03.11.2022, 18:00 • RT TORAX ARENA, Ostrava • 19. kolo • Gabriela Juříková

Tipsport: 1.67 4.5 3.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeji příjemný zbytek dne a báječný blížící se víkend.

Napočtenou!!!! (20:28:52)
Z RT TORAX ARENY to je dnes vše!
Děkuji Vám za pozornost a zvu Vás ke sledování zápasů České reprezentace U20 a U19, které se odehrají právě v Porubě od 9. listopadu.

S Chance ligou se potkáme až 14. listopadu, kdy Poruba hostí Slavii Praha.
Bojovná, střelecky vyrovnaná, avšak bezbranková, třetina ukončila utkání stavem 5:1.
Sokolov se rozhodně nesmí stydět za předvedenou hru!
Naopak!
Klobouk smekám, protože hráči Baníku sebrali všechny síly a třetí dvacetiminutovku odehráli ofenzívně a také zodpovědně do obrany. RT TORAX neměl tolik prostoru a asi i štěstí v zakončení. To ale neměl také v prvních šestnácti minutách první třetiny.

Suma sumárum, Poruba v předehrávce skolila Baník Sokolov v první třetině hattrickem Tomáše Šlahaře a upevnila si místo lídra Chance ligy. Pak už to bylo jen kdo s koho. Ondřej Bláha čisté konto nezapisuje díky jediné trefě do černého z hole Tomáše Tomka.

59:10

Hraje se víceméně kolem porubské branky. Domácí si ale chtějí udržet jednu z nejlepších obran ligy.

58:10

Po střele Švece se přerušuje. Bude se vhazovat po Bláhově pravé ruce.

57:20

Utkání se blíží ke konci. Sokolov ví, že se stavem již nic moc neudělá, přesto zbraně nepokládá. Pořád se dere do brány a snaží se o další radostnou událost.

56:58

Brodek byl mezi kruhy sám a odraženou střelu, kterou na gólmana vyslal Hudeček, na něj vyslal zpět. Michajlov možná ani nevěděl jak puk zkrotil.

56:19

56:10

Sokolov se výtečně brání a za nedlouho bude v plném počtu.

55:39

Sokolov hraje ve čtyřech.

55:09

Kombinace i za brankou se Porubě nedaří proměnit ve střelu. Dokonce se sama připravuje o pásmo.

54:52

Šlahařovu střelu má Michajlov ve výstroji.

54:19

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov:
Tomáš Tomek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

53:42

Minutu bude hrát Poruba přesilovku pět na tři.

53:39

Tomáš Vracovský – 2 min., podrážení.

53:06

Sokolov výborně blokuje střely a snaží se puk po odrazech od gólmana odpalovat ven.

52:43

Adam Rulík – 2 min., držení.

51:58

RT TORAX je po projetí modré čáry okamžitě tlačen na mantinely.

5:1

Branky a nahrávky: 13. Hudeček (Vildumetz, Brodek), 15. Šlahař (Pšurný, Berisha), 17. Šlahař (Šoustal, Vachovec), 19. Šlahař (Sedlák, Pšurný), 33. Vildumetz (Klimíček) – 34. Tomek (Zadražil, Osmík)

HC RT TORAX Poruba 2011: O. Bláha (Dolejš) – Klimíček, Lemcke, Voráček, Dluhoš, Sedlák, Mlčák, Hlaváč – Gřeš, Vachovec (C), Šoustal – Šlahař, Pšurný (A), Berisha – Vildumetz, Hudeček, Brodek – Christov, Karafiát, Hrníčko.
Trenér: Jiří Režnar

HC Baník Sokolov: Michajlov (Do. Král) – Jan Novák, Tomek, Pohl, Krutil, Weinhold, Rulík, Klejna – Vracovský, Kverka (A), Berka – Osmík, Zadražil, Švec – Jurčík (A), Rohan (C), Tomi – Ton, Vrhel, L. Stehlík.
Trenér: Martin Štrba

Rozhodčí: Petružálek, Rapák – Hanzlík, Kučera

12:13 POR 1:0 Hudeček (Vildumetz, Brodek)
14:53 POR 2:0 Šlahař (Pšurný, Berisha)
16:52 POR 3:0 Šlahař (Šoustal, Vachovec)
53:39 SOK 2 Vracovský, podrážení
54:19 SOK 2 Tomek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu