2:5

konec (0:1, 0:3, 2:1)

14.11.2022, 17:30 • Zimní stadion Pelhřimov • 20. kolo • Andrea Nováková

Tipsport: 2.1 4.1 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a vítězem jsou Litoměřice, které daly Jihlavě pět branek. Jihlava v závěru třetiny lehce zdramatizovala zápas, když dala dva rychlé góly. Poté Viktor Ujčík odvolal brankáře a zkusil risk se šesti hráči v poli. Čtrnáct vteřin před koncem do prázdné brány upravil na konečných 5:2 Jan Holý.

Přeji hezký zbytek večera. (19:46:47)

59:46

59:46 Jan HOLÝ - 2:5

59:46

Litoměřice právě vstřelily branku!
Do prázdné brány střílí pátou branku Litoměřic JAN HOLÝ. Bez asistence.

58:30

Jihlava to zkouší bez gólmana.

58:25

58:25 Hynek PEŠ - 2:4

58:25

Dukla právě vstřelila branku!
HYNEK PEŠ dostal přihrávku zpoza brány a zakončil pod víko. Asistence: Tobiáš Handl, Daniel Kolář.

58:03

58:03 Tobiáš HANDL - 1:4

58:03

Po Křehlíkově přihrávce dorazil puk do branky TOBIÁŠ HANDL a překazil tak Královi čisté konto. Asistence: Tomáš Křehlík.

57:32

Harkabus našel Fronka, ale tomu se puk odrazil od bruslí.

56:31

Maláč si po akci Litoměřic připisuje další úspěšný zákrok.

56:18

Zakázané uvolnění Litoměřic přesouvá hru před Krále.

55:32

Černohorský ztratil na modré puk, ke kterému se dostal Brož.

53:54

Fronk chtěl do slibné akce vyslat Harkabuse, ale přihrávku překazil jeden z hostujících hráčů.

52:57

Kolář našel Skořepu, který mohl jet sám na branku, ale přihrávka mu nesedla a puk se mu odrazil od hokejky.

51:43

Útočnou akci Litoměřic zakládá Jícha.

50:24

Střela Černohorského vypadal Maláčovi z lapačky, ale u puku byli hráči Dukly a situaci uklidnili.

49:51

Před brankou se Kolářovu střelu snažil tečovat Miškář, to se mu nepodařilo.

49:44

Šanci Jihlavy chytá dnes bezchybný Král.

49:00

Beránek našel na modré Skořepu, který se dostal do útočného pásma, nahrál Kočímu, ale tomu puk přeskočil hokejku a Jihlava he rázem venku z pásma.

47:54

Ton se dostal před Maláče, ale branku přestřelil.

47:40

Handl se prokličkoval mezi litoměřickými hráči a dostal se až k zakončení, které Král chytá a přerušuje hru.

46:28

Po střela Hamana vypadl Královi puk, ale nebyl tam nikdo z jihlavských, kdo by se dostal k dorážce.

45:43

Chvátalovi přeskočil puk hokejku a Jihlava se tak dostává z útočného pásma pryč.

45:00

Kolář odstavil od puku jednoho hráče Litoměřic, ale najednou zůstal volný puk pro Válka, který orazítkoval tyč Maláčovy branky.

44:16

Zakázané uvolnění Litoměřic stěhuju hru před Krále.

43:08

Tvrdá střela Koláře trefila clonícího Beránka.

42:31

Brož sklepl puk na Judu a ten se vydal dopředu na Krále.

41:48

Kombinace Peše s Handlem končí střelou Handla mimo branku.

41:11

Útočnou akci Jihlavy přerušuje ofsajd.

40:49

Kočí vyslal střelu od modré, kterou Král srazil do rohu hřiště.

40:10

40:01

Druhou třetinu jasně ovládly Litoměřice, když v druhé dvacetiminutovce vsítily tři branky a dostaly se do vedení 4:0. Litoměřice jsou stále více aktivnější než domácí Jihlava. Dukla měla opět v závěru třetiny početní výhodu, ale zatím zůstává nevyužita.

38:29

Miškář se v útočném pásmu octil sám s Aubrechtem, ale ten mu nedovolil zakončit, tak Miškář objel bránu a počkal až mu přijedou spoluhráči.

38:10

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice:
Lukáš Válek – 2 min., sevření puku rukou.

38:08

Fronk poslal puk na Krále, kde se ho snažil ještě tečovat Miškář.

37:10

Beránek byl v útočném pásmu bez podpory svých spoluhráčů, nic nevymýšlel a kotouč poslal hned na Krále.

36:34

Brož byl hlídaný Jebavým, ale i tak zkusil vystřelit z úhlu. Král byl připraven a střelu chytá.

35:55

Křehlík zadovkou poslal puk na Hynka Peše a jeho střela byla sražena vysoko nad branku.

35:00

Chvátal našel Fronka, a ten objel branku a přihrál zpět na Chvátala, který vystřelil, ale netrefil klec Krále.

32:52

32:52 Josef JÍCHA - 0:4

32:52

Je tu už čtyřbrankový náskok Litoměřic. JOSEF JÍCHA se dostal k puku a z kruhu prostřelil Maláče. Asistence: Lukáš Válek.

32:25

Kočího střela od modré letěla pouze na zadní mantil.

31:35

31:35 Filip KUŤÁK - 0:3

31:35

V přečíslení dva na jednoho zakončil do odkryté brány FILIP KUŤÁK a posílá Litoměřice do tříbrankového vedení. Asistence: Václav Veber, Ondřej Procházka.

31:03

Ani na několik pokusů se Dukle nepodařilo dostat puk za záda Krále.

30:36

Brož bojuje o puk s Výtiskem v rohu hřiště. Nakonec se puk dostal k Judovi.

29:59

29:41

Maláč měl zakrytý výhled clonícími hráči, ale i přesto dokázal vychytat Válka, který pálil od modré.

29:10

Až teď Křehlík vyhazuje až ke Královi.

28:45

Ani Dvořákovi se teď nepodařilo vyhodit.

28:19

Litoměřice se drží v pásmu a Jihlavě se nedaří osvobodit. Střelu Litoměřic blokuje bránící hráč DUkly.

27:59

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
Vlastimil Bilčík – 2 min., držení hole.

27:33

Skořepa dokázal ze skrumáže těl vybojovat puk a poslat ho podél mantinelu na svého spoluhráče.

26:52

Brožova střela vypadala Královi, ale před bránou nebyl nikdo z jihlavských, kdo by střelu dokázal dorazit do branky.

25:27

Nejprve byl Křehlík obrán o puk, ale dokázal ho vybojovat zpět a Jihlava se tak usazuje v útočném pásmu.

24:24

24:24 Filip KUŤÁK - 0:2

24:24

Litoměřice odskakují na rozdíl dvou branek. Po střele Václava Vebra puk do brány dorazil FILIP KUŤÁK. Asistence: Václav Veber, Josef Slavíček.

23:14

Jihlava rozehrává od své brány, ale jejich rozehrávka končí na hokejkách litoměřických hráčů.

22:44

Beránek se probojoval sám do útočného pásma, obhodil si Pártla, ale k zakončení už se nedostal.

22:14

Bilčíkova střela od modré byla sražena do ochranné sítě.

21:34

Fronkovo nahození našel Hrakabus a hned střílel, ale s tímto pukem neměl Král sebemenší problém.

21:03

Po Šikově střele zazvonila horní tyčka branky, kterou střeží Král.

20:30

Skořepovi se nepodařilo vyhrát buly proti Kuťákovi a hosté hned vyrazili do útoku.

20:18

20:05

Jihlava má ještě pár vteřin početní výhodu.

20:01

První třetina je za námi a v ní jsme mohli vidět jednu branku, a to na straně hostů z Litoměřic. Po střele Výtiska dokázal puk tečovat do horního rohu Tomáš Chlubna a zajistil svému týmu vedení. Litoměřice se poté staly aktivnějším týmem a měly hned několik slibných šancí. Dukla v závěru třetiny měla k dispozici přesilovku, kterou zatím nevyužila.
Druhá třetina začne cca v 18:20

20:00

19:54

Jihlava se teď dostala vlastní vinou z pásma.

19:25

Dundáčkova střela od modré byla zblokována a končí v rohu hřiště.

19:09

Fronkovu střelu schoval Král do své lapačky.

18:27

Jihlava vyhrála buly a drží se v útočném pásmu.
Fronkova střela skončila nad brankou.

18:18

Josef Jícha – 2 min., hákování.

18:09

Brož objel bránu a snažil se puk zasunou k levé tyčce.

17:38

Dukle se teď nedaří rozehrát a udržet se na puku.

16:47

Jihlava teď tlačí Litoměřice v jejich obranném pásmu a zaměstnává Krále v brance.

16:01

Fronk clonil před bránou, aby Král neviděl střelu, kterou na něj od modré vyslal Kolář.

15:40

Šikovu střelu dokázal srazit bránící Jan Výtisk.

15:17

Litoměřice jsou po vstřelené brance aktivnějším týmem.

14:55

Další šance Litoměřic, kterou opět chytá Maláč. Kuťák se snažil puk dorazit za brankovou čáru.

13:54

Válek obral o puk Chvátala a vydal se úplně sám na Maláče. Mladý gólman tuto šanci vychytal a sklidil za to ovace od domácích fanoušků.

13:36

Střelu Tomáše Harkabuse z prostoru kruhů zblokoval hostující hráč.

13:17

Dundáček našel svou přihrávkou Hynka Peše, který vyzkoušel pozornost Krále.

12:27

Jícha zapomněl puk za sebou a byla z toho šance Litoměřic, kterou dokázal zneškodnit Maláč.

11:37

Jichá dokázal obejít všechny jihlavské hráče a dostat se až do útočného pásma, k zakončení se už nedostal.

11:04

Přihrávka Kočího Chvátalovi nesedla, ale poté se ozvala tyčka po střele jednoho z jihlavských hráčů.

10:40

Fronkovi se nepodařilo rozehrát a u puku jsou opět Litoměřice.

10:02

08:47

08:47 Tomáš CHLUBNA - 0:1

08:47

Litoměřice se ujímají vedení v zápase. Střelu od modré tečoval do horního rohu Maláčovy brány TOMÁŠ CHLUBNA a posílá svůj tým do vedení. Asistence: Jan Výtisk, Josef Jícha.

08:37

Jícha našel před bránou nikým nehlídaného Chlubnu, ale ten puk netrefil přesně.

08:04

Pártl ztratil puk, kterého se hned zmocnil Chvátal a poslal kotouč dopředu na své spoluhráče.

07:38

07:23

Litoměřice se kvůli špatné rozehrávce sami dostávají z útočného pásma.

07:10

Jihlava vyhazuje až ke Královi.

06:37

Kracík zpoza brány přihrál puk na svého spoluhráče, jeho střelu Maláč vyrazil.

06:22

Jícha clonil Maláčovi ve výhledu, ale domácí gólman si puk našel a dokázal ho vyrazit.

05:57

Jihlavě se podařilo na chvíli dostat ze svého obranného pásma.

05:38

Filip Dundáček – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

05:38

Tvrdou střelu Výtiska obětavě zblokoval Handl.

04:55

Handl zavezl puk do útočného pásma, ale od puku ho odstavil Jebavý. I přesto se Jihlava v pásmu udržela.

04:36

Z prostoru levého kruhu vystřelil Procházka, jeho střelu Maláč chytá a přerušuje hru.

03:36

Až teď se Litoměřicím podařil přechod do útočného pásma, kde se však dlouho neudrželi, protože k puku si sjel Kolář.

02:57

Cachnín zkoušel z úhlu překvapit Krále, ale trefil pouze boční síť branky.

02:31

Chvátal počkal s rozehrávkou než mu vystřídají spoluhráči.

02:06

Maláč vyhazuje až na zakázané uvolnění a hra se tak vrací právě před Maláče.

01:18

Velká šance pro Jihlavu. Miškář nedokázal přehodit beton ležícího Krále. Puk se ještě pohyboval před okrytou klecí, ale nikdo z domácích nedokázal kotouč dostat do brány.

00:36

Skořepa na modré přihrál Pešovi, který se dostal až ke střela, která však skončila mimo bránu.

00:03

Na úvodním buly byl úspěšnější Jícha, ale Jihlava se hned dostala do útočného pásma.

00:01

Oba týmy už nastupují na led. Zápas za malou chvíli začne.

HC Dukla Jihlava: Maláč (Wolf) – Dundáček, Bilčík, D. Kolář, F. Kočí, A. Dvořák, Haman, Chvátal – Peš, Skořepa (C), Šik – Harkabus (A), Miškář, Fronk – Beránek, Handl, Křehlík – Cachnín, Juda, V. Brož.
Trenér: Viktor Ujčík

HC Stadion Litoměřice: To. Král (Sklíba) – Jebavý (A), Aubrecht, Výtisk (C), Veber, Hampl, Holý (A), Černohorský – Válek, Jícha, Chlubna – Procházka, Kuťák, Slavíček – Ton, Kracík, P. Svoboda – Cikhart, Pártl, Gajda.
Trenér: Miroslav Přerost

Rozhodčí: Petružálek, Kostourek – Štofa, Polák.
Hezký večer z Pelhřimova. Po reprezentační přestávce je před námi 20. kolo Chance ligy. HC Dukla Jihlava se opět představí v Pelhřimově, kde tentokrát přivítá tým HC Stadion Litoměřice. Zápas odstartuje v 17:30.
HC Dukla Jihlava

Před reprezentační pauzou sehrála Dukla zápas na ledě Vsetína. Nejprve se v 8. minutě dostal do vedení Vsetín, ale Jihlavě patřila druhá třetina, která rozhodla. V 36. minutě se prosadil Patrik Miškář a pár vteřin před sirénou skóroval Tomáš Harkabus, který svým gólem zařídil červenožlutým vítězství 2:1. Po pauze se Jihlava představí v Pelhřimově, kde přivítá Litoměřice. Tento zápas odehrají hokejisté Dukly ve speciálních Army dresech, tak si to nenechte ujít.
HC Stadion Litoměřice

Litoměřicím po 19 kolech patří v tabulce šesté místo se ziskem třiceti bodů. Dosud poslední zápas sehrál tým Litoměřic doma proti Šumperku. V tomto utkání se domácím dařilo. Drakům nasázeli šest branek a zvítězili v poměru 6:3. V dalším kole je čeká souboj s Jihlavou, která je v tabulce na čtvrtém místě a Litoměřice ztrácí na Duklu pouhé dva body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

2:5

Branky a nahrávky: 59. Handl (Křehlík), 59. Peš (Handl, D. Kolář) – 9. Chlubna (Výtisk, Jícha), 25. Kuťák (Veber, Slavíček), 32. Kuťák (Veber, Procházka), 33. Jícha (Válek), 60. Holý

Rozhodčí: Petružálek, Kostourek – Štofa, Polák

Diváci: 576

05:38 JIH 2 Dundáček, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
08:47 LTM 0:1 Chlubna (Výtisk, Jícha)
18:18 LTM 2 Jícha, hákování
24:24 LTM 0:2 Kuťák (Veber, Slavíček)
27:59 JIH 2 Bilčík, držení hole
31:35 LTM 0:3 Kuťák (Veber, Procházka)
32:52 LTM 0:4 Jícha (Válek)
38:10 LTM 2 Válek, sevření puku rukou
58:03 JIH 1:4 Handl (Křehlík)