05.11.2022, 17:00 • Zimní stadion Písek • 14. kolo • Martin Dokulil

Tipsport: 1.8 4.6 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Králové tak zaslouženě vítězí konečným výsledkem 5:1. (18:56:40)
Nejlepší hráči zápasu Prášek a Had.

59:40

Vlci drží pásmo.

58:05

Písek právě vstřelil branku! Králové znovu udeřili, Matiášek našel volného LUKÁŠE VOLFA a ten nekompromisní střelou do horní části klece zakončil. Asistence: Jan Matiášek.

57:10

Andrle před brankou zamířil kousek mimo.

56:23

Po další střele znovu zasahuje brankář Vlků.

55:28

Hrakholski zamotal hlavu obraně, následný pokus vyrazil Horák mimo.

54:10

David Novák na další ránu reaguje vyraženým betonem.

50:09

Písek právě vstřelil branku! Králové přidávají další bod v přesilovce, Prášek našel JANA MATIÁŠKA a ten prostřelil Horáka. Asistence: Lukáš Prášek, Filip Novák.

46:00

Další rána v pásmu, Horák sklapl včas betony.

45:00

Špatnou rozehrávku Písku hosté nakonec nezužitkovali.

43:30

Další kombinace v podání Králů, puk po teči šel těsně mimo branky.

40:47

Písek právě vstřelil branku! Jihočeši na začátku třetí třetiny odskakují na rozdíl dvou branek. Matiášek nahrál LUKÁŠOVI PRÁŠKOVI a ten tvrdou ránou do horní části klece propálil brankáře hostů. Asistence: Jan Matiášek.

40:27

Matiášek mířil nad.

40:01

Druhá část je za námi a diváci se dočkali tří branek, dva zásahy zaznamenal Písek a jeden Vlci, takže po 40. minutách je stav 2:1.
Další třetina začne přibližně v 18 30 hod.

40:00

39:57

Filip Novák je poslední u puku a už čeká na konec třetiny.

39:00

Další nepřesnost, díky které se dostal sám na branku hráč Králů, ale tentokrát ho Horák pohotově vychytal.

38:24

Dušek pálil z pravého kruhu, beton brankáře Písku posílá hru do koutu.

37:42

Dudáček – 2 min., krosček.

36:19

Jihočeši se dostali znovu do hry v útočném pásmu, ale Horák v posledním minutách likviduje další povedenou pasáž soupeře.

35:15

Další šance v podání Králů, Horák první střelu vyrazil před sebe, následné dorážky dokázal dobře zlikvidovat.

35:08

Icing hostí.

33:20

Brokeš měl na hokejce vyrovnání, kdy se dostal sám před Davida Nováka, ale písecký brankář svůj tým podržel.

30:40

Vlci právě vstřelili branku! Je tu kontaktní branka, která hosty vrací zpět do boje. Folda našel v útočné třetině KRYŠTOFA BOUŘILA, ten vypálil z první nechytatelnou bombu, na kterou brankář nedokázal zareagovat. Asistence: Lukáš Folda.

28:57

Písek právě vstřelil branku! Jihočeši zvyšují náskok ve vlastním oslabení, Prášek se dostal do pásma, našel JANA MATIÁŠKA. Ten si najel na pravou stranu a zakončil přesně k tyči. Asistence: Lukáš Prášek.

28:35

Prášek vyvezl puk mimo ohrožení.

28:01

Hraholski – 2 min., hákování.

27:00

Pouzar dostal nabídku na pravou stranu, ale tentokrát zasáhla obrana.

26:00

Pavlů dvakrát vypálil od modré, oba pokusy vyčapal David Novák.

25:35

Hra přerušena po nahrávce rukou Písku.

25:20

Do dalšího tlaku se dostal Pouzar, kotouč letěl kus nad klec.

22:48

Pouzar dostal dobrou nabídku, ta končí na tyči.

20:57

Písek právě vstřelil branku! Je tu první změna skóre, kdy se k odraženému puku ve středním pásmu dostal LUKÁŠ PRÁŠEK, šel sám na Horáka, kterého blafákem překonává do horní části klece. Bez asistence.

20:01

První třetina skončila za stavu 0:0, zatím sledujeme rychlý a vyrovnaný hokej z obou stran, uvidíme co nám přinese další část.
Další třetina začne přibližně v 17 45 hod.

20:00

18:00

Další možnost pro domácí, Volf to zkusil, ale díky obraně soupeře puk na branku nešel.

17:27

Icing hráčů v modro-bílém.

17:00

David Novák předvedl další zákrok, kdy se před něj dostal soupeř a z bezprostřední blízkosti ho vychytal.

15:34

Po něm to zkoušel kapitán Písku, i jeho rána šla nepřesně.

14:55

Novotný se dostal mezi dva hráče, mířil vedle.

12:35

Jablonec pálil, F. Novák zablokoval bruslí a kotouč míří mimo.

11:20

Práškovo nadějný průjezd zneškodňuje obrana Vlků.

08:15

Folda se dostal do útočného pásma, zamířil do horní části, tam na něj čekala lapačka domácího brankáře.

07:09

Další střelu vyráží betonem D. Novák.

05:59

Icing Jablonce.

05:32

Bednařík nabruslil do pásma, kde na něj počkal zákrok Horáka.

03:55

Hosté měli další pokus, díky bloku Dudáčka puk končí v bezpečné zóně.

03:00

Domácí vyhazují pryč.

02:35

Kapička dostal nabídku na levý kruh, ale pálil znovu nepřesně.

01:49

Koupal – 2 min., hrubost.

00:49

Kapička se dostal k ráně, mířil hodně vedle klece.

00:02

Úvodní buly vyhrál Písek.

00:01

IHC Králové Písek: D. Novák (Kříž) – F. Novák, Dudáček, Kurfürst, Dvořák, Radoš "A", Hanus "A", Turek – Hollar, Macháček, Hrakholski, Prášek, Brož, Koupal, Andrle, Volf "C", Matiášek, Bednařík, Novotný, Pouzar.
Trenér: Tomáš Matušík

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Horák (Leško) – Bitman, Koutecký, Kollert, Had, Pavlů "A", Starý – Špaček, Jursa, Maďar, Kačírek, Foerster, Plíhal "C", Kapička, Dušek "A", Strnad, Folda, Brokeš, Bouřil.
Trenér: Jan Šuráň

Rozhodčí: Jílek – Rubáš, Tvrdík.
IHC Králové Písek
Jsou na 9. místě se 16 body. Ze 3 posledních kol prohráli až po nájezdech s Mostem 4:3, poté nestačili na Vrchlabí 5:2. Ve středečním boji přijel do Písku těžký soupeř z Chomutova a Králům se podařilo vyhrát v prodloužení 4:3.

HC Vlci Jablonec nad Nisou
Hostům patří 13. místo s 12 body. Z posledních 3 utkání vyhráli la ledě Vrchlabí 2:3 po prodloužení, v následujícím střetu nestačili na svém stadionu na Tábor a padli 3:15, na začátku listopadu jeli na led Letců, kde padli poměrem 9:3.

Vzájemné zápasy v roce 2015:

Písek x Jablonec – 2:6.

Jablonec x Písek – 1:5.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

5:1

Branky a nahrávky: 21. Prášek, 29. Matiášek (Prášek), 41. Prášek (Matiášek), 51. Matiášek (Prášek, Novák), 59. Volf (Matiášek) – 31. Bouřil (Folda)