HC Tábor – Bílí Tygři Liberec

3:4

po prodl. (0:3, 2:0, 1:0 - 0:1)

13.10.2022, 15:00 • Tábor, Zimní stadion • Skupina Střed • Pavel Budař

Liberec v zápase jasně dominoval. Už v první třetině tak získal třígólový náskok. Pak přestal Liberec hrát a Tábor během druhé třetiny snížil na 2:3. Ve třetí třetině nevyužil Liberec velký tlak a Tábor trestal. Pár vteřin před koncem vyrovnal Tábor a šlo se do prodloužení. V proudloužení se dokázal prosadit liberecký útočník Tomáš Prokůpek a dokázal tak urvat vítězství Liberci. (17:10:56)

62:30

Liberec právě vstřelil branku!
Autorem branky je PROKŮPEK. Asistence: Stromský.
Tomáš Prokůpek se uvolnil přes vyjetého brankáře. Následovalo objetí brány, kterou bránili hráči a následné zakončení pod břevno. Nádherná akce!

62:00

Matěj Hájek se uvolnil a vyslal dobrou střelu. Brankář domácích si s touto střelou poradil a vyráží.

60:45

Dobrá střela táborského útočníka končí skvostným zákrokem hostujícího brankáře.

60:01

Liberec byl celou třetí třetinu lepší. Domácí však přece jen dokázali vyrovnat, když v posledních minutách odvolali brankáře a v šesti lidech na ledě vyrovnali na 3:3. Jde se do prodloužení.

60:00

59:00

Tábor právě vstřelil branku!
Autorem branky je ŠŤASTNÝ. Asistence: Mohyla.
Mohyla předvedl skvělou práci za bránou soupeře a naservíroval puk Šťastnému do dobré střelecké pozice a ten se ránou pod břevno nemýlil.

57:00

Domácí odvolali brankáře.

54:00

Daniel Pekař se dostal po přihrávce od spoluhráče do dobré střelecké pozice. Brankář domácích však vytáhnul parádní zákrok a drží naděje Tábora.

53:00

Táborští hráči si teď užili alespoň chvilku v útočném pásmu.

52:00

Hraje už o něco vyrovnanější, než před malou chvílí, ale Liberec stále jasně lepší.

52:00

Liberec je v plném počtu.

50:00

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Šťástka – 2 min., podrážení.

50:00

První náznak větší šance Tábora. Po straně unikl táborský útočník a tvrdou přihrávkou hledal kolegu před hostující svatyní. Bohužel pro něj, obrana včas zakročila.

49:15

Hned po buly se do puku opřel liberecký hráč, jeho střela končí v rukavici táborského brankáře.

49:00

Hra je teď přerušena. Domácí brankář hýbnul s bránou a hra je tak na chvíli pozastavena.

48:30

Tábor měl svůj první náznak šance ve třetí třetině. Po závaru u hostující branky se však bude jen vhazovat.

3:4

Branky a nahrávky: 33. Ješ (Mohyla), 35. Hanzák, 59. Šťastný (Mohyla) – 2. Hájek (Kučera), 3. Pekař (Rozsíval), 16. Kučera, 63. Prokůpek (Stromský)

HC Tábor: Šrámek (Wajtr) – Šťastný (A), Jaroš, Mašek, Ješ, Bačo, Jidášek, Mrázek, Kratochvíl – Mohyla (A), Hanzák, Vlček (C), Hlavín, Bouška, Křepelka, Eremiáš, Slabý, Suchan
Trenér: A. Györi

Bílí Tygři Liberec: Bogac (Macourek) – Průšek (A), Ehrenberger, Stromský, Seidl, Macháček (C), Král, Vaněček – Pekař, Boczan, Rozsíval, Kučera, Langer, Šťástka, Maxin, Prokůpek, Kratochvíl, Hájek
Trenér: M. Plodek

Rozhodčí: M. Trnka – O. Polák, P. Augusta

01:02 LIB 0:1 Hájek (Kučera)
02:24 LIB 0:2 Pekař (Rozsíval)
03:41 LIB 2 Seidl, hákování