28.10.2022, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • 15. kolo • Anna Ardonová

Tipsport: 3.06 4.0 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Mějte krásný zbytek svátečního dne. (18:33:01)
Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Miroslav Indrák a Uvis Janis Balinskis.
Během poslední třetiny jsme neviděli ani gól, ale o dobrou hru nebyla nouze. V šanci byl Zikmund, který trefil pouze tyč, nicméně několik minut poté udělal velkou chybu a přesně přihrál volnému Šírovi. Šír ale šanci nevyužil a nesrovnal skóre. Liberec si ještě 1 minutu a 17 vteřin před koncem vylepšil hru odvoláním gólmana, navíc byl vyloučený Zikmund, ale ani to nevedlo ke srovnání skóre. Výsledek zápasu tak zůstal 3:2.

59:50

Kladno nedokázalo vyhodit, i když vyhrálo buly.

59:46

Liberec si ještě zlepší svoji výhodu.

59:45

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
Ladislav Zikmund – 2 min., podrážení.

59:00

Melka zabránil střele a puk se tak odsunul do středního pásma.

58:50

Odpískáno zakázané uvolnění Kladna a tak se hra opět vrací před Bowa.

58:43

Branka hostů zůstává prázdná.

58:43

Oddechový čas pro tým Bílí Tygři Liberec.

57:38

Slováček ztratil puk na modré.

57:18

Kladnu je odpískán ofsajd a tím se hra přesouvá do střední třetiny.

56:42

Procházkovi vyletěla rukavice do vzduchu a ten se skácel k zemi. Vylučovat se ale nebude.

55:57

Liberec ale puk dostává pryč z pásma.

55:47

Kladno má možnost navýšit svoje vedení, protože si zahraje 13 vteřin hru pěti proti třem.

55:47

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Michael Frolík – 2 min., hákování.

54:09

Šír získal puk na modré a v přečíslení s Vlachem ujížděl na branku Kladna. Vlachovi ale nesedla střela a Kladno tak mělo velké štěstí.

54:00

Jan Ordoš – 2 min., sekání.

3:2

Branky a nahrávky: 8. Indrák (Slováček), 21. Brodecki (Plekanec), 29. Klepiš (M. Procházka) – 4. Balinskis (Vlach, Šír), 16. Birner (Melancon, Frolík)

Rytíři Kladno: Bow (Brízgala) – Slováček, Dotchin (A), Ticháček, Sotnieks, Cibulskis, Kehar, Babka – Bláha, Plekanec (C), Filip – Michnáč, Klepiš, Zikmund (A) – Melka, Indrák, M. Procházka – Beran, Machač, Brodecki.

Bílí Tygři Liberec: Kváča (Neužil) – Balinskis, Melancon, Vitásek, Štibingr, Derner, J. Dvořák, Rosandić – Birner (A), Filippi, Frolík – Faško-Rudáš, A. Najman, Rychlovský – Flynn, Jelínek (C), Ordoš – Vlach, Šír (A), Dlouhý.

Rozhodčí: Pražák, Sýkora – Lhotský, Ondráček