po prodl. (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)

22.10.2022, 01:30 • FLA Live Arena, Sunrise • Tomáš Reiner

Tipsport: 2.36 4.27 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:39

Matthew Tkachuk byl vyloučen na dvě minuty za sekání, ale ještě dostal dvě minuty za hrubost. Victor Hedman dostal dvě minuty za sekání. Přesilová hra Tampy Bay.

49:35

Panthers ihned po gólu znovu faulují. Tentokrát dostal dvě minuty za podrážení obránce Radko Gudas.

46:54

Carter Verhaeghe není v dnešním zápase příliš vidět a navíc nyní dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

43:47

Erik Černák propadl na útočné modré čáře a poté musel faulovat. Jasné dvě minuty za nedovolené bránění.

39:00

Ross Colton usedl na trestnou lavici poté, co byl vyloučen na dvě minuty za krosček. Přesilová hra.

33:24

Brandon Montour dostal dvě minuty za hrubost, zatímco Brandon Hagel za nesportovní chování. Hra 4 na 4.

28:01

Matthew Tkachuk se ocitl u hrazení pod tlakem a vyhodil puk přes ochranné sklo. Dvě minuty za zdržování hry a čtvrtá přesilová hra pro hráče Tampy.

23:32

Na domácí straně ovšem zbytečně fauloval za bránou Lightning Sam Bennett a dostal trest za podrážení.

23:06

Brandon Hagel byl vzápětí vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Panthers mají třetí přesilovou hru.

13:04

Patric Hörnqvist zbytečně sekl protihráče ještě předtím, než puk dopadl na led, a dostal dvě minuty. Sekání.

12:46

Sam Bennett měl v úvodu zápasu několik šancí, nyní ale dostal dvě minuty za podrážení. Přesilová hra Lightning.

07:35

Anton Lundell zaparkoval před bránou Tampy a Michail Sergačjov ho zezadu srazil krosčekem k ledu. Další přesilová hra pro Panthers. Nejprve reklamní přestávka.

04:51

Nikita Kučerov zbytečně fauloval v útočném pásmu a dostal dvě minuty za podrážení. První přesilová hra.

2:3

Branky a nahrávky: 16. M. Tkachuk (Montour, Forsling), 36. Balcers (M. Tkachuk, Montour) – 14. Stamkos (Kučerov, Hedman), 50. Point (Kučerov, Sergačjov), 63. Point (Stamkos, Perry)

Florida Panthers: Bobrovskij (Knight) – Montour, Forsling, Kiersted, M. Staal, Gudas, Mahura – Reinhart, Barkov (C), Verhaeghe – Balcers, Bennett, M. Tkachuk (A) – White, Lundell, Luostarinen – Hörnqvist (A), Cousins, Lomberg.
Trenér: Paul Maurice

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Elliott) – Černák, Hedman, Perbix, Sergačjov, P. Myers, Cole – Kučerov, Point, Hagel – Naměstnikov, Stamkos (C), Killorn (A) – Perry (A), Paul, Colton – Maroon, Bellemare, Koepke.

13:04 FLA 2 Hörnqvist, sekání
15:48 FLA 1:1 M. Tkachuk (Montour, Forsling)
23:06 TBL 2 Hagel, nedovolené bránění
23:32 FLA 2 Bennett, podrážení
28:01 FLA 2 M. Tkachuk, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
33:24 FLA 2 Montour, hrubost