Mistrovství světa

Portugalsko – Uruguay

2:0

konec (0:0)

28.11.2022, 20:00 • Lusail stadium, Al Daayen, Katar • Skupina H • Daniel Gargulák

Tipsport: 1.96 3.31 4.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše,

přeji vám do zbytku zápasů skupin mistrovství světa skvělou počtenou u našich dalších onlajnů. (22:07:09)
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:7. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 10:16.
Portugalci nakonec po remízovém poločase dotáhli po dvou gólech Bruna Fernandese duel s Uruguayí do vítězného konce a můžou se radovat z postupu do vyřazovacích bojů.

Po celkovém průběhu zápasu jde o určitě zasloužené vítězství Portugalska, jihoamerický celek dokázal na svého soupeře vytvořit útočný tlak jen přibližně 20 minut ve druhé půli, a to bylo dnes na elitní evropský tým málo.

Uruguay ale ještě naději na postup neztrácí, v případě výhry v posledním utkání s Ghanou bude postupu velmi blízko, musí se ale spoléhat na pomoc Portugalska v utkání s Jižní Koreou, která nesmí Portugalce porazit o vyšší gólový rozdíl.

90+10

90+10

Uruguay jen nakopává míč ke Costovi, tady je již hotovo.

90+9

Hra se již kouskuje na polovině hřiště, odpískaný konec duelu je jen otázkou času.

90+8

90+8. Bruno Fernandes mohl zkompletovat hattrick. Jeho střela skončila na tyči.

90+8

Fernandes blízko hattricku! Dnes famózně hrající magnifico z Manchesteru United napálil ještě v závěru zápasu tyč z hranice vápna!

90+8

Nyní se dostali i k rohovému kopu, ten se jim ale vůbec nevyvedl.

90+7

Portugalsko kombinuje ve středu hřiště, tohle už v devítiminutovém nastavení vypadá pro tým Santose velmi dobře.

90+6

Do šance se ještě prodíral Suárez po přihrávce Gómeze, jeho příklep ale vystihl včas Palhinha a vyváží míč z pohledu Portugalska kupředu.

90+5

Costa nakopává míč daleko za polovinu hřiště, Portugalci navíc zvládají držet míč blízko brány soupeře.

90+4

Na lavičce Portugalska už bují ryzí radost, evropský tým si je vědom, že postup do play-off je velmi blízko.

90+3

90+3. Bruno FERNANDES - 2:0

90+3

Portugalsko právě vstřelilo branku!
BRUNO FERNANDES bezpečně poslal brankáře do protipohybu brankáře a velmi pravděpodobně rozhoduje o třech bodech pro Portugalsko.

90+2

Penaltu bude kopat Bruno Fernandes, autor první branky.

90+1

Hráči ještě vehementně debatují s hlanvím rozhodčím, další Uruguayci poněkud nesportovně rozkopávají penaltový puntík.