4:3

konec (2:0, 0:2, 2:1)

05.10.2022, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek

Tipsport: 1.8 4.3 3.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Arizona v tomto zápase střelecky dominovala, v tomto ohledu vyhrála 53:28, druhou třetinu 28:5, ale vyhrát se jí nepodařilo. Poslední domácí přípravný zápas zvládlo Vegas a díky skvělému výkonu brankáře vyhrálo 4:3. (06:47:35)

59:30

Hraje se ve středním pásmu, následně musel zasahovat Hill po střele soupeře.

59:07

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Vegas, bude se vhazovat.

58:50

Zakázané uvolnění Vegas, hosté hrají znovu bez brankáře.

58:02

58:02 William KARLSSON - 4:3

58:02

Golden Knights právě vstřelili branku!
Bleskově domácí celek dokázal odpovědět a jde znovu do vedení. Amadio našel spoluhráče, kterým byl WILLIAM KARLSSON. Jeho rána ke vzdálenější tyči se ujala a domácí fanoušci se znovu radují. Asistence: Michael Amadio a Brayden Pachal.

57:45

57:45 Alex CHIASSON - 3:3

57:45

Arizona právě vstřelila branku!
Krásná přesilovková kombinace a je vyrovnáno, prosazuje se střelou z předbrankového prostoru osamocený ALEX CHIASSON. Asistence: Barrett Hayton a Nick Bjugstad.

57:00

Domácí obrana hraje zodpovědně, další šanci měl Gostisbehere, ale jeho pokus i nyní kryje brankář Vegas.

56:40

Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

56:21

Gostisbehere minul z dobré střelecké pozice branku Vegas, Hill zasahovat nemusel.

56:02

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Nicolas Roy – 2 min., hákování.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí celek navzdory střelecké pasivitě vede na góly.

54:23

Nemeth zakončoval zápěstím, puk ale končí vedle. Následně kotouč vypadl z hrací plochy. Komerční přestávka.

54:05

Coyotes se vrací k aktivní hře a domácí celek se musí bránit útočným akcím soupeře.

53:41

26:47, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.

52:07

52:07 Pavel DOROFEYEV - 3:2

52:07

Vegas se znovu dostává do vedení, Manninen našel v útočném pásmu výborně najetého PAVLA DOROFEYEVA, který si v brejku dokázal poradit s brankářem soupeře Asistence: Sakari Manninen a Brett Howden.

51:10

Hostující celek se propracoval po delší době do střelecké pozice, aktivně hrající Guenther však neuspěl.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je vyrovnaný.

49:42

Komerční přestávka.

47:39

Dorofeyev to zkoušel individuálně, trefil jen brankáře Arizony. Ten rychle rozehrál.

46:41

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Las Vegas. Následně se hosté ke střele ale nedostali.

45:30

Timmins byl volný před brankou, ale jeho rána končí vedle, brankář zasahovat nemusel.

44:48

Rondbjerg se dostal do střelecké pozice, po rychlé akci spoluhráčů projel do útočného pásma, a pak zakončoval. Brankář Coyotes kryje kotouč.

42:55

Guenther nahodil kotouč na branku soupeře ze středního pásma. Brankář Vegas byl pozorný.

42:30

Vegas v této třetině vede na střely 5:0, svého soupeře zatím k zakončení nepustilo.

41:20

Z dobré pozice vypálil v přesilovce Paul Cotter, ale prosadit se nedokázal. Jonas Johansson vytáhl dobrý zákrok.

40:39

Sledujeme domácí přesilovku, ale Vegas se nemůže usadit v útočném pásmu.

40:11

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes:
Dylan Guenther – 2 min., hákování.

40:01

14:40, tak vypadá statistika střel v tomto zápase, ve druhé třetině to bylo 5:27. Ačkoliv je to příprava, něco to o defenzivě Vegas vypovídá.

40:00

39:45

Whitecloud vybojoval buly v útočném pásmu.

39:30

Cotter to vzal na sebe, jeho rána končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:27

Sledujeme hru pět na pět. Vegas početní výhodu proměnit nedokázalo.

38:25

Hill se pokoušel pomoci s rozehrávkou, ale vůbec ne mu to nepodařilo. Následně se jeho tým dostal do útočného pásma.

37:14

Vegas hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.

36:23

Brayden Pachal – 2 min., hrubost.

Vladislav Kolyachonok – 2 min., hrubost,
Michael Carcone – 2 min., hrubost.

35:24

Hill kryje další střelecký pokus, nyní si poradil se střelou, kterou vyslal aktivně hrající Gostisbehere.

35:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.

34:42

Arizona vede na střely v tomto zápase 36:13 a hraje výrazně lépe.

34:28

34:24

Z dobré pozice před brankou zakončoval hostující Troy Stecher, ale střelu zápěstím nedokázal přesněji umístit.

33:03

Další šance hostů, od modré čáry pálil Timmins, ale jeho pokus dokázal zastavit domácí brankář Hill.

32:33

Hill nyní podržel znovu své spoluhráče. Obrana Vegas v tomto zápase příliš nefunguje, a tak musí celou řadu situací řešit brankář sám.

31:41

30:35

Domácí brankář Hill přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Coyotes mají v přesilovce tlak.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hosté hrají přesilovku dobře, usadili se v útočném pásmu.

29:10

Paul Cotter – 2 min., sekání.

28:50

Korczak poslal kotouč vedle branky, v přesilovce oficiálně domácí na branku nevystřelili.

28:45

27:52

Roy z bezprostřední blízkosti netrefil odkrytou část branky. Aktivní hra Vegas pokračuje dál. Následně však Arizona vyhodila.

27:38

Vegas sice hraje přesilovku, usadilo se v útočném pásmu, ale má problémy s přesností střelby.

27:07

Domácí Michael Amadio minul branku ránou z levého kruhu.

26:45

Michael Carcone – 2 min., hákování.

26:29

Vegas ve druhé třetině hraje velmi špatně, na střely v této části zápasu prohrává 2:14.

26:01

26:01 Barrett HAYTON - 2:2

26:01

Tento gól jde na vrub obraně Vegas. S první střelou si brankář dokázal poradit. Puk se odrazil před branku. Hayes místo toho, aby puk odehrál, tak se staral o soupeře. K puku se snadno dostal a dorážel BARRETT HAYTON. Asistence: Dylan Guenther.

25:05

Dauphin to zkoušel z dobré pozice před brankou, Hill se proti jeho střle dokázal natáhnout.

24:39

Boyd měl další velkou šanci, ale z bezprostřední blízkosti ležícího brankáře překonat nedokázal.

24:19

24:19 Matias MACCELLI - 2:1

24:19

Důraznou hru přetavili hosté v kontaktní branku, velmi dobře se k puku v útočném pásmu dostal MATIAS MACCELLI. Jeho zakončení propadlo brankáři Hillovi až za brankovou čáru. Asistence: Patrik Nemeth a Barrett Hayton.

23:29

Domácí brankář Hill si počínal dobře a dokázal si poradit se střelami soupeře. Coyotes zlepšují hru, tlačí se do zakončení.

22:10

Nemeth pálil od modré čáry. S jeho pokusem si snadno dokázal poradit domácí maskovaný muž.

21:36

Na druhé straně to zkoušel Brett Howden, jehož projektil dokázal zastavit brankář Coyotes. Sledujeme rychlý hokej.

21:04

Kolyachonok se po rychlé akci dostal do střelecké pozice, ale brankáře prostřelit nedokázal. Hill byl pozorný.

20:27

10:14, tak vypadá statistika střel v tomto zápase, převahu mají hosté. Ti se ale zatím prosadit nedokázali.

20:16

Dylan Guenther to zkoušel individuálně, ale nedokázal se přesněji prosadit. Kotouč kryje domácí brankář.

20:01

Po první třetině vede domácí celek o dvě branky navzdory aktivnější hře Coyotes. Domácí brankář Hill drží čisté konto.

20:00

19:50

Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Puk získali hosté.

19:00

Karlsson minul branku Arizony, brankář Johansson zasahovat nemusel, jen kontroloval hru.

18:08

Sledujeme souboje o kotouč ve středním pásmu, mnoho hokejové krásy poslední minuty nenabízí. K vidění je také celá řada nepřesností.

17:34

Domácí pokračují v dobré útočné hře, Coyotes se musí převážně bránit.

17:00

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině. Domácí hokejisté drží dvoubrankové vedení.

16:15

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí hokejisté mají dvoubrankový náskok.

16:07

Amadio našel před brankou stojícího spoluhráče, William Karlsson nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Johansson kryje kotouč. Komerční přestávka,

15:10

Guenther to vzal na sebe, jeho střelecký pokus o malý kousek minul branku.

13:57

13:57 Zachary HAYES - 2:0

13:57

Las Vegas navyšuje své vedení, po rychlé přihrávce spoluhráče se do útočného pásma dostal ZACHARY HAYES. Jeho tvrdá rána zapadla ke vzdálenější tyči. Asistence: Michael Amadio a Ben Hutton.

13:09

Domácí hokejisté přečkali oslabení, nyní už hrají v pěti. Střelecky vedou hosté 10:2, ale na góly prohrávají.

12:01

Timmins nedokázal z dobré pozice trefit přesněji branku, jeho rána míří vedle.

11:40

Hostující Ritchie vypálil, jeho pokus dokázal zblokovat domácí Jonas Rondbjerg.

11:10

Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou Vegas. Hosté hrají přesilovku dobře, usadili se v útočné třetině.

10:52

Gostisbehere pálil rychle po vyhraném vhazování Arizony v útočném pásmu. S jeho pokusem si brankář dokázal poradit.

10:46

10:32

Cotter se za brankou střetl se soupeřem, Troy Stecher byl úspěčnější.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, domácí hokejisté mají dvoubrankový náskok a pokračují v dobré útočné hře.

08:53

Pro Hayese je to první gól v přípravě, pro Amadia a Manninena se jedná o první asistence v rámci přípravy.

08:53

08:53 Zachary HAYES - 1:0

08:53

Hokejisté Las Vegas se svou druhou střelou na branku v tomto zápase dostávají do vedení. Z druhé volny si na přihrávku spoluhráče najel ZACHARY HAYES. Jeho tvrdá rána zapadla přesně k tyči. Pěkná akce Vegas. Asistence: Michael Amadio

08:02

Z bezprostřední blízkosti to zkoušel Carcone, ale jeho rána končí vysoko nad brankou Adina Hilla.

07:27

Sledujeme rychlý hokej, ale na nějakou výraznější šanci v posledních minutách čekáme.

06:34

Zakázané uvolnění Vegas, vhazovat se bude před jejich brankou. Domácím se vstup do zápasu příliš nepovedll.

05:24

Pachalův pokus od modré čáry v pohodě zastavil brankář Jonas Johansson, a tak má na svém kontě první zákrok.

05:23

Domácí se usadili v útočném pásmu, ale na oficiální první střelu na branku stále čekají.

04:45

Amadio a Howden postupovali do útočného pásma, ale prosadit se nedokázali.

04:16

Aktivněji hrající hostující celek vybojoval buly v útočném pásmo, ale do výraznější šance se dostat nedokázal.

03:32

Ritchie byl volný před brankou, nicméně neuspěl. Následně akce Coyotes pokračovala dál. Gostisbehere to vzal na sebe, ale neprostřelil brankáře Vegas.

03:02

První nejvýraznější šanci měli domácí, Dorofeyev podle všeho trefil brankovou konstrukci. Nechybělo mnoho jeho projektilu.

02:15

Patrik Nemeth vypálil střelu zápěstím, domácí brankář Hill byl připravený. Na druhé straně měl velkou šanci Dorofeyev, ale trefil brankáře.

01:12

Hosté rychle otočili směr hry, ale Bjugstadova střela byla před brankou zblokovaná, gólman zasahovat nemusel.

00:42

Domácí vstoupili do zápasu aktivně, Hayes se dostal do zakončení, ale jeho rána minula cíl.

00:01

Vegas vyhrává úvodní buly, zápas začal.

00:01

Vegas Golden Knights: Hill (Hutchinson) – Bischoff, Whitecloud, Hutton, Korczak, Hayes, Pachal – Howden, Karlsson, Amadio – Wuinney, Manninen, Dorofeyev – Primeau, Leschyshyn, Rondbjerg – Cotter, Roy, Kolesar

Arizona Coyotes: Johansson (Vejmelka) – Kolyachonok, Stecher, Nemeth, Timmins, Moser, Gostisbehere – Carcone, Boyd, Kassian – Jeník, Dauphin, Chiasson – Ritchie, Hayton, Guenther – Crouse, Bjugstad, Maccelli.
Arizona Coyotes nevyhrála ani jeden přípravný zápas. Nestačila na St. Louis Blues 4:5, Anaheim Ducks 2:3, v prodloužení Dallasu Stars 3:4 a Ducks 1:3.
Nastupují proti sobě kluby, kterým příprava nevychází podle představ. Vegas vyhrálo jen nad Coloradem7:1. Nestačilo na Colorado 1:3, v prodloužení na Los Angeles 1:2 a na San Jose3:7.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Arizona Coyotes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

4:3

Branky a nahrávky: 9. Hayes (Amadio), 14. Hayes (Amadio, Hutton), 53. Dorofeyev (Manninen, Howden), 59. Karlsson (Amadio, Pachal) – 25. Maccelli (Nemeth, Hayton), 27. Hayton (Guenther), 58. Chiasson (Hayton, Bjugstad)

Rozhodčí: Kozari, Rehman – Toomey, Mahon

Diváci: 17 127

08:53 VEG 1:0 Hayes (Amadio)
10:46 VEG 2 Roy, hákování
13:57 VEG 2:0 Hayes (Amadio, Hutton)
24:19 ARI 2:1 Maccelli (Nemeth, Hayton)
26:01 ARI 2:2 Hayton (Guenther)
26:45 ARI 2 Carcone, hákování