2:1

konec (0:0, 0:1, 2:0)

06.10.2022, 03:40 • Ball Arena, Denver • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 1.55 4.6 4.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je tedy z tohoto zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na shledanou. (06:31:42)

Lukáš Sedlák (COL) – 0+0, účast 0, 0 střel na bránu, 0 TM, čas na ledě 9:09
Pavel Francouz (COL) do utkání nezasáhl.

V oslabení: 0:0
Coloradu se nakonec ve třetí části podařilo otočit vývoj utkání na svou stranu, když Avs byli v závěrečné třetině jasně lepším týmem a nakonec jim to i přineslo kýžené ovoce. Nejprve sice trochu šťastnou brankou vyrovnal O´Connor a následně dvě minuty před koncem vstřelil vítěznou branku Rantanen.

Colorado Avalanche tedy porazilo Dallas Stars i ve druhém přípravném utkání zcela shodným výsledkem 2:1 a obhájce Stanley Cupu uzavřel svou přípravu vítězně.

59:49

Gurjanova střela od modré byla zastavena Newhookem.

59:45

Peter DeBoer (DAL) si ještě bere svůj oddechový čas.

59:45

Colorado vyhodilo puk ze svého obranného pásma, a tak je domácím odpískán icing.

59:22

Gurjanov zkoušel překvapit Georgijeva z rohu kluziště, ale neúspěšně.

59:06

Coloradu se však daří držet Dallas daleko od své brány.

58:49

Dallas hraje v šesti!

58:36

Byram zavezl puk do útočného pásma, kde přihrál Ničuškinovi, ale ten o něj vzápětí přišel.

57:42

57:42 RANTANEN - 2:1

57:42

Colorado právě vstřelilo branku!
Domácí hokejisté otáčejí vývoj utkání na svou stranu! Chudobin neudržel střelu MacKinnona, čehož domácí využili a kotouč se dostal k Girardovi, který ihned přihrál na pravou stranu MIKKOVI RANTANENOVI, jenž okamžitou střelou poslal puk pod břevno hostující klece. Asistence: Sam Girard, Devon Toews.

56:53

Kaut přejel s pukem útočnou modrou a následně hned střílel, ale z takové vzdálenosti neměl Chudobin žádný problém.

56:28

Stejný prohřešek proti pravidlům je odpískán i na druhé straně. Vhazovat se bude před Chudobinem.

2:1

Branky a nahrávky: 53. O´Connor (Meyers), 58. Rantanen (Girard, Toews) – 25. Damiani (Kiviranta, Hanley)

Colorado Avalanche: Georgijev (Francouz) – Toews, Makar, Byram, Manson, Girard, Johnson – Lehkonen, MacKinnon, Rantanen – Rodrigues, Newhook, Ničuškin – Cogliano, Meyers, O´Connor – Blidh, Sedlák, Kaut.
Trenér: Jared Bednar

Dallas Stars: Wedgewood (41. Chudobin) – Lindell, Lundkvist, Harley, Miller, Shea, Hanley – Peterson, Seguin, Stankoven – Olofsson, Faksa, Gurjanov – Kiviranta, Damiani, Glendening – Karlstrom, Back, Bourque
Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: McCauley, Samuels-Thomas – Toomey, Mahon

06:35 DAL 2 Gurjanov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
19:52 DAL 2 Stankoven, hákování
24:28 DAL 0:1 Damiani (Kiviranta, Hanley)
35:54 COL 2+2 MacKinnon, hrubost, odpyká Kaut