konec (2:0, 0:3, 0:2)

16.10.2022, 04:00 • SAP Center, San Jose • Natálie Poláčková

Tipsport: 2.12 4.09 2.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Statistiky
Střely na bránu: 26 – 25 | Přesilová hra: 0/3 – 0/2 | Trestné minuty: 6 – 18 | Oslabení: 0/2 – 2/3

3. Jack Johnson (CHI) 0+1 (06:59:29)
Neskutečný obrat se povedl hostujícímu celku, který po první třetině prohrával 0:2. Pak ale přišli dva góly v oslabení a právě ty dnešní zápas rozhodli. V poslední třetině ještě vedení Blackhawks navýšili Taylor Raddysh a Jason Dickinson. Domácím už se prosadit nepodařilo a dnešní zápas tak ovládlo Chicago.

59:44

Hru ještě přerušil ofsajd.

59:35

Ani jeden tým už nic nevymýšlí a pouze v rámci pravidel dohrávají zápas.

58:40

Ještě přichází střela hostů, ale ta končí mimo bránu.

57:45

Tohle už si Chicago zajisté pohlídá. Chvíli to vypadalo, že Sharks přeci jen odvolají gólmana, ale nakonec Lahkonen zůstává v bráně.

57:01

Domácí se stále snaží dohnat svou ztrátu, ale nedaří se jim usadit v útočném pásmu a dostat k tolik potřebné střele.

56:05

Kahkonen přerušuje hru lapačkou.

55:55

Chicago se usazuje v útočném pásmu. Střela Nieta končí v ochranné síti a hra je přerušena.

55:11

Ačkoliv je dnešní zápas prakticky rozhodnutý, tak domácí ce stále snaží najít další recept na Mrázka.

54:25

Hru přerušuje zakázané uvolnění zapříčiněné nepřesnou přihrávkou.

53:52

Domácí přečkali oslabení s přehledem. Dokonce se jim i podařilo dostat do několik šancí. Ani jednu ale nevyužili.

53:09

Mrázkův senzační zákrok proti Hertlovi mu sebral gól z hokejky.

52:40

Sharks se dostali do šance, kterou ale na modré čáře přerušil ofsajd.

52:10

Chicago hraje opatrněji, svou přesilovku začali dobře, když vyhráli buly. Poté se domácím ale povedlo vyhodit.

51:42

Vyloučení v týmu San Jose Sharks:
Nick Bonino – 2 min., podrážení.

51:10

Domácí jsou značně rozhození, mají problém si dobře přihrát a udržet si puk na hokejkách.

2:5

Branky a nahrávky: 14. Sturm (E. Karlsson, Ferraro), 20. E. Karlsson (Couture, Lorentz) – 28. J. Toews (T. Johnson, Raddysh), 29. Lafferty (Dickinson, J. Johnson), 31. Lafferty (Dickinson, Set. Jones), 46. Raddysh (T. Johnson), 50. Dickinson (Kurashev, Lafferty)

San Jose Sharks: Kähkönen (J. Reimer) – E. Karlsson (A), Megna, Benning, M. Vlasic, Šimek, Ferraro – Kunin, Hertl (A), Meier – Labanc, Couture (C), Lorentz – Nieto, Bonino, Lindblom – J. Svečnikov, Sturm, Gadjovich.
Trenér: David Quinn

Chicago Blackhawks: Mrázek (Stalock) – Set. Jones, J. Johnson, Cal. Jones, Tinordi, Murphy (A), Roos – P. Kane (A), Domi, Athanasiou – Raddysh, J. Toews (C), T. Johnson – Dickinson, Lafferty, Kurashev – Blackwell, Entwistle, Khaira.
Trenér: Luke Richardson

Rozhodčí: Luxmore, Lambert – Pancich, Apperson

Diváci: 15 219

03:22 SJS 2 Benning, nedovolené bránění
13:58 SJS 1:0 Sturm (E. Karlsson, Ferraro)
19:23 SJS 2:0 E. Karlsson (Couture, Lorentz)
27:11 CHI 2:1 J. Toews (T. Johnson, Raddysh)
27:56 CHI 2 Athanasiou, podrážení
28:27 CHI 2:2 Lafferty (Dickinson, J. Johnson)