1:6

konec (1:1, 0:0, 0:5)

05.10.2022, 18:00 • Hronov, Zimní stadion • 5. kolo • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.3 5.5 6.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hokejisté Ústí nad Labem dnes dokázali porazit Hronov 6:1. Ačkoliv výsledek vypadá jednoznačně, jednoznačný byl až průběh poslední třetiny, ve které loňský účastník druhé nejvyšší soutěže vsítil pět branek. Hattrick si dokonce připsal Martin Berčík, jenž se postaral o poslední tři góly Slovanu. Ústí tedy po dnešku v tabulce poskočilo, momentálně je na dvanácti bodech.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (20:22:25)

59:44

59:34

Bon vystřelil z kruhu, ale po odrazu od hostujícího hráče kotouč vyletěl až do střední třetiny.

58:58

Hronov nyní hraje zkrácenou početní výhodu. Teď jde jen o to, aby upravil velmi nelichotivé skóre.

58:09

Kordule se po přihrávce spoluhráče dostával do šance. Těsně před gólmanem ale minul branku.

57:44

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem:
Jakub Trefný – 2 min., nedovolené bránění.

57:09

Slovan se zatím nedokázal pořádně usadit v útočném pásmu.

56:33

Domácí se na začátku oslabení dokázali ubránit a krátce poté vyhodili hrací předmět přes všechny čáry.

56:02

Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov:
Richard Bořuta – 2 min., napadení.

55:41

Dvakrát za sebou vypálil Tůma od modré čáry. Zvlášť jeho druhý pokus byl velmi povedený, ale Tichý se dokázal natáhnout skvěle.

55:01

Ještě pět minut zbývá do konce dnešního utkání. Dlouho to vypadalo, že se může jít třeba až do prodloužení, ale třetí třetina je jasně v režii Slovanu.

54:19

Rudovský si najel do velmi dobrého prostoru přesně mezi kruhy. Jeho rána zápěstím byla přizvednuta vysoko nad bránu domácích.

53:44

Zdálo se, že si Funk sklepne kotouč do jízdy, avšak čárový rozhodčí si nakonec všiml, že se jednalo o ofsajd.

53:03

Hronov se ve třetí dvacetiminutovce trápí. Opět vyhodil pouze na zakázané uvolnění.

52:26

52:26 Martin BERČÍK - 1:6

52:26

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Hned po vhazování se Slovan dočkal dalšího gólu! Roubík vyhrál buly na Vodičku, poté zkompletoval rychlý hattrick MARTIN BERČÍK. 1:6. Asistence: Petr Vodička a Jaroslav Roubík.

52:22

Dan Bartoš se proháčkoval až těsně před gólmana Jakuba Tichého, který jej ale dokázal zastavit.

1:6

Branky a nahrávky: 17. Yailov (Klíma, Heligr) – 16. Vodička (Drtina, Rudovský), 41. Trefný (Kučera, Smola), 43. Prošek (Kordule, Funk), 44. Berčík (Roubík, Rudovský), 51. Berčík (Roubík, Rudovský), 53. Berčík (Vodička, Roubík)

HC WIKOV Hronov: Tichý (Andrisík) – Heligr, Mikulec, Pavelka (A), Exner (C), Amirov – Hašlar, Bon, Štrombach, Yailov, Teuber, Bořuta, Veselý, Kubeček, Hovsepyan (A), Bondar, Klíma
Trenér: Sergej Šošnikov

HC Slovan Ústí nad Labem: Cikánek (Stahl) – Vodička, Vacík, Drtina (A), Funk, Záruba, Šefl, Trefný (C) – Tůma (A), Roubík, Rudovský, Kordule, Daniel, Kučera, Berčík, Sýkora, Costa, Smola, Prošek, Bartoš
Trenér: Jan Čaloun

Rozhodčí: Bernat – Brož, Figer

Diváci: 258

08:36 UNL 2 Bartoš, hrubost
12:27 UNL 2 Berčík, faul kolenem
15:07 HRO 2 Heligr, vysoká hůl
15:12 UNL 0:1 Vodička (Drtina, Rudovský)
16:42 HRO 1:1 Yailov (Klíma, Heligr)
22:31 HRO 2 Bon, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
35:19 HRO 2 Hovsepyan, sekání
37:05 UNL 2 Vodička, hákování
40:51 UNL 1:2 Trefný (Kučera, Smola)
42:56 UNL 1:3 Prošek (Kordule, Funk)
43:13 UNL 1:4 Berčík (Roubík, Rudovský)
50:31 UNL 1:5 Berčík (Roubík, Rudovský)
52:26 UNL 1:6 Berčík (Vodička, Roubík)
56:02 HRO 2 Bořuta, napadení