HC Dynamo Pardubice – HC Litvínov

5:2

konec (0:1, 3:1, 2:0)

22.10.2022, 13:00 • Enteria arena, Pardubice • 16 • 16. kolo • Zuzana Miřatská

Ve třetí třetině byl k vidění dvě branky Pardubic, o oba góly se postaral Dominik Pavlata. Dynamo tak vítězí na domácím ledě 5:2. (15:06:40)

59:51

Dynamo právě vstřelilo branku!
Dynamo upevnilo svoji výhru vyhozením do prázdné brány, o vyhození se postaral DOMINIK PAVLATA.

59:20

Vypadá to že v tomto zápase zvítězí Pardubice.

58:41

Sydorenko vystřelil z mezikruží, Čermák schoval střelu do lapačky.

57:29

Na modré byl podražen jeden z domácích hráčů, ale vylučovat se nebude.

56:31

U kotouče jsou hosté.

55:30

55:09

Dynamu se nedaří vytvořit si větší šanci.

54:29

Litvínov se osvobozuje.

53:29

Vyloučení v týmu HC Litvínov:
Tadeáš Svoboda – 2 min., nesportovní chování.

53:25

Fiala vystřelil od modré, ale Čermák střelu vyrazil.

52:18

Kalužík vystřelil z pravého kruhu, mimo.

51:09

Fiala zpoza branky nahrával na modrou Gromadzimu, ten ale přihrávku nezpracoval.

50:22

Kalužík byl tvrdě naražen na mantinel.

49:57

Vopat vyslal střelu od modré, Matěcha ji vyrazil betony.

48:44

48:21

Litvínovu se zatím nedaří udržet na kotouči.

47:43

Další únik v oslabení, tentokrát Sydorenko střílel z pravého kruhu, ale Čermák schoval puk do lapačky.

46:55

Pavlata se ve vlastním oslabení dostal do útoku, ale Čermák střelu vyrazil.

46:42

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Dominik Vachun – 2 min., podrážení.

46:39

Po zásahu Matěchou vznikla před ním mezi hráči menší potyčka.

45:51

Helikar se s kotoučem za Matěchou.

44:38

Fiala zavážel kotouč do útočného pásma, ale byl zablokován jedním z hostujících obránců.

43:59

Do samostatného úniku se dostal Danielčák, Matěcha předvedl parádní zákrok.

42:58

Pardubice jdou do dvoubrankového vedení. Fiala nahrával do mezikruží DOMINIKU PAVLATOVI, který propálil vše.

42:21

Beran si najel před Matěchu, ten ale jeho pokus zastavil.

41:45

Novotný vystřelil z mezikruží, ale mimo.

41:19

Hra je přerušena kvůli zakázanému uvolnění.

40:10

Pardubice zaváží kotouč před Čermáka.

40:01

Ve druhé třetině bylo k vidění plno branek, nejdříve ze začátku třetiny Litvínov přidal druhou branku. Ve 33. minutě domácí kapitán Chabada dal první branku Dynama. Poté Pardubice přidaly ještě dvě branky, zásluhou Novotného a Kalužíka. Po dvou třetinách tak Dynamo vede 3:2.

40:00

39:29

Slavík vystřelil na Matěchu, ten zasáhl lapačkou.

37:54

Dynamo jde do vedení, do přečíslení dva na jednoho se dostal Gromadzki s TADEÁŠEM KALUŽÍKEM, nejdříve střílel Gromadzki a puk se odrazil ke druhému jmenovanému, a ten zakončoval do prázdné brány.

36:36

Hráči bojují o puk ve středu kluziště.

35:53

Špaček zavezl kotouč do útočného pásma, ale Matěcha byl na vše připraven.

35:11

Do útoku jde Helikar, ale jeho střela šla mimo.

34:13

Je vyrovnáno! ADAM NOVOTNÝ s Burdou si najeli před Čermáka, a první jmenovaný dokázal rychlou střelou překonat hostujícího brankáře.

32:48

Pardubice snižují, kdy od modré počkal na správnou chvíli ONDŘEJ CHABADA, který prostřelil Čermáka.

31:53

Litvínov hraje ve čtyřech.

31:20

Jakub Bednařík – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě.

31:08

Sydorenko chtěl nahrávat svému spoluhráči, ale do střely vložil hůl jeden hostující hráč.

30:11

Chabada nahrával před branku Kalužíkovi, který střelu tečoval, ale gól z toho není.

29:21

Matěj Hora – 2 min., podrážení.

28:49

Bystřický střílel od modré, ale střela byl sražena.

27:50

27:09

Štetka pálil z pravého kruhu, ale střela šla mimo.

26:36

25:48

Radek Vyhlídal – 2 min., nedovolené bránění.

24:52

Helikar nahazoval kotouč před Čermáka, ten puk raději schoval do lapačky.

24:25

Tvrdík vyslal od modré tvrdou střelu, ta však skončila v ochranné síti.

23:34

Gromadzki se ocitl sám před Čermákem a vystřelil, pouze do zadního mantinelu.

22:28

Pavlata střílel z mezikruží, ale mimo.

21:38

Pardubice se snaží vzít Litvínovu puk.

20:38

Litvínov právě vstřelil branku!
Litvínov jde do dvoubrankového vedení, kdy se k dorážce dostal JAN VOPAT, který neměl problém zakončit. Asistence: Marek Slavík a Tom Danielčák.

20:19

Litvínov jde do útoku, jmenovitě Dudáček.

20:01

Ze začátku první třetiny byly více aktivnější Pardubice, nechtěly pustit litvínovské hráče k puku. Ve dvanácté minutě, ale před Matěchu projel Postl se Špačkem, a druhý jmenovaný poslal hosty do vedení.

20:00

19:26

Rájek střílel od modré, pouze do ochranné sítě.

18:36

Kalužík nahrával před branku svému spoluhráči, ten byl zablokován jedním z hostujících hráčů.

17:21

Hra je přerušena kvůli zakázanému uvolnění, vhazovat se bude před Čermákem.

16:33

16:16

Pavlata vystřelil tvrdou ránu z levého kruhu, pouze do brankáře.

15:31

Sydorenko střílel z mezikruží, ale mimo.

15:06

Pavlata to zkoušel z ostrého úhlu, Čermák střelu zastavil.

14:32

Václav Hynek – 2 min., vražení na hrazení.

13:29

Hora střílel od modré, Matěcha střelu zastavil.

13:02

Štetka bojuje o puk za brankou.

11:19

Litvínov jde do vedení. Do útočného pásma měl problém se dostat a když se Postl se Špačkem dostali před Matěchu využili toho, první jmenovaný nahrával JÍŘÍMU ŠPAČKOVI, který zakončoval

10:46

Werner přihrával Slavíkovi, který střílel, ale Matěcha střelu vyrazil.

09:29

Pardubický Bárta vystřelil z levého kruhu, Čermák střelu vyrazil betony.

08:30

Štetka nahrával před branku Pavlatovi, ten však přihrávku nezpracoval.

07:28

Koudelka pálil od modré, ale mimo.

06:45

V rohu kluziště vznikla mezi dvěma hráči menší bitka, ale vylučovat se nebude.

06:07

Hynek projel do útočného pásma, kde mu jeden z pardubických obránců sebral puk.

04:56

Pardubice nechtějí pustit Litvínov k puku.

03:41

Bárta nahazoval puk před hostujícího brankáře, ale nebyl tam nikdo z jeho spoluhráčů na teč.

02:30

Chabada střílel od modré, střela ale nedoletěla k Čermákovi.

02:05

Hráči bojují o puk v rohu kluziště.

01:35

Burda zavezl kotouč před Čermáka, kde o něho byl obrán.

00:23

Vyhlídal nadvakrát dorážel puk za záda Matěchy, ten střelu zastavil.

00:02

Úvodní vhazování vyhrál Litvínov.

00:01

Oba týmy už nastupují na ledovou plochu.

HC Dynamo Pardubice: Matěcha (Borovička) – Tvrdík, Helikar, Koudelka, Bárta, Rájek, Chabada (C), Vachun – Kubíček, Burda, Štetka (A), Sydorenko, Fiala, Tomas, Novotný, Pavlata, Kalužík, Paleček, Gromadzki
Trenér: Jiří Malinský

HC Litvínov: Čermák (Klika) – Werner, Hynek, Dudáček, Bystřický, Vyhlídal, Hora – Beran, Vopat (C), Dej, Špaček, Slavík (A), Postl, Ščislák, Danielčák, Bednařík, Ekrt, Svoboda
Trenér: David Kočí.
Pardubičtí junioři ve včerejším zápase uvítali na domácím ledě Karlovy Vary, kde prohráli jen o jednu branku. Dynamu se nepodařilo dát ani jednu branku. V sobotu je čeká opět doma další soupeř a to Litvínov, dokáže proti němu vyhrát?

Litvínovu se v posledních zápasech moc nedaří. Junioři Litvínova prohráli čtyřikrát v řadě. Poslední zápas, kde Litvínov prohrál byl včera na ledě Hradce 4:3. Dokáže dnes Verva přerušit sérii proher?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

5:2

Branky a nahrávky: 33. Chabada (Štetka), 35. Novotný (Burda, Kubíček), 38. Kalužík (Gromadzki), 43. Pavlata (Fiala, Štetka), 60. Pavlata – 12. Špaček (Postl, Beran), 21. Vopat (Slavík, Danielčák)

HC Dynamo Pardubice: Matěcha (Borovička) – Tvrdík, Helikar, Koudelka, Bárta, Rájek, Chabada (C), Vachun – Kubíček, Burda, Štetka (A), Sydorenko, Fiala, Tomas, Novotný, Pavlata, Kalužík, Tomas, Gromadzki

Trenér: David Kočí

Rozhodčí: Veselý, Glanc – Zíka, Hnát.

11:19 LIM 0:1 Špaček (Postl, Beran)
14:32 LIM 2 Hynek, vražení na hrazení
20:38 LIM 0:2 Vopat (Slavík, Danielčák)
25:48 LIM 2 Vyhlídal, nedovolené bránění
29:21 LIM 2 Hora, podrážení