Mostečtí Lvi – HC Slovan Ústí nad Labem

1:7

konec (0:2, 0:4, 1:1)

22.10.2022, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 10. kolo • Petr Pracný

Domácí se přeci jen také dočkali. Ve třetí třetině udeřil Milan Böhm. 1:6. Hattrick dokonal posléze Kale Costa, který je dnes k neudržení. Za protesty si vysloužil domácí kapitán Aleš Havlůj 2+10+OK. Pro něj zápas skončil. Zápas také poté skončil pro Tomáše Urbana, který dostal 2+2+2+10 za nasčítané fauly. Domácí hráči tak nenechali řádně oslavit narozeniny vedoucího mužstva Daniela Šoustka, pro kterého mají příchuť pelyňku. Ovšem nutno podotknout, že hostující hráči trénují na základě profesionálních smluv dvoufázově, zatímco domácí hráči první fázi tréninku tráví v práci. Nic to nesnižuje na kvalitě hry hostů, před kterými nelze než smeknout. To je z Mostu vše a přejeme hezký večer. (19:48:25)

58:37

Emoce snad již opadli a utkání se dohraje v klidu

56:26

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI:
Urban – 10 min. osobní trest, nesportovní chování, odpyká Smolka,
Urban – 2 min., hrubost + 2 min., nesportovní chování + 2 min., sekání.

54:51

Přihrávka na teč pro Jaroslava Roubíka v brance nekončí, ani následná akce Lukáše Kučery ne

48:14

Do útočné třetiny nasprintoval Martin Mical, zakončil, ale David Stahl je pozorný

45:56

Havlůj – 2 min. + 10 min. osobní trest + OK, nesportovní chování, odpyká Böhm.

45:56

45:56 COSTA - 1:7

45:56

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku! KALE COSTA je k nezastavení. Střílí další branku. Asistence: Pavel Kordule

1:7

Branky a nahrávky: 42. Böhm (Urban, Hofmann) – 6. Rudovský (Roubík, Berčík), 18. Tůma (Costa, Trefný), 27. Kordule (Costa, Tůma), 30. Costa (Záruba, Trefný), 32. Costa (Kordule, Záruba), 33. Rudovský (Vacík), 46. Costa (Kordule)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kubík) – Urbánek, Havlůj (C), Steinocher, Kroupa, Šesták, Havlík, Hofamnn – Písařík, Řehoř, Mical – Smolka, Kýhos (A), Procházka – Nedrda, Böhm, Urban
Trenér: Vladimír Kýhos, Petr Rosol

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Cikánek) – Vacík, Drtina (A), Funk, Záruba, Polata, Trefný (C) –Kučera, Damašek, Daniel – Tůma (A), Berčík, Roubík – Costa, Rudovský, Prošek – Kordule, Bartoš

45:56 UNL 1:7 Costa (Kordule)
45:56 MOL 2+10+20 OK Havlůj, nesportovní chování+nesportovní chování+nesportovní chování, odpyká Böhm
50:44 MOL 2 Urban, napadení
54:32 MOL 2 Havlík, krosček
55:47 UNL 5+20 OK Trefný, bitka+bitka