5:4

konec (1:0, 1:2, 3:2)

06.10.2022, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Jan Prošek

Tipsport: 2.15 4.0 2.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vancouver Canucks vyhrává v tomto dramatickém zápase těsně 5:4. Sledovali jsme zajímavý hokej, který musel fanoušky bavit. Do tohoto klání nezasáhl český ani slovenský hráč. Edmonton se pokoušel vyrovnat, ale nepomohla mu ani hra bez brankáře. (06:47:37)

59:50

Oddechový čas pro tým Edmonton Oilers.

59:30

Martin výborně dokázal zastavit šanci soupeře.

59:15

Hosté hrají v šesti, bez brankáře.

58:40

Hostující celek se pokouší usadit se v útočném pásmu, ale nedaří se mu to.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:56

Po ofsajdu se bude vhazovat ve středním pásmu, což vyhovuje především domácím.

57:13

Skinner si vybruslil před svou branku a rychle rozehrál na obránce.

57:00

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí Canucks stále vedou těsně o jednu branku.

56:17

Komerční přestávka.

55:50

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, konec třetí třetiny se nezadržitelně blíží.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí Canucks mají těsné vedení.

54:44

Canucks rozehrávají od své branky, následně musel brankář Oilers zasahovat.

54:21

Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

50:47

Nyní sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Viděli jsme už devět branek a polovina třetí třetiny ještě zbývá.

49:45

49:45 Elias PETTERSSON - 5:4

49:45

Vancouver právě vstřelil branku!
Krásná přesilovková kombinace a domácí celek se dostává do vedení, po rychlé akci se ránou z první do protipohybu brankáře prosazuje ELIAS PETTERSSON. Asistence: Quinn Hughes a Andrej Kuzmenko.

49:31

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers:
Zach Hyman – 2 min., nedovolené bránění.

5:4

Branky a nahrávky: 18. Hoglander (Ekman-Larsson, Garland), 36. Pearsson (Hughes, Horvath), 42. Garland, 44. Pettersson (Horvat.), 50. Pettersson (Hughes, Kuzmenko) – 28. McDavid (Hurse), 35. Hyman (Niemelainen), 43. Hamblin (McDavid, Demers), 47. Nugent-Hopkins (Murray)

Vancouver Canucks: Martin – Hughes, Schenn, Ekman-Larsson, Burroughs, Myers – Podkolzin, Pettersson, Kuzmenko – Pearson, Horvat, Garland – Jushua, Dries, Hoglander – Dickinson, Aman, Lazar

Edmonton Oilers: Skinner (Pickard) – Nurse, Ceci, Broberg, Murray, Niemalainen, Demers, Samurukov – Holloway, McDavid, Hyman – Hamblin, Nugent-Hopkins, Puljujärvi – Janmark, McLeod, Ryan – Hamblin, Malone, Virtanen

00:49 EDM 2 McDavid, hákování
15:04 EDM 2 Nurse, nedovolené bránění
17:14 VAN 1:0 Hoglander (Ekman-Larsson, Garland)
18:46 VAN 2 Hoglander, držení hole
21:36 EDM 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Virtanen
27:05 EDM 1:1 McDavid (Hurse)