konec (0:2)

28.11.2022, 14:00 • Education City Stadium, Dauhá • Skupina H • Ondřej Černý

Tipsport: 2.85 3.02 2.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (16:04:47)
Máme tu konec zápasu. Jižní Korea nezvládla souboj s Ghanou a prohrává 2:3. Asijští fotbalisté prohrávali o poločase už o dvě branky, poté však díky dvěma brankám během tří minut Čo Kju-songa srovnali. Poslední slovo ale měl Mohammed Kudus, který svou druhou brankou v utkání nasměroval Ghanu za důležitými body. Další zápas čeká oba celky 2.12. od 16:00. Jižní Korea se utká s Portugalskem a Ghana s Uruguayí.
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 12:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:9.

90+11

90+11

Je tu již jedenáctá minuta nastavení a oba týmy drží hrací předmět na středu hřiště. Ghaně to vyhovuje, domácí potřebují jít blíž k brance soupeře.

90+10

Z levé strany to centrem zkoušel Son, ale ani jeho pas nikoho nenašel. Ghana je čím dál blíž k důležité výhře.

90+10

V poslední minutě nastavení si míč u praporku postavil Kim Jong-kwon, ale jeho centr na přední tyčku nenašel žádného z krajanů.

90+9

Roh pro Jižní Koreu.

90+8

Do vápna Ghany létá jeden korejský centr za druhým. Nikdo v červeném se však nedokáže dostat k hlavičce.

90+7

Na hrací ploše se nachází hostující Mohammed Salisu, Ghana už trošku zdržuje čas.

90+5

Další centr posílal do vápna Kim Jong-kwon, míč odvrátil osamocený Salis Abdul Samed.

90+4

Dobrá obranná práce Ghany odvrací Sonův centr z lajny. Korea je však s míček hned zpět.

90+3

Střídání v týmu Jižní Korea:
ze hřiště odchází Kim Min-čä, přichází Kwon Kjung-Won.

90+2

Další velká šance domácích! Na levou stranu vápna dostal míč Son Hung-min. Pravačkou však napálil jen prvního hráče před sebou.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 10 minut.

90

I Kang-in od praporku centroval na přední tyčku, kde si míč našel Daniel-Kofi Kyereh a odhlavičkoval ho do bezpečí.

89

Korea se tlačí okolo vápna soupeře, za chvilku bude rozehrávat rohový kop.

88

Střídání v týmu Ghana:
ze hřiště odchází Gideon Mensah, přichází Baba Rahman.

86

Na hrací ploše se nachází Gideon Mensah, který má křeče. Rozhodčí Taylor bude rozhodně výrazněji nastavovat.

2:3

konec (0:2)

Branky: 58. Čo Kju-song (I Kang-in), 61. Čo Kju-song (Kim Džin-Su) – 24. Salisu, 34. Kudus (J. Ayew), 68. Kudus (Iñ. Williams)

Karty:   27. Čong U-jong (KOR), 77. Kim Jong-kwon (KOR) – 21. Amartey (GHA), 73. Lamptey (GHA)

Jižní Korea: Kim Sung-kju – Kim Mun-hwan, Kim Min-čä (90+3. Kwon Kjung-Won), Kim Jong-kwon, Kim Džin-Su – Hwang In-pom, Čong U-jong (78. Hwang Ui-čo), Kwon Čang-hoon (57. I Kang-in) – Džong Woo-jong (46. Na Sang-ho), Čo Kju-song, Son Hung-min (C).
Náhradníci: Čche Hjon-u, Song Pom-kun – Čo Ju-min, Hong-čchol, Jun Čong-kju, Kim Tchä-hwan, I Če-song, Päk Sung-ho, Son Čun-ho, Hwang Hi-čchan, Song Min-kju.

Trenér: Paulo Bento

Ghana: Ati-Zigi – Lamptey (78. Odoi), Amartey, Salisu, G. Mensah (88. Rahman) – Samed, Partey, Kudus (83. Djiku) – A. Ayew (78. Kyereh), Iñ. Williams, J. Ayew (C) (78. Sulemana).
Náhradníci: Danlad, Nurudeen – Aidoo, Seidu, Afriyie, Bukari, Owusu, Sowah, Issahaku, Semenyo.

Trenér: Otto Addo

Rozhodčí: Taylor – Beswick, Nunn