4:5

po s.n. (1:2) (2:0, 0:2, 2:2 - 0:0)

16.10.2022, 16:30 • ZŠ Michalovce • 10. kolo • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 1.91 4.48 3.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nové Zámky boli štyri sekundy od troch bodov, nakoniec sa musia uspokojiť s dvomi. Nájazdovú detektívku rozlúštil Johnson.

Michalovce vyhrávali 2:0 i 3:2, na body to ale nestačilo. (19:17:39)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC MIKRON Nové Zámky.
Autorom víťazného gólu je BENJAMIN JOHNSON.

Samostatné nájazdy začínajú.
Ani 65 minút nestačilo na určenie víťaza. Po krátkej úprave ľadu tu máme individuálnu lotériu.

65:00

Predĺženie sa skončilo.

64:46

Dohrávať sa bude v strednom pásme, pred nami rozstrel v podobe samostatných nájazdov.

64:08

Michalovčania bleskovo vtrhli do ofenzívnej tretiny, veľa škody ale nenarobili.

63:53

Mení sa to až teraz, vhadzovať sa bude po pravici Vošvrdu.

63:20

Netradičný formát 4 na 4 v predĺžení pokračuje.

63:01

Domáci v plnom počte.

62:50

Hammond získal niekoľko sekúnd k dobru, ani táto presilovka nebude využitá.

62:33

Jackson z pravého kruhu míňa vytýčený cieľ.

62:18

Puk je ale ďaleko od Vošvrdu.

62:01

Mišiak späť na ľade, Býci s krátkou presilovkou štyroch proti trom.

61:29

Pri hre traja na troch Kantor vymrštil betón a vykopol bránu zo svojho miesta. Počujeme piskot z tribún, na vylúčenie to v žiadnom prípade nie je.

61:01

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce:
Zach Osburn – 2 min., krosček.

60:39

Zabusovs blízko hetriku, dvojgólový strelec napol sieť iba zboku.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Štyri góly v tretej tretine víťaza nepriniesla. Predĺženie začnú v početnej výhode domáci hráči.

59:56

Dukla Michalovce dala gól! Býci neuniesli tlak súpera a päť sekúnd pred koncom PATRIKS ZABUSOVS svojím druhým zásahom posiela duel do predĺženia. Bolo to takmer v páde, ale krídelník druhého útoku to zvládol výborne.

Asistencia: Zach Osburn.

59:38

Michalovce znovu vyhnané do stredného pásma.

59:21

Až teraz Vošvrda odchádza na striedačku.

58:56

Novozámčania hrajú za bránou súpera, robia to rutinérsky.

58:40

Bjalončík si nedal pozor na nahodenie, je z toho icing.

58:11

Brankár hostí vytriasol puk z lapačky, čím nedovolil buly vo vlastnom pásme.

57:44

Kantor bez väčších problémov chytá koncovku z pravej strany.

56:47

Michalovské tribúny spokojné nie sú. Stále je čas s tým niečo urobiť.

56:04

HC Nové Zámky dali gól! ROBERT LOCKWOOD JACKSON sa bleskovo dostal do útočného pásma. Zakončenie a gól! Hostia v dueli prvýkrát vedú! Celú akciu pritom načal brankár Kantor.

Asistencie: Benjamin Johnson, Pavel Kantor.

55:38

Lee nahadzoval od modrej, pred bránkoviskom nastal zmätok. Farley ho nepotrestal.

55:26

Icing Michaloviec.

55:00

Začína sa nám záverečná päťminútovka riadneho hracieho času. Sústredia sa tímy na ubránenie jedného bodu alebo uvidíme bitku o body tri?

53:59

Farleyho bejzbalová koncovka, puk letel tesne nad!

53:37

Filip Vašaš – 5 min. + DKZ, hrubosť.

Martin Chovan – 5 min. + DKZ, hrubosť.

52:46

HC Nové Zámky dali gól! Tomáš Vošvrda sa presúval od tyčky k tyčke, ale ľavú žŕdku si úplne nepokryl. Strela Ligasa sa odrazila do bránkoviska za Vošvrdu, BENJAMIN JOHNSON ju bezprostredne poslal do siete.

Asistencia: Branislav Ligas.

52:11

Na druhej strane sa Michalovciam ofsajd píska.

51:56

Avizované postavenie mimo hry Nových Zámkov.

51:20

Hráme dlhšie bez prerušenia, čas rýchlo ubúda.

50:29

Zlomená hokejka za bránou Vošvrdu narobila domácim problémy. Nechcený predmet vo finále s osudom duelu nezamiešal.

50:08

Zlá rozohrávka východniarov, na ich šťastie muška Novozámčanov nebola podľa predstáv.

48:55

Tri sľubné kontry Dukly v jednej minúte, prsty v nich mal Suja i Bjalončík. Dva ešte v oslabení, ale skóre sa nemení!

48:41

47:27

Michalovce sa oslobodili, inkasovaný gól hostí zaskočil.

46:41

Igor Safaralejev – 2 min., podrazenie.

46:19

Zakázané uvoľnenie domácich.

45:50

Safaralejev nachádza iba betón Kantora, od ktorého sa puk odráža do rohu klziska.

45:16

Najprv Šišovský a potom Mišiak mohli okamžite reagovať. Skvelý Vošvrda, ktorému pomohli aj obrancovia!

45:02

Dukla Michalovce dala gól! PATRIKS ZABUSOVS schoval strelu za protihráča a prekvapil Kantora, ktorý toho veľa nevidel. Zemplínčania zase vo vedení.

Asistencie: Ivan Glazkov, Christián Michalčin.

43:19

Zmenilo sa to až teraz. Kantor prikrýva puk v náručí, bude sa vhadzovať po jeho ľavici.

42:41

Domáci puk iba nastreľujú na zadný mantinel, pretože po celom striedaní im nezostávajú sily na útočenie.

41:48

Michalovce na začiatku tretej časti mierne pod tlakom.

41:10

Nové Zámky rozbehnuté do kontry, moment prekvapenia sa prvým vedúcim gólom hostí neskončil.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Michalovce stratili dvojgólové vedenie, pred záverečnou časťou hry je všetko otvorené.

Tretia tretina sa začne približne o 18:16.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:56

HC Nové Zámky dali gól! Štyri sekundy pred prestávkou vyrovnáva na 2:2 ANDREJ HATALA.

Asistencie: Martin Mišiak.

38:00

Hostia v plnom počte.

37:05

Pavlovs opečiatkoval žrď Kantorovej brány, mohlo byť 3:1!

36:00

Branislav Ligas – 2 min., krosček.

32:35

Pred domácimi bola na sekundu odkrytá brána, gól z toho nie je!

32:16

31:39

Safaralejev z vrchu pravého kruhu tesne minul bránku Kantora!

31:08

Nie je to ideálna presilovka. Chýba tomu väčší pohyb, Novozámčania sa poľahky oslobodili.

30:16

Martin Chovan – 2 min., sekanie.

29:58

Pozor, avizované vylúčenie na strane hostí. Jeden z Novozámčanov je bez hokejky, teoreticky sledujeme hru šiestich na štyroch.

28:04

HC Nové Zámky dali gól! Už predchádzajúca presilovka niečo naznačovala. Gól padá až teraz, keď ROBERT LOCKWOOD JACKSON dostal pas na pravý kruh, nikto ho nebránil. Dostatok času i priestoru na zamierenie, je znížené.

Asistencie: Mike Lee.

27:31

Vitalijs Pavlovs – 2 min., nedovolené bránenie.

27:11

26:43

Kozák napriahol z ľavej strany, Vošvrda nebol dvakrát istý. Pomohli mu jeho obrancovia.

25:49

Kombinácie Novozámčanov, chýba tomu väčšia rýchlosť.

25:11

Miroslav Macejko – 2 min., podrazenie.

24:51

Samostatný únik Ondrušeka, polovysoké zakončenie... A Vošvrda včas vymrštil pravý betón!

24:23

Solídny tlak Michaloviec, ktoré zvládajú prestriedať a udržať útočné pásmo.

23:06

Michalčin to mieril od modrej veľmi solídne, puk zastal medzi kruhmi.

21:15

Po zmene strán začíname aktívne na oboch stranách.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Michalovce potrestali chyby súpera a vedú nad Novými Zámkami 2:0. Hostia nevyužili dve presilovky, sami v oslabení inkasovali.

Druhá tretina sa začne približne o 17:21.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:26

Zakázané uvoľnenie Nových Zámkov.

18:43

Vlna nevôle na domácej strane, fanúšikovia si pýtali ďalšie vylúčenie.

17:56

Dukla Michalovce dala gól! Už sa zdalo, že presilovka sa skončí bez gólu. Nakoniec zahralo svoju úlohu aj šťastie, keď pokus PETRA BJALONČÍKA prepadol cez Kantora!

Asistencia: Matúš Paločko.

17:07

Vašaš si nepotykal s pukom na modrej čiare. Domácich to dostalo pod tlak a prišli o pásmo.

15:58

Martin Barto – 2 min., faul lakťom.

15:05

Bekhendová šanca aj na opačnej strane, Kantor zatiahol roletu.

14:24

14:16

Ešte sa Novozámčania usadili v útoku, chýba tomu strelecké zakončenie.

13:40

Obrovská šanca Býkov, Vošvrda neinkasuje. Druhá presilovka hostí je ale rozhodne lepšia ako prvá.

12:24

Adam Lapšanský – 2 min., nedovolené bránenie.

11:38

Chovan pálil spomedzi kruhov, priestor troch žŕdok minul!

09:43

09:02

Viac sa dokonca hrá v tretine hostí. Do konca početnej výhody ešte 40 sekúnd.

08:18

Zatiaľ je to veľmi slabá presilovka v podaní Nových Zámkov.

07:43

Patriks Zabusovs – 2 min., nedovolené bránenie.

07:31

Otvoril sa priestor na brejk, Lapšanský sa finálnej prihrávky od Zabusovsa nedočkal.

07:19

Hatalovo nahodenie od modrej, odrazený puk sa dokĺzal až k mantinelu.

07:00

Hluchšia pasáž duelu, čakáme na impulz.

06:16

Zakázané uvoľnenie aj na opačnej strane.

05:53

05:28

Bjalončík dostal puk do jazdy, švihom chcel nasadiť "teplomer". Nepodarilo sa.

05:10

Na hokejkách oboch tímov viacero nepresností.

04:26

Býci sa dostali za svätyňu súpera, tam ale nevymysleli nič.

03:52

Buc v druhej slušnej príležitosti, Kantor ho zoči-voči vychytal!

03:31

Safaralejev vystrelil z pravej strany, trafil len zadný mantinel.

02:38

Ďalší zaujímavý pokus hostí, začíname vo vysokom tempe.

02:01

Nové Zámky nezostávajú bez slova. Vošvrda zasahovať nemusel.

01:19

Kantor musel byť znovu v pozore. Michalovce zatlačili na súpera, akoby prehrávali krátko pred koncom.

00:45

Dukla Michalovce dala gól! To bolo bleskové! Strela od modrej, pred bránou sa výborne pohyboval DÁVID BUC, ktorý puk tečuje za chrbát Kantora!

Asistencie: Jakub Suja, Christián Michalčin.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HK Dukla Ingema Michalovce: Vošvrda (Škorvánek) – Glazkov, Michalčin, Hammond, Osburn, Macejko, Stripai – Safaralejev, Suja, Buc – Zabusovs, Pavlovs, Lapšanský – Žitný, Bjalončík, Paločko – Vašaš, Galamboš, Chalupa
Tréner: Thomas Patrick Coolen

HC MIKRON Nové Zámky: Kantor (Ovečka) – Lee, Hatala, Kozák, Chovan, Roman, Ligas, Babeliak, Knižka – Števuliak, J. Mikúš, T. Mikúš – Jackson, Johnson, Farley – Mišiak, Ondrušek, Šišovský – Faith, Barto, Klempa
Tréner: Gergely Majoross

Rozhodca: Kalina, Smrek – Bogdaň, Ordzovenský – Gajan st.
Šieste Michalovce majú po deviatich kolách na konte 12 bodov. V piatok porazili futbalovým výsledkom vonku Liptovský Mikuláš 1:0.

Nové Zámky sú v tabuľke druhé s 19 bodmi a o skóre pred Zvolenom. Býci idú do nedeľňajšieho duelu po domácej prehre s Banskou Bystricou 1:3.
Vážení diváci, vitajte pri textovom online zo zápasu 10. kola Tipos Extraligy medzi HK Dukla Ingema Michalovce a HC MIKRON Nové Zámky.

Stretnutie sa začne o 16:30.

4:5

Branky a nahrávky: 1. Buc (Suja, Michalčin), 18. Bjalončík (Paločko), 46. Zabusovs (Glazkov, Michalčin), 60. Zabusovs (Osburn) – 29. Jackson (Lee), 40. Hatala (Mišiak), 53. Johnson (Ligas), 57. Jackson (Johnson, Kantor), rozh. náj. Johnson