Třebíč – Litoměřice 2:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Forman (Hunkes, Michalčuk), 30. Psota (Vodný) – 7. Kuťák (Slavíček, Procházka), 50. Ton (Koláček, Kracík), 51. Holý (Válek, P. Svoboda), 56. Kracík (Ton, Koláček)
Poruba 2011 – Šumperk 4:3
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 25. Střondala (Klimíček, Hrníčko), 34. Karafiát (Šlahař, Toman), 34. Pšurný (Lemcke, Šlahař), 62. Hrníčko (Urbanec) – 27. Žálčík (Nedvídek, Průžek), 35. Šuhaj (Š. Jelínek, Mácha), 38. Žálčík (Hrachovský)
Frýdek-M. – Zlín 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Macháček (Dostálek, Teper), 56. Lyszczarczyk (Š. Havránek, Teper) – 45. Hejcman (Köhler)
Pardubice B – Jihlava 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 41. Zdráhal (T. Zeman, Matýs), 48. Matýs (Zdráhal, T. Zeman) – 1. Šik (Haman), 34. V. Brož (Fronk, Haman), 51. Harkabus (D. Kolář), 55. Skořepa (Harkabus)
Slavia – Vsetín 4:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Szathmáry (Kern, Žovinec), 18. Roth (Klikorka, V. Růžička), 29. Kern (Simon, Mrňa), 38. Roth (Kulda) – 10. Říha (Jonák, Rob), 16. Smetana (Jenáček, Klhůfek), 40. Říha (Rob, Ondračka), 44. Voženílek (Berzinš, Rob), 51. Klhůfek (Půček)
Kolín – Sokolov 4:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Moravec, 15. Veselý (Piegl, Zd. Král), 33. Cibák (Zd. Král, Veselý), 39. Veselý (Zd. Král, Ouřada)
Přerov – Prostějov 0:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Kubeš (Valenta, V. Burian), 40. Ostřížek (Hašek, Valenta), 52. Ostřížek (Hašek, Valenta)
Opava – Havířov 4:3
17:30, po s.n. (3:2)
Branky a nahrávky: 40. Krupa (Vojtovič, Štindl), 56. Vojkůvka (Vašenka, Černý), 59. Káňa (Wolf), rozh. náj. Danielčák – 13. Čmiel (Ščurek), 38. Apolenář (Zdeněk, Kunc), 45. Pawliczek (Čmiel, Ščurek)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Křivohlávek (Vávra), 43. Křivohlávek (Vávra, Hryciow), 51. Pokorný (Finsterle, Hanák), 53. Finsterle (Kozubík) – 28. Kafka (Škarka), 39. Květoň (Konečný, Maliník), 56. Štefka (Konečný, Sluštík)
Znojmo – SHKM Hodonín 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Beránek (Zukal, Šťovíček), 25. Svoboda T. (Šťovíček), 29. Pigl (Svoboda O.), 40. Šťovíček (Beránek) – 9. Dufek (Škápik), 58. Polesný (Vyrůbalík, Romančík)
Vyškov – Havlíčkův Brod 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Snášel, 28. Snášel (Sebera, Mikulík), 31. Komínek (Vosátko, Studený), 34. Komínek (Mikulík, Vašíček) – 17. Dušek (Moučka), 26. Kuchta (Krejčí, Mlynář), 53. Kuchta (Voříšek, Mlynář)
Vel. Meziříčí – Žďár n/S 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 42. Střecha (Oščádal, Ambrož), 59. Střecha (Juda, Oščádal) – 8. Kaplan (Rohlík), 23. Kulhánek (Prokš, Ludvík), 49. Vašíček (Prokš), 60. Kaplan (Bureš)
Letňany – Benátky n/J 1:2
18:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 10. Kropáček (Kellerstein) – 14. Bříška (Jankovský, Šafránek), rozh. náj. Bříška
Jablonec n/N – Ústí n/L 2:9
18:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Špaček (Pavlů), 57. Pavlů (Dušek, Jursa) – 3. Rudovský (Roubík, Tůma), 7. Kučera (Daniel, Smola), 12. Kordule (Záruba, Tůma), 24. Rudovský (Záruba, Drtina), 31. Kordule (Prošek, Costa), 43. Kučera (Tůma, Roubík), 47. Daniel (Bartoň, Šefl), 50. Tůma, 59. Damašek (Daniel, Smola)
Tábor – Písek 8:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Milfait (Severa, Hubata), 10. Šulek (Matušík), 27. Severa (Milfait, Suchánek), 33. Plášil (Šulek, Matušík), 36. Dančišin (Milfait, Severa), 40. Severa (Milfait, Bárta), 42. Vlček (Endál, Suchánek), 50. Seidl (Endál) – 45. Matiášek (Prášek, Hanus)
Klatovy – Mostečtí Lvi 1:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Houfek (Sedlák, Kvasnička) – 1. Procházka (Písařík), 48. Písařík (Mical), 60. Bříška (Smolka)
Cheb – Chomutov 2:9
18:00, konec
Branky a nahrávky: 47. Novotný, 57. Čejka – 11. Zajíček (Ekrt, Svoboda), 17. Chrpa (Kostourek), 25. Ekrt, 26. Svoboda (TS), 39. Chrpa (Seemann, Kostourek), 40. Svoboda (Zajíček, Žižka), 44. Zajíček (Seemann, Havel), 47. Váchal (Zajíček, Žižka), 51. Mála (Koblížek, Vostiňák)
Kobra – Příbram 1:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Martínek (Duda) – 3. Hasman (Kafka, Saňa), 15. Patzelt (Eret, Kafka), 29. Hasman (Eret, Urban), 34. Urban (Eret), 43. Urban (Saňa, Eret), 53. Urban (Procházka, Etret)
Děčín – Řisuty 5:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Faigl (Tůma, Nezbeda), 27. Nezbeda (Brož), 28. Pšenička (Černý, Nezbeda), 39. Trávníček (Charvát, Volráb), 46. Trávníček (Černohorský, Pšenička) – 21. Bílek (Křepelka), 31. Bláha (Sýkora, Křepelka), 37. Sýkora (Řepka, Zich)
Vrchlabí – Hronov 6:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Oliva (Hlaváč, Urban), 2. Duchan (Tatar), 12. Duchan (Tatar), 24. Šlaicher (Fiala, Urban), 47. Hlaváč (Perička, Urban), 52. Bláha (Kozák, Bendík) – 9. Subbotin (Štrombach, Eremiáš), 12. Poppel (Kozlov, Hovsepyan), 29. J. Veselý, 40. Eremiáš (Poppel), 46. Putz (J. Veselý, Amirov)
Pittsburgh – Carolina 2:3
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 5. Crosby (Guentzel, P. Joseph), 60. Guentzel (Petry, Crosby) – 26. Nečas (Pesce, Aho), 38. A. Svečnikov (Aho, Noesen), 63. Pesce (A. Svečnikov, Jarvis)
Montreal – San Jose 0:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Nieto (Barabanov, Couture), 43. Hertl (Labanc, Cicek), 44. Couture (Benning, Vlasic), 58. Hertl (Labanc, Meier)
Boston – Tampa 3:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Hall (Carlo, Frederic), 43. Hall (Zacha, N. Foligno), 60. Marchand (Krejčí) – 39. Stamkos (Kučerov, Point)
Philadelphia – NY Islanders 3:1
01:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Sanheim (N. Cates, Sedlák), 10. Hayes (Sedlák), 60. Hayes (Provorov) – 4. Dobson (Barzal, Nelson)
Nashville – Anaheim 2:1
02:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 31. Sissons (Duchene, Jeannot), 64. Josi (Duchene, Granlund) – 51. Terry (Shattenkirk, Fowler)
Winnipeg – Colorado 5:0
02:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Wheeler (Morrissey, Dubois), 24. Morrissey (DeMelo, Perfetti), 34. Wheeler (Perfetti, Scheifele), 42. Scheifele (Connor, Wheeler), 57. Wheeler (Perfetti, Scheifele)
Calgary – Florida 6:2
03:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Dubé (Mangiapane), 10. Huberdeau (Toffoli, R. Andersson), 13. R. Andersson (Hanifin, Dubé), 36. B. Ritchie (Weegar, Lewis), 56. Toffoli (Huberdeau), 59. Mangiapane (Dubé, Hanifin) – 30. Cousins (Forsling, Ekblad), 37. Reinhart (Lundell, E. Staal)
Vancouver – Washington 1:5
04:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Höglander (J. Miller) – 6. Ovečkin, 12. Ovečkin (D. Strome, Mantha), 15. Mantha (Johansson, Eller), 39. Carlson (Dowd, Hathaway), 56. Fehérváry
Los Angeles – Seattle 8:9
04:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 1. Kopitar (Fiala, Doughty), 10. Arvidsson (Durzi), 19. Vilardi (Fiala, Doughty), 23. Grundström (Lizotte, S. Walker), 27. Kempe (Fiala), 36. Vilardi (Kopitar, M. Anderson), 52. Durzi (M. Roy, Fiala), 54. M. Anderson (Kempe, Doughty) – 6. Beniers (Wennberg, Schultz), 9. McCann (Eberle, Schultz), 13. Wennberg (Sprong, Schultz), 22. Beniers (Eberle), 25. McCann (A. Larsson, Eberle), 28. Sprong, 30. Bjorkstrand, 40. Burakovsky (Wennberg, Borgen), 63. Burakovsky (Eberle, Dunn)
Žiar nad Hronom – Martin 0:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Toma (Juščák), 27. Semaňák (R. Vaňo), 52. Tiainen (Semaňák), 55. Charvát (Juščák), 57. Stanček, 59. R. Vaňo (D. Vaňo)
Modré Krídla – Brezno 3:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Dej (Fetkovič), 38. Fetkovič (Múčka), 39. Bezák (Kukumberg, Mrva)
Humenné – Dubnica 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Horvát – 18. Géci (Ondruš), 27. O. Ďuriš (Beták, Mikula), 45. Huhtela (Chatrnúch, O. Ďuriš), 55. Tábi (Huhtela), 56. Huhtela (L. Lunter)
Levice – Skalica 3:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Vorobjev (Leščenko), 27. Šakvorostov (Vorobjev, Šiškov), 56. Rais (M. Novák, Šakvorostov) – 26. Rajčák (Bernát), 35. R. Nemec (B. Kotvan), 40. Rajčák (Janáč, R. Nemec), 48. Landrigan (D. Kadlečík, Šátek)
Topoľčany – Pov. Bystrica 1:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Hvíla (Capay) – 17. Lušňák (Cíger, Ďurkech), 31. Lušňák (Tománek), 47. Tománek
VUT Cavaliers Brno – North wings Ústí 4:7
20:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Běhal (Orsech), 13. Ďuriš (Orsech, Běhal), 38. Charvát (Kaukič), 58. Kaukič (Orsech) – 27. Janoušek (Harkabus), 28. Jindra (Kuchař, Petržílka), 36. Kuchař (Petržílka, Jindra), 37. Janoušek (Gottfried), 48. Harkabus (Jindra), 55. Miškovič (Tot), 60. Bartoš
Opočno – Třebechovice p. O. 2:8
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Janda (Steklík), 59. Dudadík – 16. Netušil (Mlateček), 20. Menyhárt (Netušil, Mlateček), 24. Wolf (Kostka), 25. Menyhárt, 31. Drašnar (Wolf, Kostka), 42. Zahradník (Jušta), 52. Wolf (Drašnar, Jušta), 56. Drašnar (Menyhárt, Netušil)
Nový Bydžov – Nová Paka 6:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Ladman (Černý, Postolka), 17. Matějíček (Petr, Procházka), 25. Procházka (Matějíček, Brotánek), 47. Hlaváček (Procházka, Brotánek), 51. Němec (Postolka, Ladman), 59. Postolka (Petr, Procházka) – 6. Hric (Leder, Kotyza), 19. Suvorov (Nevyhoštěný), 58. Fišar (Bon, Kindyshev), 60. Trejbal (Kindyshev, Kotyza)
Náchod – Trutnov 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Havrda (Matouš), 44. Bořuta (Verevochkin) – 4. Luštinec (Bureš, Chaloupka), 13. Vondráček (Smékal, Junek), 36. Vondráček (Smékal, Šimoníček), 59. Šimoníček (Smékal)
Litomyšl – Moravská Třebová 2:1
18:30, po s.n.
Branky a nahrávky: 19. Půlpán (Bažant), rozh. náj. Půlpán (TS) – 28. Skopal
Polička – Choceň 3:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Martinů (Nečas, Zobač), 2. Nečas (Pazourek), 53. Nečas (Martinů, Zobač) – 7. Lichtág (Procházka, Pazdera), 24. Prachař (Procházka, Polák), 25. Adámek (Lichtág, Novák), 57. Polák (Pazdera, Krejza)
Lanškroun – Hlinsko 1:5
19:00, konec
Branky a nahrávky: 52. Pejcha (Markl) – 10. Fink (Štěpánek), 14. Hudec (Kišš, Chvojka), 17. Chvojka (Nepokoj, Machač), 36. Machač (Chvojka, Kišš), 51. Machač (Chvojka, Karásek)
Jaroměř – N. Město n. M. 4:8
19:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Bujňák (Háze), 38. Rind (Teuber), 42. Teuber, 55. Hájek (Vágner) – 6. Reichmann (Šťastný), 7. Hynek (Černý, Bucek), 20. Reichmann (Šťastný), 22. Hynek (Dostál, Černý), 26. Reichmann (Hylena), 27. Hynek (Černý, Bucek), 30. Černý (Zámečník), 34. Bucek (Černý, Hynek)
Náměšť n. O. – Telč 7:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Bednář (Hort, Krčál), 7. Bednář (Ošmera, Hort), 8. Dvořák (Strnad), 16. Bednář (Hort), 18. Dvořák (Bednář, Hort), 29. Bednář (Dvořák), 47. Šoltes (Dvořák, Bednář) – 4. Berka (Smejkal), 14. Lander (Smejkal, Kříž), 25. Lander, 29. Prášek (Tušer)
Velká Bíteš – Ledeč n. S. 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Kazlepka (Fischer), 15. Dupljaku (Petrčka, Jarolím), 25. Sokolík (Budín), 46. Novák (Dupljaku, Trnka) – 15. Brož (Šimůnek), 60. Brýdl (Kafka)
ORLI Bystřice n. P. – Světlá nS 4:14
18:00, konec
Branky a nahrávky: 35. Burian (Mráz, Kozárek), 40. Mráz (Burian, Kozárek), 58. Mráz (Doležal), 60. Kintr (Jan, Mráz) – 5. Pokorný (Dolinský), 9. Štros (Přibyl, Pokorný), 10. Doležal (Dolinský, Špatenka), 15. Dolinský (Kopecký), 16. Kratochvíl (Blažek), 27. Kratochvíl (Blažek, Špatenka), 29. Kratochvíl (Kubát, Vála), 35. Doležal (Kopecký), 37. Špatenka (Škareda, Dolinský), 38. Kubát (Blažek), 38. Přibyl (Pokorný, Štros), 45. Pokorný (Přibyl, Škareda), 54. Zvěřina (Kopecký, Špatenka), 57. Pokorný (Vála)
Chotěboř – Pelhřimov 4:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 19. Kadleček (Kříž, Vlček), 23. Hospodka (Hospodka), 32. Vlček (Ludvík, Kříž), 56. Dvořák (Eis) – 53. Kochrda (Siřiště), 55. Votápek (Bříza, Vysloužil)
MB HOKEJ – Humpolec 7:1
18:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Nováček (Mikeš, Krutiš), 17. Vysloužil (Sigmund), 20. Trojan (Špaček, Bulín), 39. Krutiš (Mikeš, Šebesta), 46. Bulín (Trojan, Šťáva), 48. Šplíchal (Nováček), 48. Trojan (Bulín, Špaček) – 28. Šerák (Daňhel, Brázda)
Olomouc – Frýdek-M. 11:2
16:45, konec
Branky a nahrávky: 5. Koryčanský (Smékal, Zavadil), 6. Koryčanský (Sekanina), 9. Brym (Vymětal), 36. Sekanina, 37. Zavadil (Sekanina, Drábek), 38. Koryčanský (Sekanina, Drábek), 39. Musil (Púr, Pěrůžek), 45. Púr (Čechovský), 48. Brym (Vymětal), 52. Dokoupil (Zavadil, Púr), 53. Drábek (Púr) – 3. Czylok (Mitura, Balwar), 32. Socha (Balwar)
Orlová – Val. Meziříčí 2:10
17:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Kotala (Štebel, Klupa), 60. Klupa (Štebel, Vadovič) – 2. Budín (Kubín, Stupka), 4. Holík (Raušer), 7. Stupka (Budín), 14. Šedlbauer, 18. Capil (Klein), 21. Šedlbauer (Raušer), 30. Kubín (Šedlbauer), 31. Mojžíš, 36. Siner (Budín), 53. Šedlbauer (Budín)
Benátky n/J – Poděbrady 5:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Kusý (Husák), 13. Husák (Kusý, Švach), 26. Hofman (Kredba, Němeček), 31. Goc (Douša), 38. Vorel (Husák) – 37. Páv (Brzák, Filippov), 57. Flieger (Zbejval)
Klášterec nO – Litoměřice 5:4
19:15, po s.n.
Branky a nahrávky: 10. Jenček (Barantál), 23. Döring (Kroupar), 30. Ševčík (Dautovský, Kokman), 44. Ševčík (Kokman, Novák), 60. Döring (TS) – 5. Vlasák (Ryba, Hladík), 13. Walter (Bouša), 18. Novotný (Dykast), 58. Hladík (Bauer, Kühn)
Nová Paka – Jablonec n/N 7:3
17:45, konec
Branky a nahrávky: 7. Toman (Křížek, Paulus), 29. Černý, 33. Paulus (Hloušek), 40. Toman (Křížek), 43. Zumr (Černý, Berný), 47. Krátký (Paulus, Křížek), 51. Černý – 12. Mencl (Werner), 24. Mencl (Dobrovský), 55. Mencl (Moussa)
Klášterec nO – Nejdek 20:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Ujváry (Fuksa), 8. Žampach (Fuksa, Horáček), 9. Vlášek (Janouch), 9. Ujváry, 13. Egermann, 16. Ujváry (Vlášek), 19. Ujváry, 26. Pokorný (Vlášek), 27. Vlášek, 29. Pokorný, 32. Ujváry (Fuksa), 32. Mikeš (Ujváry, Fuksa), 37. Vlášek (Žampach, Janouch), 41. Mikeš (Ujváry, Žampachová), 43. Žampach (Pokorný), 45. Ujváry (Horáček), 49. Fuksa (Mikeš), 56. Žampach (Egermann), 58. Žampachová (Mikeš), 58. Vlášek (Pokorný)
Zlín – Prostějov 1913 7:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Hlatký, 13. Rudolfová, 18. Rudolfová (Hlatký), 31. Hlatký, 37. Hlatký (Spružina), 47. Kuželová (Hlatký), 59. Spružina (Rudolfová) – 4. Musil, 21. Šelesták, 41. Kadlčík, 56. Kadlčík