Tipsport extraliga

HC Olomouc – HC Kometa Brno

2:3

konec (1:1, 1:2, 0:0)

16.10.2022, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • 11. kolo • Štěpán Navrátil (@stepan_navratil)

Tipsport: 2.33 4.2 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve třetí třetině jsme svědky žádné branky nebyli, a proto si vítězství z dnešního utkání připisují hráči Komety Brno. Vítěznou branku vstřelil ve 33. minutě Jakub Flek.

Pro dnešek to bude vše, přeji hezký zbytek nedělního večera a zase někdy na počtenou! (19:27:45)

59:30

Navrátilova tečovaná rána proskotačila těsně mimo pravé tyče!

58:45

Konrád zůstává na střídačce, uvidíme přesilovku 6 na 4!

58:45

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
Michal Gulaši – 2 min., nedovolené bránění.

58:28

Nejúspěšnější střelec extraligy, Luboš Horký, byl nyní až příliš netrpělivý při přechodu do pásma.

58:04

Hosté se s ničím nepárali a kotouč od Čiliaka poslali k jeho protějšku, Konrádovi. Píská se zakázané uvolnění.

57:29

Velmi šikovný Sallinen kličkuje, zatím úspěšně, za brankou Konráda.

56:51

Kučeříkův pokus od modré Konrád bez problémů vyráží.

56:34

Po teči Řezníčka skončil hrací předmět mimo mantinely.

55:58

Dravý Navrátil předskočil trojici Brněnských a získal puk do svého držení.

55:15

Domácí vyvíjí na soupeře neustálý tlak, nicméně čas se jim pomalu, ale jistě krátí.

54:37

Nabídka na Sallinena byla příliš dlouhá a kotouč je opět v moci Hanáků.

53:58

Po několikrát tečované ráně od modré se jako první natáhl Čiliak. Domácí forvard měl smůlu.

53:21

Kuncova rána zápěstím z pravé strany skončila na Čiliakově rameně!

52:54

52:39

Před Čiliakem je pískána přihrávka rukou a hra je vykázána do středního pásma.

52:05

Dělovka Škůrka nejen, že minula zařízení, ale navíc i připravila domácí o hru v útočném pásmu.

51:56

Po střele z pravého kruhu Čiliak hru přerušuje. Domácí mají ještě 47 vteřin výhody 5 na 3.

2:3

Branky a nahrávky: 16. Rašner (Škůrek, Kunc), 38. Ondrušek (Konrád) – 12. Kollár (Šalé), 26. Strömberg (Hrbas), 33. Flek (Sallinen, Strömberg)

HC Olomouc: Konrád – T. Černý, Ondrušek (C), Rašner, Švrček, Škůrek, Řezníček, Dujsík – J. Káňa (A), P. Musil, Kunc – Klimek (A), Nahodil, Navrátil – Kusko, Menšík, Kucsera – Olesz, Anděl, Mácha.
Trenér: Jan Tomajko

HC Kometa Brno: Čiliak – Ďaloga, Ščotka, Kučeřík, Holland, Hrbas, Gulaši (A), Kundrátek (A) – Flek, Horký, Holík – Zaťovič (C), Strömberg, Koblížek – Kollár, Zbořil, Šalé – Dufek, Sallinen, Kratochvíl.

30:35 OLO 2 Škůrek, hrubost
32:14 KOM 1:3 Flek (Sallinen, Strömberg)
37:20 KOM 2 Holík, držení
37:54 OLO 2:3 Ondrušek (Konrád)
37:54 KOM 2 Ščotka, držení
50:43 KOM 2 Holland, napadení
50:54 KOM 2 Kundrátek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
58:45 KOM 2 Gulaši, nedovolené bránění