6:3

konec (0:1, 1:1, 5:1)

03.11.2022, 00:30 • KeyBank Center, Buffalo • Jan Prošek

Tipsport: 2.52 4.28 2.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Buffalo vyhrává tento zápas díky povedené třetí třetině, ve které dokázalo vstřelit pět branek a otočit stav zápasu z 1:3 na 6:3. Obrovský herní výpadek Penguins budou fanoušci Pens dlouho rozdýchávat. (03:12:07)

59:58

Strhla se potyčka ve středním pásmu. Casey Mittelstadt a Josh Archibald.

59:53

59:53 Victor OLOFSSON - 6:3

59:53

Buffalo právě vstřelilo branku!
Do prázdné branky poslal puk VICTOR OLOFSSON. Asistence: Jacob Bryson.

59:43

Eric Comrie si výborně vybruslil v brankovišti a natáhl se po střele od modré čáry. Bude se vhazovat.

59:25

Hosté hrají znovu bez brankáře.

58:24

58:24 Kyle OKPOSO - 5:3

58:24

Zemgus Girgensons odvedl obrovskou práci v útočném pásmu, následně puk získal KYLE OKPOSO a jeho střela z otočky zapadla přesně do branky. Asistence: Zemgus Girgensons a Rasmus Dahlin.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Rickard Rakell tečoval spoluhráčovu střelu, puk kryje domácí brankář.

57:32

Hosté hrají v šesti.

57:24

Špatná domácí rozehrávka znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude v útočném pásmu Pittsburghu.

57:00

Rickard Rakell byl zcela volný před brankou, dostal přihrávku a zakončoval. Jeho rána končí vedle.

56:22

Hostující celek se pokouší hrát aktivně, tlačí se do zakončení, ale obrana Sabres je nyní hodně pozorná.

56:00

Kris Letang měl velkou šanci, po šikovné přihrávce spoluhráče trefil jen brankáře.

55:22

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině tohoto zápasu. Následně se píská ofsajd. Komernčí přestávka.

54:50

6:3

Branky a nahrávky: 39. Peterka (Power, Asplund), 44. Ta. Thompson (Dahlin, J. Skinner), 47. Olofsson (Power), 51. Tuch (Ta. Thompson, J. Skinner), 59. Okposo (Girgensons, Dahlin), 60. Olofsson (Bryson) – 7. Zucker (Malkin), 26. Archibald (Poehling, McGinn), 41. Guentzel (Letang, Malkin)

Buffalo Sabres: Comrie (Cra. Anderson) – Bryson, Dahlin (A), Clague, Power, Pilut, Fitzgerald – J. Skinner, Ta. Thompson, Okposo (C) – Peterka, Cozens, Tuch – Quinn, Mittelstadt, Olofsson – Girgensons (A), Krebs, Asplund.
Trenér: Don Granato

Pittsburgh Penguins: DeSmith (Jarry) – Dumoulin, Letang (A), M. Pettersson, Petry, P. Joseph, Rutta – Guentzel, Crosby (C), Rust – Zucker, Malkin (A), Rakell – Heinen, D. O'Connor, Kapanen – McGinn, Poehling, Archibald.
Trenér: Mike Sullivan

Rozhodčí: StPierre, L'Ecuyer – Cherrey, Baker

Diváci: 12 201

06:28 PIT 0:1 Zucker (Malkin)
25:50 PIT 0:2 Archibald (Poehling, McGinn)