4:7

konec (2:0, 1:4, 1:3)

30.11.2022, 20:00 • 10. kolo • Michal Heřman

Tipsport: 3.97 5.2 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ústí nad Labem potvrdilo roli favorita a vyhrálo nad Brnem po přestřelce 7:4. Domácí tým odehrál velmi dobře první třetinu, pak ale na tempo soupeře nestačil. Viděli jsme celkem 11 branek, hodně vyloučení a diváky tenhle zápas musel bavit. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (22:20:21)

59:53

Ofsajd domácího týmu.

59:43

Tým North Wings právě vstřelil branku!
DAN BARTOŠ trefuje od modré prázdnou branku a je tak definitivně rozhodnuto! Bez asistence.

59:27

Zakázané uvolnění hostujícího celku.

59:14

Brno se teď nemůže dostat před střední pásmo.

59:01

Tot měl před sebou prázdnou branku, ale trestuhodně míjí!

58:41

Vhazuje se po levici Kožnara.

58:41

Oddechový čas pro tým VUT Cavaliers Brno.

58:36

Domácí to zkouší bez brankáře!

57:33

Cavaliers právě vstřelili branku!
Kaukič našel krásnou přihrávkou přes třetinu Orsecha, který pálil z dobré pozice levého kruhu. Kožnar puk jen ztlumil a LUKÁŠ KAUKIČ ho dorazil! Asistence: Orsech.

56:58

Blíží se konec utkání a domácí se ještě snaží o snížení.

55:56

Rogozník výborně tečoval do protipohybu brankáře nahozený puk, který míjí jen o centimetry levou tyčku! Přesouvající se gólman Kožnar by byl bez šance zasáhnout.

55:36

Teč Jindry končí v lapačce brankáře Martinčíka.

55:20

Ústí se dostalo do další šance. Martinčík podržel svůj tým.

54:57

Oba týmy jsou kompletní a pokračujeme ve hře 5 na 5.

54:03

RADOVAN MIŠKOVIČ vyslal nenápadnou střelu od modré skrz obránce. Gólman Martinčík puk pravděpodobně viděl až na poslední chvíli a jen ho lapačkou lízl. Asistence: Tot.

53:24

Hraje se 4 na 4 a na ledě je tak více prostoru. Toho se pokusili využít hosté, ale do zakončení se nakonec nedostali.

4:7

Branky a nahrávky: 6. Běhal (Orsech), 13. Ďuriš (Orsech, Běhal), 38. Charvát (Kaukič), 58. Kaukič (Orsech) – 27. Janoušek (Harkabus), 28. Jindra (Kuchař, Petržílka), 36. Kuchař (Petržílka, Jindra), 37. Janoušek (Gottfried), 48. Harkabus (Jindra), 55. Miškovič (Tot), 60. Bartoš

VUT Cavaliers Brno: Martinčík (Burian) – Běhal, Orsech, Pernický, Pejkovič, Buchal, Lašák, Pernický (K) – Ďuriš, Kaukič (A), Jančí – Charvát, Rogozník, Malíř (A) – Plitko, Pöschl, Malý – Balát

HC North Wings Ústí nad Labem: Kožnar (Gertner) – Šebesta, Stuchlý, P. Jarý (A), Miškovič, Petržílka, Štěpánek – Kuchař (K), Bartoš, Gottfried – Svoboda, Jindra, Tot – Harkabus, T. Jarý, Janoušek

Rozhodčí: Schenel – Maloušek, Hübl