3:0

konec (3:0, 0:0, 0:0)

05.11.2022, 18:00 • ZS HC Kobra Praha, Praha-Braník • 14. kolo • Tadeáš Podolka

Tipsport: 1.25 7.0 5.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání dnes dohráno nebude! Hrací plocha nebyla uznána jako způsobilá, a tak je to ode mě dnes ze stadionu v Braníku již vše! (19:25:58)
Uběhlo více než avizovaných 20 minut, téměř každý se zapojil do opravy ledu, ale zdá se, že je led stále nerovný...

První třetina by měla pokračovat přibližně za 20 minut, a to po další opravě ledu! Snad se již vydaří tuto nepříjemnost vyřešit.
Rád bych vám přinesl novější informace, ale stále se čeká na konec rozhovoru mezi hráči a rozhodčím.
Stále probíhá velmi čilá diskuze rozhodčích s oběma stranami, brzy bude vynesen verdikt.
Tomáš Šťastný a Vítěslav Bílek rozmlouvají s arbitry dnešního mače, osud zápasu je tak ve hvězdách.
Hokejisté obou týmů stále zkoumají nerovnost, ještě se nehraje.
Hráči Řisut už vyjeli na hrací plochu, nyní i hráči Kobry, utkání se zřejmě dnes dohraje.
Ledař branického stadionu zkouší vše možné, aby se díra zacelila. Byl využit i speciální sprej k jejímu zahlazení. Rozhodčím se ale stále led nelíbí.
Právě rozhodčí společně s hlavním koučem domácích Miloslavem Šebou kontrolují stav hrací plochy, snad bude ještě způsobilá.
Zápas by měl být opětovně zahájen přibližně v 18:40, zatím Pražané vedou o tři branky zásluhou Koldy, Petráka a Nováka. Ještě bude zbývat 19 sekund z trestu Michala Daniela, jenž nedávno přišel na Braník z Ústí nad Labem.

13:09

Po této pauze by mělo utkání pokračovat, na hřiště vyjede znovu rolba, která hrací plochu upraví ke způsobilosti. Fanoušci Řisut tuto vynucenou pauzu využili k tomu, aby negativně zhodnotili zdejší stadion.

13:09

Podle nejnovějších informací je nařízena patnáctiminutová přestávka, pak bude zkontrolován stav ledu.

13:09

Utkání je stále pozastaveno. Doufejme, že nebude odloženo pro tuto nerovnost, zřejmě díru.

13:09

Zdá se, že je v ledu nějaká neduha, která brání dalšímu pokračování hry. Rozhodčí nyní spravuje nerovnost na hrací ploše vrtačkou.

13:09

Bílek zavezl hrací předmět až za modrou čáru, tlak Buldoků je tak pozdržen.

12:59

Pittr rychle přikryl volný puk, který byl před ním, čímž zamezil jakémukoliv nebezpečí.

11:52

Pražané i v oslabení jeli ve třech proti jednomu, jenže si nedokázali přesně přihrát!

3:0

Branky a nahrávky: 4. Kolda (Svach, Petrov), 5. Petrák (Martínek, Tůma), 9. Novák (Straka)

HC Kobra Praha: Pittr (Kmec) – Tůma, Duda, Knesl (A), Ženíšek, Holý, Straka, Svach – Petrák, Petrov, T. Šťastný (C), Jedlička, Janča, Novák, Míšek, Martínek, Kolda, Ksandr, Daniel.
Trenér: Miloslav Šeba.

HC Řisuty: Šubrt (Pánek) – Řepka, Potechin, Janda, Strnad, Pokorný – Petráš, Bláha, Janeček, Rendla, A. Šťastný, Výrut, Chamrád, Sýkora, Křepelka, Okegawa, Bílek (C).
Trenér: Pavel Křepelka.

Rozhodčí: Hacaperka – Kučera, Sýkora.