté o kotouč přišel.

50:07

Po střele Ošmery od modré měl Šrámek puk pod kontrolou. Přesto vznikla před jeho svatyní menší vřava, nicméně bez trestů.

49:06

Červenožlutí neměli při přesilovce vážnější šanci, Tábor proto dvě minuty přestál bez problémů.

48:29

Jihlavští se v přesilové hře do velkého útočení nehrnou, nemají proč. Důležité je neudělat zbytečnou chybu.

47:06

Dukla má možnost navýšit stav, jelikož Bruno Sochůrek předvedl zbytečné podrážení v útočném pásmu před jihlavskou brankou.

45:14

Táborští už také útočí, nic jiného jim nezbývá. Defenzíva Dukly ale pracuje zatím velmi dobře.

6:0

Branky a nahrávky: 35. Chvátal (Nosek), 42. Macek, 44. Váňa (Nosek, Chvátal), 52. Macek (Fiala, Duka), 53. Fink (Ošmera, Veselský), 60. Macek (Chlubna, Tomica)

HC Dukla Jihlava: Štěbeták (Uhrin) – Vaněk, Tomica, Löffler, Jungwirth (A), Vildomec, Ošmera (C), Pražák – Chvátal, Veselský, Nosek, Fink, Kytka, Macek, Chlubna, Duka, Fiala, Váńa
Trenér: Jakub Venc

HC Tábor: Šrámek (Spálenka) – Jaroš, Mašek, Šťastný (A), Bačo, Bouška, Mrázek, Honzík – Němeček, Vlček, Mohyla (A), Vrba, Křepelka, Pospíchal, Hlavín, Eremiáš (C), Sochůrek, Dohnal
Trenér: Arpád Györi

Rozhodčí: Barek – Kopecký, Figer

04:32 TAB 2 Bačo, podrážení
08:37 JIH 2 Pražák, podrážení
09:50 JIH 2 Vildomec, sekání