konec (3:0, 1:0, 3:0)

14.11.2022, 18:00 • RT TORAX ARENA, Ostrava • 20. kolo • Gabriela Juříková

Tipsport: 1.72 4.5 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tak toto byla jízda snů i zmaru! Podle úhlu pohledu obou týmů
Pro RT TORAX parádní odpověď na první vzájemné utkání sezóny a pro Slavii černá můra a první vysoká prohra pod novým trenérem.
Porubané si třetí třetinu vyloženě užívali a hned v druhé minutě navýšil vedení Aaron Berisha zametením puku ještě před slejdem Málka. O dvě minuty později předvedl lakrosovou fintu zpoza brány Dominik Hriníčko a mladého Romana Málka vyhnal z brankoviště. Tomáš Volevecký nabudil slavistickou obranu k lepší práci a inkasoval po odchytaných osmi minutách z hole Daniela Krenželoka, jenž si vyjel až do kruhu a taháčkem dostal kotouč mezi betony.
V závěru třetiny měla vícero možností skórovat Slavia, ale za Dolejšem zazvonila pouze tyč. Nakonec druhé čisté konto sezóny uhájil a to i za pomoci spoluhráčů v poli. (20:32:06)

59:37

Tyč po Všetečkově ráně zazvonila za Dolejšem.

58:49

Mrňa napadá rozehrávku Střondaly.

58:10

Všetečka s Žejdlem zkouší odčarovat Dolejšovi druhou nulu sezóny.

57:49

Do pásma zaváží puk Poletín, ale dlouho se Slavia v pásmu nezdrží. Hru otáčí Vildumetz.

57:10

Klikorka krouží s pukem v obranné třetině a hledá volného útočníka.

56:25

Vachovec míří mezi obránce a střela končí na zadním mantinelu.

55:48

Domácím zabránil skórovat Žovinec. Volevecký vykryl střelu Gřeše.

54:50

Nepovedená akce Šoustala s Šlahařem, kdy druhému jmenovanému puk projel mezi bruslemi, když stál sám v brankovišti.
Dnešní utkání sleduje 1 526 diváků.

53:40

Icing hostů.

52:50

Szathmáry napřáhl na střelu, ale puk mu z čepele sjel.

52:10

Pokus Kerna končí na betonech. Následná střela Růžičky se minula se třemi tyčemi.

51:50

51:50 Daniel KRENŽELOK - 7:0

51:50

Poruba právě vstřelila branku!
Dělovka DANIELA KRENŽELOKA prošla Voleveckému mezi betony. Asistence: Aaron Berisha a Jakub Šlahař.

51:22

Volevecký čelí střele Gřeše a dorážka Vachovce je uklizena do lapačky.

50:58

Hostům dnes nevychází vůbec nic.

50:06

Icing Poruby. Slavia přichází k pásmu velmi snadno.

7:0

Branky a nahrávky: 14. Vachovec (Krenželok), 19. Christov (Hrníčko), 20. Šoustal (Vachovec), 25. Šlahař (Pšurný, Voráček), 42. Berisha (Pšurný, Šlahař), 44. Hrníčko (Klimíček, Střondala), 52. Krenželok (Berisha, Šlahař)

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (O. Bláha) – Klimíček, Lemcke, Urbanec (C), Voráček, Sedlák, Krenželok, Mlčák – Gřeš, Vachovec (A), Šoustal – Šlahař, Pšurný (A), Berisha – Vildumetz, Toman, Karafiát – Christov, Střondala, Hrníčko.
Trenér: Jiří Režnar

HC Slavia Praha: Málek (44. Volevecký) – Klikorka, Matyáš, Žovinec, Roth, Hejda, Szathmáry, D. Němeček – Mrňa, Žejdl, Simon – Všetečka, Knotek (C), J. Brož – Havrda, Růžička, Kern – Pšenička, Poletín (A), Strnad.
Trenér: Daniel Tvrzník

Rozhodčí: Skopal, Vrba – Veselý, Peluha

Diváci: 1 526

02:09 POR 2 Hrníčko, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
13:06 POR 1:0 Vachovec (Krenželok)
18:25 POR 2:0 Christov (Hrníčko)
19:04 POR 3:0 Šoustal (Vachovec)
24:47 POR 4:0 Šlahař (Pšurný, Voráček)
31:31 POR 2 Berisha, podrážení
41:28 POR 5:0 Berisha (Pšurný, Šlahař)
43:09 POR 6:0 Hrníčko (Klimíček, Střondala)
43:09 SLA -Málek +Volevecký (Střídání)
51:50 POR 7:0 Krenželok (Berisha, Šlahař)